Plugins - W3 Total Cache - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (2405 entries)

en: Enable for WP-CLI
fa: فعال کردن برای WP-CLI

en: We're serious about making W3 Total Cache better, and sometimes that means reaching out to users like you to get a few more details about your experience. Would you be open to us contacting you for further feedback? If so, please enter your email address below.
fa: ما در مورد بهتر کردن W3 Total Cache جدی هستیم و گاهی اوقات این به معنای تماس با کاربرانی مانند شما برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد تجربه شما است. آیا مایلید برای دریافت بازخورد بیشتر با شما تماس بگیریم؟ در این صورت، لطفاً آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید.

en: Email address...
fa: آدرس ایمیل ...

en: Using disk as the object cache engine comes with risks:
fa: استفاده از دیسک به عنوان موتور حافظه پنهان شیء با خطراتی همراه است:

note: translators: 1 Log filename. Translators: 1 Log filename.
en: Failed to open log file %1$s.
fa: فایل گزارش %1$s باز نشد.

note: Translators: 1 Log filename.
en: Failed to open pagecache log file %1$s.
fa: باز کردن فایل گزارش حافظه پنهان صفحه %1$s ناموفق بود.

note: Translators: 1 Flush state.
en: Unknown usage stats state %1$s.
fa: آمار استفاده نامشخص، %1$s را نشان می‌دهد.

note: Translators: 1 Cache TMP dir path surround by HTML strong tag, 2 Description.
en: Can't create folder %1$s: %2$s
fa: نمی‌توان پوشه %1$s را ایجاد کرد: %2$s

note: Translators: 1 path, 2 starting line, 3 ending line, 4 opening HTML strong tag, 5 closing HTML strong tag.
en: Edit file %4$s%1$s%5$s and replace all lines between and including %4$s%2$s%5$s and %4$s%3$s%5$s markers with:
fa: فایل %4$s%1$s%5$s را ویرایش کنید و تمام خطوط بین و شامل نشانگرهای %4$s%2$s%5$s و %4$s%3$s%5$s را با موارد زیر جایگزین کنید:

note: Translators: 1 path, 2 starting line, 3 ending line, 4 opening HTML strong tag, 5 closing HTML strong tag.
en: Edit file %4$s%1$s%5$s and remove all lines between and including %4$s%2$s%5$s and %4$s%3$s%5$s markers.
fa: فایل %4$s%1$s%5$s را ویرایش کنید و تمام خطوط بین و شامل نشانگرهای %4$s%2$s%5$s و %4$s%3$s%5$s را حذف کنید.

note: translators: 1: A link to the settings page.
en: W3 Total Cache has automatically disabled object caching because it was configured to write cache files to disk. This change was made to prevent potential performance issues and excessive file creation on your server. If you wish to re-enable object caching, you can do so in the %1$s. %2$s about this change and alternative caching solutions.
fa: W3 Total Cache به طور خودکار ذخیره‌سازی اشیاء را غیرفعال کرده است زیرا برای نوشتن فایل‌های ذخیره‌سازی روی دیسک پیکربندی شده است. این تغییر برای جلوگیری از مشکلات احتمالی عملکرد و ایجاد بیش از حد فایل در سرور شما ایجاد شده است. اگر می‌خواهید ذخیره‌سازی اشیاء را دوباره فعال کنید، می‌توانید این کار را در %1$s. %2$s درباره این تغییر و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی جایگزین انجام دهید.

en: settings
fa: تنظیمات

en: Disabling Object Cache using Disk
fa: غیرفعال کردن حافظه پنهان شیء با استفاده از دیسک

en: Please provide details...
fa: لطفا جزئیات را ارائه دهید...

en: May we contact you?
fa: آیا می‌توانیم با شما تماس بگیریم؟

en: Error: get_access_token - missing required environment variables.
fa: خطا: get_access_token - متغیرهای محیطی مورد نیاز وجود ندارد.

note: Translators: 1 Error message.
en: Error: get_access_token - cURL request failed: %1$s
fa: خطا: get_access_token - درخواست cURL با شکست مواجه شد: %1$s

note: Translators: 1 HTTP status code.
en: Error: get_access_token - HTTP request failed with status code: %1$s
fa: خطا: get_access_token - درخواست HTTP با کد وضعیت: %1$s ناموفق بود

note: Translators: 1 Response.
en: Error: get_access_token - invalid response data: %1$s
fa: خطا: get_access_token - داده‌های پاسخ نامعتبر: %1$s

note: Translators: 1 JSON last error message.
en: Error: get_access_token - failed to parse the JSON response: %1$s
fa: خطا: get_access_token - تجزیه پاسخ JSON ناموفق بود: %1$s

note: Translators: 1 Response.
en: Error: get_access_token - no token found in response data: %1$s
fa: خطا: get_access_token - هیچ توکنی در داده‌های پاسخ یافت نشد: %1$s

note: Translators: 1 Error message.
en: Error: get_blob_properties - cURL request failed: %1$s
fa: خطا: get_blob_properties - درخواست cURL ناموفق بود: %1$s

note: Translators: 1 HTTP status code.
en: Error: get_blob_properties - HTTP request failed with status code: %1$s
fa: خطا: get_blob_properties - درخواست HTTP با کد وضعیت: %1$s ناموفق بود

note: Translators: 1 Response.
en: Error: get_blob_properties - invalid response data: %1$s
fa: خطا: get_blob_properties - داده‌های پاسخ نامعتبر: %1$s

note: Translators: 1 Error message.
en: Error: create_block_blob - cURL request failed: %1$s
fa: خطا: create_block_blob - درخواست cURL با شکست مواجه شد: %1$s

note: Translators: 1 HTTP status code.
en: Error: create_block_blob - HTTP request failed with status code: %1$s
fa: خطا: create_block_blob - درخواست HTTP با کد وضعیت: %1$s ناموفق بود

note: Translators: 1 Response.
en: Error: create_block_blob - invalid response data: %1$s
fa: خطا: create_block_blob - داده‌های پاسخ نامعتبر: %1$s

note: Translators: 1 Error message.
en: Error: delete_blob - cURL request failed: %1$s
fa: خطا: delete_blob - درخواست cURL با شکست مواجه شد: %1$s

note: Translators: 1 HTTP status code.
en: Error: delete_blob - HTTP request failed with status code: %1$s
fa: خطا: delete_blob - درخواست HTTP با کد وضعیت: %1$s ناموفق بود

note: Translators: 1 Response.
en: Error: delete_blob - invalid response data: %1$s
fa: خطا: delete_blob - داده‌های پاسخ نامعتبر: %1$s

note: Translators: 1 Error message.
en: Error: create_container - cURL request failed: %1$s
fa: خطا: create_container - درخواست cURL با شکست مواجه شد: %1$s

note: Translators: 1 HTTP status code.
en: Error: create_container - HTTP request failed with status code: %1$s
fa: خطا: create_container - درخواست HTTP با کد وضعیت: %1$s ناموفق بود

en: Error: create_container - empty response.
fa: خطا: create_container - پاسخ خالی.

note: Translators: 1 Error message.
en: Error: list_containers - cURL request failed: %1$s
fa: خطا: list_containers - درخواست cURL با شکست مواجه شد: %1$s

note: Translators: 1 HTTP status code.
en: Error: list_containers - HTTP request failed with status code: %1$s
fa: خطا: list_containers - درخواست HTTP با کد وضعیت: %1$s ناموفق بود

note: Translators: 1 Response.
en: Error: list_containers - Invalid response data: %1$s
fa: خطا: list_containers - داده‌های پاسخ نامعتبر: %1$s

note: Translators: 1 Error message.
en: Error: get_blob - cURL request failed: %1$s
fa: خطا: get_blob - درخواست cURL با شکست مواجه شد: %1$s

note: Translators: 1 HTTP status code.
en: Error: get_blob - HTTP request failed with status code: %1$s
fa: خطا: get_blob - درخواست HTTP با کد وضعیت: %1$s ناموفق بود

note: Translators: 1 Response.
en: Error: get_blob - Invalid response data: %1$s
fa: خطا: get_blob - داده‌های پاسخ نامعتبر: %1$s

en: Not implemented.
fa: اجرا نشده.

