درباره راوشید

ما در انتشارات راوشید با شماره پروانه کسب 13750 از وزارت فرهنگ و ارشاد ایران، مجموعه‌ای دستچین از مترجمان تازه‌کار و حرفه‌ای هستیم که خدمات گوناگون و نوین ترجمه، بومی‌سازی و نشر بر بستر وب ارائه می‌دهیم. همکاران ما در زمینه ترجمه و تولید محتوا از زمینه‌ها و سطوح مهارتی مختلف گردآوری و امتیازبندی شده‌اند تا تمام نیازهای مشتری بر اساس کیفیت و قیمت را پوشش ‌دهند.

آرمان ما از ابتدای تأسیس همواره کارآفرینی برای جامعۀ مترجمان و نویسندگان با رویکرد آموزش و گسترش فناوری‌های نوین در صنعت ترجمه ایران بوده است. در بخش چاپ کتاب الکترونیک و کاغذی، راوشید در زمینه‌های اقتصاد و مدیریت، علوم انسانی، موفقیت و خودیاری به گزینش آثار فاخر و پرفروش جهانی برای ترجمه می‌پردازد. در بخش خدمات، گسترۀ متنوعی از سفارش‌های مرتبط با ترجمه دانشگاهی، ادبی، اسناد و مدارک، چندرسانه‌ای، شفاهی و غیره پذیرفته می‌شود.

مدیرمسئول: عباس احمدی

شرکای سرمایه‌گذاری: علیرضا سیاحی، محمد سیاحی

راوشید (ترجمه، بومی‌سازی و نشر)


راوشید یک شبکه متشکل از اهالی فن ترجمه و نگارش است که خدمات گوناگون ترجمه، بومی‌سازی و نشر ارائه می‌دهد. آرمان ما کارآفرینی برای جامعه مترجمان و نویسندگان با رویکرد آموزش و گسترش فناوری‌های نوین در صنعت خدمات ترجمه و تولید محتوا در ایران است.

پروانه نشر راوشید

1397-99 © ravshid.ir تمامی حقوق مادی و معنوی نزد نشر راوشید محفوظ است.
بازنشر محتوای این وبسایت با ذکر منبع بلامانع است.

Ravshid Translation and Localization Co.