note: Translators: 1 Origin domain name, 2 Error message. Translators: 1 Origin domain name, 2 AWS error message.
en: Unable to create distribution for origin %1$s: %2$s
fa: قادر به ایجاد توزیع برای مبدا %1$s: %2$s نیست

en: No distributions found.
fa: هیچ توزیعی یافت نشد.

note: Translators: 1 Origin name.
en: Distribution for origin "%1$s" not found.
fa: توزیع برای مبدا "%1$s" یافت نشد.

en: Service not configured.
fa: سرویس پیکربندی نشده است.

en: Authentication failed.
fa: احراز هویت ناموفق بود.

note: translators: 1: Region name.
en: Region %1$s not found.
fa: منطقه %1$s یافت نشد.

en: Authentication failed
fa: احراز هویت ناموفق بود

en: Empty bucket.
fa: سطل خالی.

en: Empty access key.
fa: کلید دسترسی خالی.

en: Empty secret key.
fa: کلید مخفی خالی.

note: translators: 1 Error message.
en: Unable to list buckets: %1$s.
fa: قادر به فهرست کردن سطل‌ها نیست: %1$s.

note: translators: 1 Bucket name.
en: Bucket already exists: %1$s.
fa: سطل از قبل وجود دارد: %1$s.

note: translators: 1 Error message.
en: Failed to create bucket: %1$s.
fa: ایجاد سطل ناموفق بود: %1$s.

note: Translators: 1 Engine name.
en: Unknown engine: %1$s
fa: موتور ناشناخته: %1$s

en: Unknown files export
fa: استخراج فایل‌های ناشناخته

note: Translators: 1 error message.
en: Error: %1$s
fa: خطا: %1$s

en: FSD
fa: اف اس دی

note: Translators: 1 acronym for CSS, 2 acronym for JS.
en: Host minified %1$s and %2$s files
fa: میزبان فایل‌های %1$s و %2$s را کوچک‌سازی کرد.

note: Translators: 1 acronym for CDN, 2 acroym for SSL.
en: Disable %1$s on %2$s pages
fa: غیرفعال کردن %1$s در صفحات %2$s

en: SSL
fa: اس‌اس‌ال

note: Translators: 1 acronym for CDN.
en: Use %1$s links for the Media Library on admin pages
fa: از لینک‌های %1$s برای کتابخانه رسانه در صفحات مدیریت استفاده کنید

note: Translators: 1 acronym for CDN.
en: Disable %1$s for the following roles
fa: غیرفعال کردن %1$s برای نقش‌های زیر

note: Translators: 1 acronym for CDN.
en: Disable %1$s on the following pages:
fa: غیرفعال کردن %1$s در صفحات زیر:

note: Translators: 1 Tablename for queue. Translators: 1 Tablename for map. Translators: 1 Table name.
en: Can't create table %1$s.
fa: نمی‌توان جدول %1$s را ایجاد کرد.

note: Translators: 1 Result body. Translators: 1 Response message. Translators: 1 Reponse message. Translators: 1 Response body.
en: Failed to reach API endpoint, got unexpected response: %1$s
fa: دسترسی به نقطه پایانی API ناموفق بود، پاسخ غیرمنتظره‌ای دریافت کردم: %1$s

note: Translators: 1 Filename.
en: Cant read file: %1$s
fa: نمی‌توانم فایل را بخوانم: %1$s

en: Always Cached feature is not enabled.
fa: قابلیت Always Cached فعال نیست.

en: Called incorrectly, use instance().
fa: به اشتباه فراخوانی شده است، از instance() استفاده کنید.

en: API Secret is not configured.
fa: API Secret پیکربندی نشده است.

note: Translators: 1 Error message.
en: Not my Topic. Request came from %1$s.
fa: موضوع من نیست. درخواست از %1$s بود.

note: Translators: 1 Unknown action name.
en: Unknown action %1$s.
fa: اقدام ناشناخته %1$s.

note: Translators: 1 Table name.
en: Can't drop table %1$s.
fa: نمی‌توانم جدول %1$s را حذف کنم.

en: Not authenticated.
fa: احراز هویت نشده است.

en: Failed to reach API endpoint.
fa: دسترسی به نقطه پایانی API ناموفق بود.

en: Missing authentication email and/or API token / global key.
fa: ایمیل احراز هویت و/یا توکن API/کلید سراسری موجود نیست.

en: Improper API token / global key length.
fa: توکن API/طول کلید سراسری نامناسب.

note: Translators: 1 opening HTML a tag to W3TC extensions page, 2 closing HTML a tag, 3 opening HTML a tag, 4 button link.
en: Activating the %1$sGenesis Theme%2$s extension for W3 Total Cache may be helpful for your site. %3$sClick here%2$s to try it. %4$s
fa: فعال کردن افزونه %1$sGenesis Theme%2$s برای W3 Total Cache ممکن است برای سایت شما مفید باشد. %3$sبرای امتحان کردن اینجا کلیک کنید%2$s. %4$s

en: Your previous W3 Total Cache Pro license key is expired and will remain registered to this domain.
fa: کلید لایسنس قبلی W3 Total Cache Pro شما منقضی شده است و در این دامنه ثبت شده باقی خواهد ماند.

en: Your previous W3 Total Cache Pro license key was not found and cannot be deactivated.
fa: کلید مجوز قبلی W3 Total Cache Pro شما پیدا نشد و قابل غیرفعال کردن نیست.

en: Your previous W3 Total Cache Pro license key has been deactivated.
fa: کلید مجوز قبلی W3 Total Cache Pro شما غیرفعال شده است.

en: The W3 Total Cache Pro license key you provided is valid and has been applied.
fa: کلید لایسنس W3 Total Cache Pro که ارائه دادید معتبر است و اعمال شده است.

en: Your W3 Total Cache license key is not active and cannot be activated due to the license activation limit being reached.
fa: کلید لایسنس W3 Total Cache شما فعال نیست و به دلیل رسیدن به سقف مجاز فعال‌سازی لایسنس، قابل فعال‌سازی نیست.

note: Translators: 1 opening HMTL a tag to license setting, 2 closing HTML a tag.
en: Your current W3 Total Cache Pro license key is not valid. %1$sPlease confirm it%2$s.
fa: کلید مجوز فعلی W3 Total Cache Pro شما معتبر نیست. %1$sلطفاً آن را تأیید کنید%2$s.

note: translators: 1 opening HTML a tag to CDN settings page, 2 closing HTML a tag.
en: W3 Total Cache has detected that BunnyCDN is selected but not fully configured. Please use the "Authorize" button on the %1$sCDN%2$s settings page to connect a pull zone.
fa: W3 Total Cache تشخیص داده است که BunnyCDN انتخاب شده اما به طور کامل پیکربندی نشده است. لطفاً از دکمه "مجاز کردن" در صفحه تنظیمات %1$sCDN%2$s برای اتصال یک منطقه کشش استفاده کنید.

en: and
fa: و

en: Content Delivery Network Full Site Delivery
fa: شبکه تحویل محتوا، تحویل کامل سایت

en: CDN FSD
fa: FSD شبکه توزیع CDN

en: Content Delivery Network / Content Delivery Network Full Site Delivery
fa: شبکه تحویل محتوا / شبکه تحویل محتوا، تحویل کامل سایت

note: translators: 1 configured CDN/CDN FSD label.
en: W3 Total Cache has detected that you are using the %1$s, which is fully supported and compatible. For optimal performance and value, we recommend considering BunnyCDN as an alternative.
fa: W3 Total Cache تشخیص داده است که شما از %1$s استفاده می‌کنید که کاملاً پشتیبانی و سازگار است. برای عملکرد و ارزش بهینه، توصیه می‌کنیم BunnyCDN را به عنوان جایگزین در نظر بگیرید.

note: translators: 1 HTML acronym for Content Delivery Network (CDN).
en: W3 Total Cache has detected that you do not have a %1$s configured. For optimal performance and value, we recommend considering BunnyCDN.
fa: W3 Total Cache تشخیص داده است که شما %1$s را پیکربندی نکرده‌اید. برای عملکرد و ارزش بهینه، توصیه می‌کنیم BunnyCDN را در نظر بگیرید.

en: Manage W3TC settings, flush, and prime the cache.
fa: تنظیمات W3TC را مدیریت کنید، حافظه پنهان را پاک کنید و آن را آماده کنید.

en: Warning: Disk-Based Fragment Caching Selected
fa: هشدار: ذخیره‌سازی قطعه مبتنی بر دیسک انتخاب شده است

en: Using disk as the cache engine for fragment caching is not recommended due to its potential for slow performance depending on storage device types and server configuration.
fa: استفاده از دیسک به عنوان موتور کش برای ذخیره سازی قطعه ای به دلیل پتانسیل آن برای عملکرد کند بسته به نوع دستگاه ذخیره سازی و پیکربندی سرور توصیه نمی شود.

note: Translators: 1 opening HTML link to fragment cache block on general settings page, 2 closing HTML link.
en: To enable this feature please select an engine for Fragment Cache %1$shere%2$s.
fa: برای فعال کردن این ویژگی، لطفاً یک موتور برای حافظه پنهان قطعه %1$shere%2$s انتخاب کنید.

en: Need higher API limits? Upgrade to Pro for significantly higher hourly limits and no monthly cap!
fa: به محدودیت‌های API بالاتری نیاز دارید؟ برای محدودیت‌های ساعتی بسیار بالاتر و بدون محدودیت ماهانه، به نسخه حرفه‌ای ارتقا دهید!

en: We're sorry to see you go!
fa: از رفتنت متاسفیم!

en: Before you deactivate W3 Total Cache, could you take a moment to let us know why? Your feedback is incredibly valuable and helps us make W3 Total Cache better for everyone.
fa: قبل از اینکه W3 Total Cache را غیرفعال کنید، می‌توانید لحظه‌ای وقت بگذارید و دلیل آن را به ما اطلاع دهید؟ بازخورد شما فوق‌العاده ارزشمند است و به ما کمک می‌کند تا W3 Total Cache را برای همه بهتر کنیم.

en: The plugin was too complicated to set up or use
fa: راه‌اندازی یا استفاده از افزونه بیش از حد پیچیده بود

en: Conflicts with other plugins or my theme
fa: با افزونه‌های دیگر یا قالب من تداخل دارد

en: I didn’t see an improvement in website speed or performance
fa: من بهبودی در سرعت یا عملکرد وب‌سایت ندیدم

en: Remove all plugin data?
fa: تمام داده‌های افزونه حذف شود؟

en: Selecting "Yes" will permanently delete all W3 Total Cache settings, cached data, and other plugin-related information from your site. This action cannot be undone.
fa: انتخاب «بله» تمام تنظیمات W3 Total Cache، داده‌های ذخیره‌شده و سایر اطلاعات مربوط به افزونه را به‌طور دائم از سایت شما حذف می‌کند. این اقدام قابل بازگشت نیست.

en: Submit & Deactivate
fa: ارسال و غیرفعال کردن

en: Skip & Deactivate
fa: رد کردن و غیرفعال کردن

en: cache immutable ("public, max-age=EXPIRES_SECONDS, immutable")
fa: حافظه پنهان تغییرناپذیر ("عمومی، حداکثر سن=EXPIRES_SECONDS، تغییرناپذیر")

en: cache immutable no max-age ("public, immutable")
fa: حافظه پنهان تغییرناپذیر بدون حداکثر سن ("عمومی، تغییرناپذیر")

note: Translators: 4 HTML line break, 5 chmod values.
en: %1$s%2$s%3$s could not be created, please run following command:%4$s%5$s
fa: %1$s%2$s%3$s ایجاد نشد، لطفا دستور زیر را اجرا کنید:%4$s%5$s

note: Translators: 4 HTML line break followed by opening HTML strong tag, 5 open basedir value.
en: %1$s%2$s%3$s could not be created, %1$sopen_basedir%3$s restriction in effect, please check your php.ini settings:%4$sopen_basedir = "%5$s"%3$s
fa: ایجاد %1$s%2$s%3$s امکان‌پذیر نیست، محدودیت %1$sopen_basedir%3$s اعمال می‌شود، لطفاً تنظیمات php.ini خود را بررسی کنید:%4$sopen_basedir = "%5$s"%3$s

note: Translators: 4 opening HTML textarea tag, 5 textarea content, 6 closing HTML textarea tag followed by line break.
en: Create the %1$s%2$s%3$s file and paste the following text into it: %4$s%5$s%6$s
fa: فایل %1$s%2$s%3$s را ایجاد کنید و متن زیر را در آن قرار دهید: %4$s%5$s%6$s

en: Help
fa: کمک

note: Translators: 1 opening HTML a tag, 2 closing HTML a tag.
en: Enabling this will schedule a WP-Cron event that will flush all enabled Caches via a single cron job. Each cache's advanced settings page features similar settings to this if you wish to schedule purges for specific caches only. If you prefer to use a system cron job instead of WP-Cron, you can schedule the following command to run at your desired interval: "wp w3tc flush all". If the Always Cached extension is active and enabled, page cache entries will instead be added to the queue instead of being purged from the cache. Visit %1$shere%2$s for more information.
fa: فعال کردن این قابلیت، یک رویداد WP-Cron را برنامه‌ریزی می‌کند که تمام حافظه‌های پنهان فعال را از طریق یک cron job واحد پاک می‌کند. اگر می‌خواهید پاکسازی را فقط برای حافظه‌های پنهان خاص برنامه‌ریزی کنید، صفحه تنظیمات پیشرفته هر حافظه پنهان، تنظیمات مشابهی با این دارد. اگر ترجیح می‌دهید به جای WP-Cron job از یک cron job سیستمی استفاده کنید، می‌توانید دستور زیر را برای اجرا در فاصله زمانی دلخواه خود برنامه‌ریزی کنید: "wp w3tc flush all". اگر افزونه Always Cached فعال و فعال باشد، ورودی‌های حافظه پنهان صفحه به جای پاک شدن از حافظه پنهان، به صف اضافه می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به %1$shere%2$s مراجعه کنید.

en: How to set up Page Cache
fa: نحوه تنظیم حافظه پنهان صفحه

en: What is Page Cache
fa: حافظه پنهان صفحه چیست؟

en: Popular questions from the forums
fa: سوالات پرطرفدار انجمن‌ها

en: View all questions in Page Cache forum
fa: مشاهده همه سوالات در انجمن حافظه پنهان صفحه

en: Ask a question
fa: سوال بپرسید

en: in the forums. It may show up here!
fa: در انجمن‌ها. ممکن است اینجا نمایش داده شود!

en: Minify Cache Settings Guide
fa: راهنمای تنظیمات فشرده‌سازی حافظه پنهان (Minify Cache)

en: View all questions in Minify Cache forum
fa: مشاهده همه سوالات در انجمن Minify Cache

en: How to set up Database Cache
fa: نحوه تنظیم حافظه پنهان پایگاه داده

en: What is Database Cache
fa: حافظه پنهان پایگاه داده چیست؟

en: View all questions in Database Cache forum
fa: مشاهده همه سوالات در انجمن کش پایگاه داده

en: Object Cache Settings Guide
fa: راهنمای تنظیمات حافظه پنهان شیء

en: View all questions in Object Cache forum
fa: مشاهده همه سوالات در انجمن Object Cache

en: How to configure Browser Cache
fa: نحوه پیکربندی حافظه پنهان مرورگر

en: View all questions in Browser Cache forum
fa: مشاهده همه سوالات در انجمن کش مرورگر

en: How to configure Cloudflare with W3 Total Cache
fa: نحوه پیکربندی Cloudflare با W3 Total Cache

en: Full Site Delivery with Bunny CDN
fa: تحویل کامل سایت با Bunny CDN

en: Enhancing WordPress Performance with Full Site Delivery (FSD)
fa: افزایش عملکرد وردپرس با تحویل کامل سایت (FSD)

en: View all questions in the CDN forum
fa: مشاهده همه سوالات در انجمن CDN

en: This setting controls the initial start time of the cron job. If the selected time has already passed, it will schedule the job for the following day at the selected time.
fa: این تنظیم زمان شروع اولیه cron job را کنترل می‌کند. اگر زمان انتخاب شده قبلاً گذشته باشد، cron job را برای روز بعد در زمان انتخاب شده زمان‌بندی می‌کند.

en: Page has been flushed successfully
fa: صفحه با موفقیت پاک شد

en: Return
fa: بازگشت

note: Translators: 3 closing HTML a tag, 4 closing HTML p tag followed by closing HTML div tag.
en: %1$sMinify is disabled! Enable it %2$shere%3$s to enable this feature.%4$s
fa: %1$sMinify غیرفعال است! برای فعال کردن این ویژگی، %2$shere%3$s را فعال کنید.%4$s

note: Translators: 3 closing HTML a tag, 4 closing HTML p tag followed by closing HTML div tag.
en: %1$sObject Cache is disabled! Enable it %2$shere%3$s to enable this feature.%4$s
fa: %1$sحافظه پنهان شیء غیرفعال است! برای فعال کردن این ویژگی، %2$shere%3$s را فعال کنید.%4$s

en: Manage the queue and settings
fa: مدیریت صف و تنظیمات

en: To enable the extension click
fa: برای فعال کردن افزونه، کلیک کنید

en: Always Cached extension is currently %1$s. %2$s %3$s.
fa: افزونه‌ی همیشه در حافظه‌ی پنهان در حال حاضر %1$s. %2$s %3$s است.

note: Translators: 3 closing HTML a tag, 4 closing HTML p tag followed by closing HTML div tag.
en: %1$sPage Cache is disabled! Enable it %2$shere%3$s to enable this feature.%4$s
fa: %1$sحافظه پنهان صفحه غیرفعال است! برای فعال کردن این ویژگی، %4$s را %2$shere%3$s فعال کنید.

en: Regenerate Current Page
fa: صفحه فعلی را بازسازی کنید

en: Always cached.
fa: همیشه در حافظه پنهان ذخیره می‌شود.

en: Prevents page/post updates from clearing corresponding cache entries and instead add them to a queue that can be manually cleared or scheduled to clear via cron.
fa: از پاک شدن ورودی‌های کش مربوط به به‌روزرسانی‌های صفحه/پست جلوگیری می‌کند و در عوض آنها را به صفی اضافه می‌کند که می‌توان آن را به صورت دستی پاک کرد یا از طریق cron برای پاک شدن برنامه‌ریزی کرد.

en: Page Cache Queue
fa: صف حافظه پنهان صفحه

en: Processing queue.
fa: صف پردازش.

en: ok
fa: باشه

en: postponed
fa: به تعویق افتاده

en: URLs defined here will be excluded from the Always Cached process and will behave normally in that updates will invalidate relevent cache entries rather than be added to the queue. Specify one URL per line. These can be absolute or releative, and can include wildcards.
fa: URLهایی که در اینجا تعریف می‌شوند از فرآیند Always Cached مستثنی خواهند بود و به طور عادی رفتار خواهند کرد، به این صورت که به‌روزرسانی‌ها، ورودی‌های مربوط به حافظه پنهان را به جای اضافه شدن به صف، نامعتبر می‌کنند. در هر خط یک URL مشخص کنید. این URLها می‌توانند مطلق یا نسبی باشند و می‌توانند شامل wildcardها باشند.

en: failed
fa: شکست خورده

en: For optimal performance, consider using a memory-based caching solution like Redis or Memcached.
fa: برای عملکرد بهینه، استفاده از یک راهکار ذخیره‌سازی مبتنی بر حافظه مانند Redis یا Memcached را در نظر بگیرید.

en: Always ignore the specified pages / directories. Supports regular expression.
fa: همیشه صفحات/دایرکتوری‌های مشخص‌شده را نادیده بگیرید. از عبارات منظم پشتیبانی می‌کند.

en: Purge via WP Cron
fa: پاکسازی از طریق WP Cron

note: Translators: 3 closing HTML a tag, 4 closing HTML p tag followed by closing HTML div tag.
en: %1$sDatabase Cache is disabled! Enable it %2$shere%3$s to enable this feature.%4$s
fa: %1$sحافظه پنهان پایگاه داده غیرفعال است! برای فعال کردن این ویژگی، %2$shere%3$s را فعال کنید.%4$s

en: Using disk as the cache engine for database caching is not recommended due to its potential for slow performance depending on storage device types and server configuration.
fa: استفاده از دیسک به عنوان موتور کش برای ذخیره‌سازی پایگاه داده به دلیل پتانسیل آن برای عملکرد کند بسته به نوع دستگاه ذخیره‌سازی و پیکربندی سرور توصیه نمی‌شود.

en: Using disk as the cache engine for object caching is not recommended due to its potential for slow performance depending on storage device types and server configuration.
fa: استفاده از دیسک به عنوان موتور کش برای ذخیره‌سازی اشیاء به دلیل پتانسیل کندی عملکرد بسته به نوع دستگاه ذخیره‌سازی و پیکربندی سرور توصیه نمی‌شود.

en: 
    Queue worker time slot exhaused.
fa: 
    زمان مجاز برای کارگر صف به پایان رسیده است.

en: 
    Queue is empty.
fa: 
    صف خالی است.

en: 
      no evidence of cache refresh, will reprocess on next schedule/run
fa: 
      هیچ مدرکی دال بر به‌روزرسانی حافظه پنهان وجود ندارد، در برنامه/اجرای بعدی دوباره پردازش خواهد شد.

note: translators: 1 item URL.
en: regenerate %s...
fa: %s را دوباره تولید کن...

en: When viewing the queue, each entry will have a circular arrow icon that can be clicked to manually regenerate the corresponding cache entry. Once this completes, the queue entry will be removed from the queue.
fa: هنگام مشاهده صف، هر ورودی یک آیکون فلش دایره‌ای خواهد داشت که می‌توان با کلیک بر روی آن، ورودی کش مربوطه را به صورت دستی بازسازی کرد. پس از اتمام این کار، ورودی صف از صف حذف می‌شود.

en: Pending in queue:
fa: در صف انتظار:

en: View
fa: مشاهده

en: Postponed in queue:
fa: در صف انتظار به تعویق افتاد:

en: Last processed:
fa: آخرین پردازش:

en: n/a
fa: ناموجود

note: translators: 1 opening HTML span tag, 2 last queue run time, 3 closing HTML span tag.
en: %1$s%2$s ago%3$s
fa: %1$s%2$s قبل%3$s

en: Regenerate All
fa: همه را بازسازی کنید

en: This button will manually trigger the queue processor to begin regenerating the cache entry for each item in the queue, thereby publishing all pending changes.
fa: این دکمه به صورت دستی پردازنده صف را وادار می‌کند تا شروع به بازسازی ورودی کش برای هر مورد در صف کند و در نتیجه تمام تغییرات در انتظار را منتشر کند.

en: Clear Queue
fa: صف را پاک کنید

en: This button removes all items in the queue. The pending changes for each removed item will not be published until the corresponding existing cache entry expires. Removed items can be re-added to the queue via further modifications to the item or a flush all caches operation with the "Queue Purge All Requests" option enabled.
fa: این دکمه تمام موارد موجود در صف را حذف می‌کند. تغییرات در حال انتظار برای هر مورد حذف شده تا زمانی که ورودی حافظه پنهان موجود مربوطه منقضی نشود، منتشر نخواهد شد. موارد حذف شده را می‌توان از طریق تغییرات بیشتر در مورد یا عملیات پاکسازی تمام حافظه‌های پنهان با فعال کردن گزینه "پاکسازی همه درخواست‌های صف" دوباره به صف اضافه کرد.

en: Exclusions:
fa: موارد استثنا:

en: With this enabled, the "Purge All Caches" action will instead queue items based on the below settings. If this is NOT enabled, the "Flush All" action will purge all caches and clear all queue entries as pending changes will be applied. Note that enabling this can cause the "Flush All" action to take longer, especially if the "Number of Latests Pages/Posts" are set at a high value.
fa: با فعال بودن این گزینه، عمل "پاکسازی همه حافظه‌های پنهان" (Purge All Caches) موارد را بر اساس تنظیمات زیر در صف قرار می‌دهد. اگر این گزینه فعال نباشد، عمل "پاکسازی همه" (Flush All) تمام حافظه‌های پنهان را پاک کرده و تمام ورودی‌های صف را همزمان با اعمال تغییرات در انتظار، پاک می‌کند. توجه داشته باشید که فعال کردن این گزینه می‌تواند باعث شود عمل "پاکسازی همه" (Flush All) بیشتر طول بکشد، به خصوص اگر "تعداد آخرین صفحات/پست‌ها" (Number of Latest Pages/Posts) روی مقدار بالایی تنظیم شده باشد.

en: When Queue is processed, regenerate:
fa: وقتی صف پردازش شد، دوباره تولید کن:

en: Homepage
fa: صفحه اصلی

en: This setting controls whether the homepage should be added to the queue when a flush all operation occurs.
fa: این تنظیم کنترل می‌کند که آیا صفحه اصلی هنگام انجام عملیات پاکسازی کامل (flush all) به صف انتظار اضافه شود یا خیر.

en: Number of Latest Posts:
fa: تعداد آخرین پست‌ها:

en: This setting controls the number of latest posts that will be added to the queue when a flush all operation occurs. If this field is left blank it will default to the latest 15 posts.
fa: این تنظیم تعداد پست‌های آخری را که هنگام انجام عملیات پاکسازی به صف اضافه می‌شوند، کنترل می‌کند. اگر این فیلد خالی بماند، به طور پیش‌فرض ۱۵ پست آخر در نظر گرفته می‌شود.

en: Number of Latest Pages:
fa: تعداد صفحات اخیر:

en: This setting controls the number of latest pages that will be added to the queue when a flush all operation occurs. If this field is left blank it will default to the latest 15 pages.
fa: این تنظیم تعداد صفحات آخری را که هنگام انجام عملیات پاکسازی به صف اضافه می‌شوند، کنترل می‌کند. اگر این فیلد خالی بماند، به طور پیش‌فرض ۱۵ صفحه آخر در نظر گرفته می‌شود.

en: Queue
fa: صف

en: The "Pending in queue" represent pages/posts that have been updated but are still serving the pre-update cache entry.
fa: «در صف انتظار» صفحات/پست‌هایی را نشان می‌دهد که به‌روزرسانی شده‌اند اما هنوز ورودی حافظه پنهان قبل از به‌روزرسانی را ارائه می‌دهند.

en: The "Last processed" represents the last time the queue processor was executed.
fa: عبارت «آخرین پردازش‌شده» نشان‌دهنده آخرین باری است که پردازنده صف اجرا شده است.

en: The "Postponed in queue" represent pages/posts that failed to process either due to an error or due to the queue processor exceeding its allocated time slot. These entries will be processed on the next scheduled queue processor execution.
fa: عبارت «به تعویق افتاده در صف» نشان‌دهنده صفحات/پست‌هایی است که به دلیل خطا یا به دلیل تجاوز پردازنده صف از بازه زمانی اختصاص داده شده، پردازش آنها با شکست مواجه شده است. این ورودی‌ها در اجرای بعدی پردازنده صف زمان‌بندی شده پردازش خواهند شد.

en: Interval
fa: فاصله

en: Enabling this will schedule a WP-Cron event that will process the queue and regenerate cache files. If you prefer to use a system cron job instead of WP-Cron, you can schedule the following command to run at your desired interval: "wp w3tc alwayscached_process".
fa: فعال کردن این گزینه، یک رویداد WP-Cron را زمان‌بندی می‌کند که صف پردازش را پردازش کرده و فایل‌های کش را بازسازی می‌کند. اگر ترجیح می‌دهید به جای WP-Cron از یک کار cron سیستمی استفاده کنید، می‌توانید دستور زیر را برای اجرا در فاصله زمانی دلخواه خود زمان‌بندی کنید: "wp w3tc alwayscached_process".

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Twice Daily
fa: دو بار در روز

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: This setting controls the interval that the cron job should occur.
fa: این تنظیم، فاصله زمانی بین اجرای cron job را کنترل می‌کند.

en: Purge All Behavior
fa: پاکسازی تمام رفتارها

en: Queue Purge All Requests
fa: پاکسازی صف همه درخواست‌ها

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure minify options for you, we will configure the object cache, database cache, and most other items too.
fa: بسته محبوب‌تر ما، بسته پیکربندی افزونه است. ما نه تنها گزینه‌های فشرده‌سازی را برای شما پیکربندی می‌کنیم، بلکه حافظه پنهان اشیاء، حافظه پنهان پایگاه داده و بسیاری از موارد دیگر را نیز پیکربندی خواهیم کرد.

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up database cache for you?
fa: آیا می‌دانستید که W3 Total Cache خدمات پریمیوم دارد و می‌تواند کش پایگاه داده را برای شما تنظیم کند؟

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure database caching for you, we will configure the object cache, page cache, and most other items too.
fa: بسته محبوب‌تر ما، بسته پیکربندی افزونه است. ما نه تنها ذخیره‌سازی پایگاه داده را برای شما پیکربندی می‌کنیم، بلکه ذخیره‌سازی اشیاء، ذخیره‌سازی صفحات و بسیاری از موارد دیگر را نیز پیکربندی خواهیم کرد.

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up object cache for you?
fa: آیا می‌دانستید که W3 Total Cache خدمات پریمیوم دارد و می‌تواند برای شما حافظه پنهان شیء (object cache) راه‌اندازی کند؟

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure object caching for you, we will configure the page cache, database cache, and most other items too.
fa: بسته محبوب‌تر ما، بسته پیکربندی افزونه است. ما نه تنها ذخیره‌سازی اشیاء را برای شما پیکربندی می‌کنیم، بلکه حافظه پنهان صفحه، حافظه پنهان پایگاه داده و بسیاری از موارد دیگر را نیز پیکربندی خواهیم کرد.

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up browser cache for you?
fa: آیا می‌دانستید که W3 Total Cache خدمات پریمیوم دارد و می‌تواند کش مرورگر را برای شما تنظیم کند؟

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure browser caching for you, we will configure the object cache, database cache, and most other items too.
fa: بسته محبوب‌تر ما، بسته پیکربندی افزونه است. ما نه تنها ذخیره‌سازی مرورگر را برای شما پیکربندی می‌کنیم، بلکه ذخیره‌سازی اشیاء، ذخیره‌سازی پایگاه داده و بسیاری از موارد دیگر را نیز پیکربندی خواهیم کرد.

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can help you with your Full Site Delivery via CDN?
fa: آیا می‌دانستید که W3 Total Cache خدمات ویژه‌ای دارد و می‌تواند به شما در تحویل کامل سایت از طریق CDN کمک کند؟

en: Optimize Your WordPress Site with the Full Site Delivery (FSD) CDN service
fa: سایت وردپرس خود را با سرویس CDN تحویل کامل سایت (FSD) بهینه کنید

en: FSD CDN accelerates website load times by caching and delivering entire web pages.
fa: FSD CDN با ذخیره و ارائه کل صفحات وب، زمان بارگذاری وب‌سایت را تسریع می‌کند.

en: Acts as a proxy server to retrieve and serve content faster, reducing server response time.
fa: به عنوان یک پروکسی سرور عمل می‌کند تا محتوا را سریع‌تر بازیابی و ارائه دهد و زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهد.

en: Optimized for full page delivery, not just static files, enhancing overall site performance.
fa: برای نمایش کامل صفحه، نه فقط فایل‌های استاتیک، بهینه شده است و عملکرد کلی سایت را افزایش می‌دهد.

en: Setup includes integration with W3 Total Cache FSD CDN Pro for seamless performance.
fa: این تنظیمات شامل ادغام با W3 Total Cache FSD CDN Pro برای عملکرد بی‌نقص است.

en: Compatible with top CDN providers like Bunny CDN, Transparent CDN, Amazon, and Cloudflare.
fa: سازگار با ارائه دهندگان برتر CDN مانند Bunny CDN، Transparent CDN، Amazon و Cloudflare.

en: Enable WP-Cron Event
fa: فعال کردن رویداد WP-Cron

en: Always Cached Extension Settings
fa: تنظیمات افزونه همیشه ذخیره شده

en: AMP Extension Settings
fa: تنظیمات افزونه AMP

en: Cloudflare Extension Settings
fa: تنظیمات افزونه کلودفلر

en: Swarmify Extension Settings
fa: تنظیمات افزونه Swarmify

en: Genesis Extension Settings
fa: تنظیمات افزونه جنسیس

en: Failed to detect current page.
fa: صفحه فعلی شناسایی نشد.

en: No evidence of cache refresh.
fa: هیچ مدرکی دال بر به‌روزرسانی حافظه پنهان وجود ندارد.

en: Page was successfully regenerated.
fa: صفحه با موفقیت بازسازی شد.

en: Queue successfully processed.
fa: صف با موفقیت پردازش شد.

en: Always Cached module: Required Database SQL
fa: ماژول Always Cached: SQL پایگاه داده مورد نیاز

en: Successfully regenerated entry.
fa: ورود با موفقیت بازسازی شد.

en: Failed to process queue item.
fa: پردازش مورد در صف ناموفق بود.

en: An unknown error occured!
fa: خطای ناشناخته‌ای رخ داده است!

en: Regenerate
fa: بازسازی

en: command
fa: فرمان

en: Pages:
fa: صفحات:

en: Go
fa: برو

en: Search
fa: جستجو

en: Rebuild Requests
fa: درخواست‌های بازسازی

note: Translators: 3 closing HTML a tag, 4 closing HTML p tag followed by closing HTML div tag.
en: %1$sPage Cache is required for the Always Cached extension. Please enable it %2$shere.%3$s%4$s
fa: ذخیره سازی %1$sPage برای افزونه Always Cached ضروری است. لطفا آن را %2$shere.%3$s%4$s فعال کنید.

en: enabled.
fa: فعال شده.

en: disabled.
fa: معلول

en: The Always Cached extension prevents page/post updates from clearing corresponding cache entries and instead adds them to a queue that can be manually cleared or scheduled to clear via cron.
fa: افزونه Always Cached مانع از پاک شدن ورودی‌های کش مربوط به به‌روزرسانی‌های صفحه/پست می‌شود و در عوض آنها را به صفی اضافه می‌کند که می‌توان آن را به صورت دستی پاک کرد یا از طریق cron برای پاک شدن برنامه‌ریزی کرد.

en: Cron
fa: کرون

en: Page Cache is currently
fa: حافظه پنهان صفحه در حال حاضر

en: AlwaysCached extension is currently
fa: افزونه AlwaysCached در حال حاضر

en: Failed to handle url
fa: مدیریت آدرس اینترنتی (url) ناموفق بود

note: translators: 1: Error message.
en: Always Cached queue processer failed: %1$s
fa: پردازش صف همیشه در حافظه پنهان ناموفق بود: %1$s

en: Always Cached queue processed successfully.
fa: صف همیشه ذخیره شده با موفقیت پردازش شد.

en: Always Cached feature is not enabled
fa: ویژگی Always Cached فعال نیست

note: translators: 1: Error message.
en: Always Cached queue empty failed: %1$s
fa: صف همیشه در حافظه پنهان خالی است، ناموفق: %1$s

en: Always Cached queue emptied successfully.
fa: صف همیشه ذخیره شده با موفقیت خالی شد.

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up page cache for you?
fa: آیا می‌دانستید که W3 Total Cache خدمات پریمیوم دارد و می‌تواند کش صفحه را برای شما تنظیم کند؟

en: Our more popular package is the Plugin Configuration package. Not only will we configure page caching for you, we will configure the object cache, database cache, and most other items too.
fa: بسته محبوب‌تر ما، بسته پیکربندی افزونه است. ما نه تنها ذخیره‌سازی صفحه را برای شما پیکربندی می‌کنیم، بلکه ذخیره‌سازی اشیاء، ذخیره‌سازی پایگاه داده و بسیاری از موارد دیگر را نیز پیکربندی خواهیم کرد.

en: Tailored W3 Total Cache setup, customized for your theme, plugins, and server.
fa: تنظیمات W3 Total Cache متناسب با قالب، افزونه‌ها و سرور شما.

en: Expert optimization based on WordPress-specific performance needs (WPO).
fa: بهینه‌سازی تخصصی بر اساس نیازهای عملکردی خاص وردپرس (WPO).

en: Avoid harmful configurations like improper minification or caching.
fa: از پیکربندی‌های مضر مانند کوچک‌سازی یا ذخیره‌سازی نادرست فایل‌ها (caching) خودداری کنید.

en: Receive a detailed performance report with improvements and recommendations.
fa: گزارش عملکرد دقیقی به همراه بهبودها و توصیه‌ها دریافت کنید.

en: Proven to boost your site speed—ideal for unique traffic and site needs.
fa: ثابت شده است که سرعت سایت شما را افزایش می‌دهد - ایده‌آل برای ترافیک منحصر به فرد و نیازهای سایت.

en: Start your optimization journey with W3 Total Cache as the foundation.
fa: سفر بهینه‌سازی خود را با W3 Total Cache به عنوان پایه و اساس شروع کنید.

en: Click here to purchase this premium service
fa: برای خرید این سرویس ویژه اینجا کلیک کنید

en: Did you know that W3 Total Cache has premium services available, and can set up minify options for you?
fa: آیا می‌دانستید که W3 Total Cache خدمات پریمیوم دارد و می‌تواند گزینه‌های فشرده‌سازی را برای شما تنظیم کند؟

en: In a recent test, removing unused CSS and JS added over 27 points to the Google PageSpeed score!
fa: در یک آزمایش اخیر، حذف CSS و JS استفاده نشده بیش از 27 امتیاز به امتیاز Google PageSpeed ​​اضافه کرد!

en: Specify absolute or relative URLs, or file names to be excluded from loading on the homepage. Include one entry per line, e.g. (googletagmanager.com, /wp-content/plugins/woocommerce/, myscript.js, name="myscript", etc.)
fa: URL های مطلق یا نسبی یا نام فایل هایی را که نمی خواهید در صفحه اصلی بارگیری شوند، مشخص کنید. در هر خط یک ورودی قرار دهید، به عنوان مثال (googletagmanager.com، /wp-content/plugins/woocommerce/، myscript.js، name="myscript" و غیره)

note: translators: 1: Opening HTML em tag, 2: Closing HTML em tag, 3: Opening HTML a tag with a link to General Settings, 4: Closing HTML a tag.
en: %1$sRemove Unwanted/Unused CSS/JS%2$s is not enabled in the %3$sGeneral Settings%4$s.
fa: حذف %1$sفایل‌های CSS/JS ناخواسته/استفاده‌نشده%2$s در تنظیمات عمومی %3$s فعال نیستs%4$s.

en: Use this area to manage individual CSS/JS entries. The target CSS/JS for each rule can be either an absolute/relative URL or file name.
fa: از این قسمت برای مدیریت ورودی‌های CSS/JS به صورت جداگانه استفاده کنید. CSS/JS هدف برای هر قانون می‌تواند یک URL مطلق/نسبی یا نام فایل باشد.

en: File Path:
fa: مسیر فایل:

en: Enter the path of the CSS/JS file to be managed. If a directory is used, all CSS/JS files within that directory will be managed with this entry
fa: مسیر فایل CSS/JS که باید مدیریت شود را وارد کنید. اگر از یک دایرکتوری استفاده شود، تمام فایل‌های CSS/JS درون آن دایرکتوری با این ورودی مدیریت خواهند شد.

note: translators: 1 HTML opening strong tag, 2 closing HTML strong tag.
en: %1$sExclude%2$s (Remove the script ONLY WHEN a condition below matches)
fa: %1$sحذف%2$s (اسکریپت فقط زمانی حذف می‌شود که شرط زیر مطابقت داشته باشد)

note: translators: 1 HTML opening strong tag, 2 closing HTML strong tag.
en: %1$sInclude%2$s (Allow the script ONLY WHEN a condition below matches)
fa: %1$sشامل%2$s می‌شود (فقط زمانی که شرط زیر مطابقت داشته باشد، اسکریپت اجرا می‌شود)

note: translators: 1 action description based on behavior selector.
en: Specify the conditions for which the target file should be %1$sd based on matching absolute/relative page URLs. Include one entry per line.
fa: شرایطی را مشخص کنید که بر اساس تطبیق آدرس‌های اینترنتی مطلق/نسبی صفحات، فایل هدف باید %1$sd باشد. در هر خط یک ورودی قرار دهید.

en: exclude
fa: مستثنی کردن

en: include
fa: شامل شدن

note: translators: 1 action description based on behavior selector.
en: Specify the conditions for which the target file should be %1$sd based on matching page content. Include one entry per line.
fa: شرایطی را که فایل هدف باید بر اساس محتوای صفحه منطبق، %1$sd باشد، مشخص کنید. در هر خط یک ورودی قرار دهید.

en: Review the testing results
fa: نتایج آزمایش را بررسی کنید

en: Upgrade to
fa: ارتقا به

en:  to see how.
fa:  تا ببینیم چگونه.

en:  and improve your PageSpeed Scores today!
fa:  و همین امروز امتیاز سرعت صفحه خود را بهبود بخشید!

en: Preload cache upon publishing a post
fa: پیش بارگذاری حافظه پنهان (cache) هنگام انتشار پست

en: Preload cache upon updating a post
fa: پیش بارگذاری حافظه پنهان (cache) هنگام به‌روزرسانی یک پست

en: If a caching method shows as unavailable you do not have the necessary modules installed. You may need to reach out to your host for installation availablity and directions.
fa: اگر یک روش ذخیره‌سازی به صورت «ناموجود» نمایش داده شود، به این معنی است که ماژول‌های لازم نصب نشده‌اند. ممکن است لازم باشد برای اطلاع از در دسترس بودن و دستورالعمل‌های نصب، با میزبان خود تماس بگیرید.

en: In a recent test, using the Delay Scripts feature added 18 points on mobile devices to the Google PageSpeed score!
fa: در یک آزمایش اخیر، استفاده از ویژگی Delay Scripts در دستگاه‌های تلفن همراه، ۱۸ امتیاز به امتیاز Google PageSpeed ​​اضافه کرد!

note: translators: 1: Opening HTML em tag, 2: Closing HTML em tag, 3: Opening HTML a tag with a link to General Settings, 4: Closing HTML a tag.
en: %1$sDelay Scripts%2$s is not enabled in the %3$sGeneral Settings%4$s.
fa: اسکریپت‌های تأخیر %1$s%2$s در تنظیمات عمومی %3$s%4$s فعال نشده است.

en: In a recent test, using the Lazy Load Google Maps feature added 10 points to the Google PageSpeed mobile score!
fa: در آزمایش اخیر، استفاده از قابلیت بارگذاری تنبل نقشه‌های گوگل، ۱۰ امتیاز به امتیاز موبایلی Google PageSpeed ​​اضافه کرد!

en: In one recent test, removing unused CSS and JS added over 27 points to the Google PageSpeed score!
fa: در یک آزمایش اخیر، حذف CSS و JS استفاده نشده بیش از 27 امتیاز به امتیاز Google PageSpeed ​​اضافه کرد!

note: translators: 1 W3TC_CACHE_FILE_EXPIRE_MAX constant name, 2 W3TC_CACHE_FILE_EXPIRE_MAX value.
en: Max interval is limited by the %1$s constant (%2$s seconds) which can be overridden in wp-config.php.
fa: حداکثر فاصله زمانی توسط ثابت %1$s (%2$s ثانیه) محدود می‌شود که می‌تواند در wp-config.php لغو شود.

en: In a recent test, Eliminating render blocking CSS improved our Google PageSpeed score by over 17 points on mobile devices!
fa: در یک آزمایش اخیر، حذف CSS مسدودکننده رندر، امتیاز Google PageSpeed ​​ما را در دستگاه‌های تلفن همراه بیش از ۱۷ امتیاز بهبود بخشید!

en: Enter one server definition per line: e.g. 127.0.0.1:6379 or domain.com:6379. To use TLS, prefix server with tls://
fa: در هر خط یک تعریف سرور وارد کنید: مثلاً 127.0.0.1:6379 یا domain.com:6379. برای استفاده از TLS، قبل از server، tls:// را قرار دهید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Return correct Content-Type header for %1$sXML%2$s files (e.g., feeds and sitemaps).
fa: سربرگ نوع محتوای صحیح را برای فایل‌های %1$sXML%2$s (مثلاً فیدها و نقشه‌های سایت) برگردانید.

en: Only applies to pages, posts, and custom post types whose status transitioned from a non-published status to the "published" status.
fa: فقط برای صفحات، پست‌ها و انواع پست‌های سفارشی که وضعیت آنها از وضعیت «منتشر نشده» به وضعیت «منتشر شده» تغییر کرده است، اعمال می‌شود.

en: Applies after updating any page, post, or custom post type with the final status being "published".
fa: پس از به‌روزرسانی هر صفحه، پست یا نوع پست سفارشی با وضعیت نهایی «منتشر شده» اعمال می‌شود.

en: Potential API Response Time Gain
fa: افزایش احتمالی زمان پاسخگویی API

en: API Response Time
fa: زمان پاسخ API

en: Determines the natural expiration time of cache items. The higher the value, the larger the cache.
fa: زمان انقضای طبیعی آیتم‌های کش را تعیین می‌کند. هرچه مقدار آن بیشتر باشد، کش بزرگتر است.

en: Object Cache debug info:
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی حافظه پنهان شیء:

en: Google PageSpeed access token refresh missing required parameters!
fa: به‌روزرسانی توکن دسترسی Google PageSpeed ​​پارامترهای لازم را ندارد!

en: No site ID provided for access key refresh!
fa: هیچ شناسه سایتی برای به‌روزرسانی کلید دسترسی ارائه نشده است!

en: No W3TC API key provided for access key refresh!
fa: هیچ کلید API W3TC برای به‌روزرسانی کلید دسترسی ارائه نشده است!

en: Google PageSpeed access token refresh failed.
fa: به‌روزرسانی توکن دسترسی Google PageSpeed ​​ناموفق بود.

en: Google PageSpeed access token refresh failed due to response missing access token.
fa: به‌روزرسانی توکن دسترسی Google PageSpeed ​​به دلیل فقدان توکن دسترسی در پاسخ، ناموفق بود.

en: Google PageSpeed access token revocation missing required parameters!
fa: لغو توکن دسترسی Google PageSpeed ​​پارامترهای لازم را ندارد!

en: No access token provided for revoke!
fa: هیچ توکن دسترسی برای لغو ارائه نشده است!

en: No W3TC API key provided for revoke!
fa: هیچ کلید API W3TC برای ابطال ارائه نشده است!

en: Google PageSpeed Access Token revocation failed.
fa: لغو توکن دسترسی به PageSpeed ​​گوگل ناموفق بود.

en: No Google access token found during Google authorization return processing!
fa: هیچ توکن دسترسی گوگل در طول پردازش بازگشت مجوز گوگل یافت نشد!

en: Comparing Disk, Redis, and Memcached: Understanding Caching Solutions
fa: مقایسه‌ی دیسک، ردیس و ممکشد: درک راهکارهای ذخیره‌سازی

en: Warning: Disk-Based Object Caching Selected
fa: هشدار: ذخیره‌سازی شیء مبتنی بر دیسک انتخاب شده است

en: Potential Google PageSpeed Gain
fa: افزایش بالقوه سرعت صفحه گوگل

en: Points
fa: امتیازها

en: In one recent test, converting images to the WebP format added over 9 points to the Google PageSpeed score!
fa: در یکی از آزمایش‌های اخیر، تبدیل تصاویر به فرمت WebP بیش از ۹ امتیاز به امتیاز Google PageSpeed ​​اضافه کرد!

note: translators: 1 opening HTML p tag, 2 free user hourly limit, 3 free user monthly limit, 4 two HTML br tags, 5 pro user hourly limit, 6 closing HTML p tag.
en: %1$sFree license users will have a conversion limit of %2$d per hour and %3$d per month.%4$sPro license users will have conversion queue priority as well as a conversion limit of %5$d per hour and unlimited per month.%6$s
fa: کاربران مجوز %1$sFree محدودیت تبدیل %2$d در ساعت و %3$d در ماه را خواهند داشت. کاربران مجوز %4$sPro اولویت صف تبدیل و همچنین محدودیت تبدیل %5$d در ساعت و نامحدود در ماه را خواهند داشت. %6$s

en: Enter the path of the CSS/JS file to be managed. If a directory is used, all CSS/JS files within that directory will be managed with this entry.
fa: مسیر فایل CSS/JS که باید مدیریت شود را وارد کنید. اگر از یک دایرکتوری استفاده شود، تمام فایل‌های CSS/JS درون آن دایرکتوری با این ورودی مدیریت خواهند شد.

en: View Examples
fa: مشاهده مثال‌ها

en: Hide Examples
fa: مثال‌ها را پنهان کنید

en: Target all CSS/JS from a plugin/theme:
fa: هدف قرار دادن تمام CSS/JS از یک افزونه/قالب:

en: Target a specific CSS/JS file:
fa: هدف قرار دادن یک فایل CSS/JS خاص:

en: No CSS/JS entries added.
fa: هیچ ورودی CSS/JS اضافه نشده است.

en: Entry already exists!
fa: ورودی از قبل وجود دارد!

en: Target CSS/JS:
fa: CSS/JS هدف:

en: Action:
fa: اقدام:

en: Exclude
fa: مستثنی کردن

en: (Remove the script ONLY WHEN a condition below matches)
fa: (اسکریپت را فقط زمانی حذف کنید که شرط زیر مطابقت داشته باشد)

en: Include
fa: شامل کردن

en: (Allow the script ONLY WHEN a condition below matches)
fa: (فقط زمانی که شرط زیر مطابقت داشته باشد، اسکریپت را مجاز کنید)

en: When the above CSS/JS file is found within your markup.
fa: وقتی فایل CSS/JS فوق در نشانه‌گذاری شما یافت شد.

en: Exclude on URL Match:
fa: حذف بر اساس تطابق URL:

en: Include on URL Match:
fa: شامل شدن در تطابق URL:

en: Specify the conditions for which the target file should be excluded based on matching absolute/relative page URLs. Include one entry per line.
fa: شرایطی را که فایل هدف باید بر اساس تطبیق URLهای مطلق/نسبی صفحه، حذف شود، مشخص کنید. در هر خط یک ورودی قرار دهید.

en: Specify the conditions for which the target file should be included based on matching absolute/relative page URLs. Include one entry per line.
fa: شرایطی را که فایل هدف باید بر اساس تطبیق URL های مطلق/نسبی صفحه در آن گنجانده شود، مشخص کنید. در هر خط یک ورودی قرار دهید.

en: Exclude on Content Match:
fa: حذف بر اساس تطابق محتوا:

en: Include on Content Match:
fa: شامل تطابق محتوا:

en: Specify the conditions for which the target file should be excluded based on matching page content. Include one entry per line.
fa: شرایطی را که فایل هدف باید بر اساس محتوای صفحه منطبق، حذف شود، مشخص کنید. در هر خط یک ورودی قرار دهید.

en: Specify the conditions for which the target file should be included based on matching page content. Include one entry per line.
fa: شرایطی را که فایل هدف باید بر اساس محتوای صفحه منطبق در آن گنجانده شود، مشخص کنید. در هر خط یک ورودی قرار دهید.

en: Empty match pattern!
fa: الگوی تطابق خالی!

en: don't cache ("private, no-cache")
fa: ذخیره نشود ("خصوصی، بدون حافظه پنهان")

en: don't store ("no-store")
fa: ذخیره نکن ("بدون ذخیره")

note: translators: 1 W3TC_CACHE_FILE_EXPIRE_MAX constant name, 2 W3TC_CACHE_FILE_EXPIRE_MAX value.
en: Max lifetime is limited by the %1$s constant (%2$s seconds) which can be overridden in wp-config.php.
fa: حداکثر طول عمر توسط ثابت %1$s (%2$s seconds) محدود می‌شود که می‌تواند در wp-config.php لغو شود.

en: Entra client ID:
fa: شناسه مشتری را وارد کنید:

en: Bucket hostname
fa: نام میزبان سطل

en: Newsletter Sign Up
fa: ثبت نام در خبرنامه

en: Warning: Disk-Based Database Caching Selected
fa: هشدار: ذخیره‌سازی پایگاه داده مبتنی بر دیسک انتخاب شده است

en: Microsoft Azure using Managed Identities is only available for "WordPress on App Service".
fa: مایکروسافت آژور با استفاده از هویت‌های مدیریت‌شده فقط برای «سرویس وردپرس روی اپلیکیشن» در دسترس است.

en: Microsoft Azure Storage (Managed Identity)
fa: ذخیره‌سازی مایکروسافت آژور (هویت مدیریت‌شده)

en: The filesystem must be direct.
fa: سیستم فایل باید مستقیم باشد.

en: Import failed
fa: وارد کردن ناموفق بود

en: Export failed
fa: صادرات ناموفق بود

note: translators: 1: Error message.
en: Config export failed: %1$s
fa: خروجی پیکربندی ناموفق بود: %1$s

note: translators: 1: Filename.
en: Configuration successfully exported to "%1$s" with mode "%2$s".
fa: پیکربندی با موفقیت به "%1$s" با حالت "%2$s" صادر شد.

en: US East (N. Virginia) (default)
fa: شرق ایالات متحده (ویرجینیای شمالی) (پیش‌فرض)

en: US East (N. Virginia) (long hostname)
fa: شرق ایالات متحده (ویرجینیای شمالی) (نام میزبان طولانی)

en: DNS Prefetch Domains:
fa: دامنه‌های پیش‌واکشی DNS:

en: Preconnect Domains:
fa: دامنه‌های پیش‌اتصال:

en: Preload CSS:
fa: پیش بارگذاری CSS:

en: Preload JavaScript:
fa: پیش بارگذاری جاوا اسکریپت:

en: Preload Fonts:
fa: پیش بارگذاری فونت‌ها:

en: However, it's important to note a significant caveat: if a webpage requires connections to numerous third-party domains, indiscriminate pre-connecting to all of them can actually hinder performance. Pre-connecting to an excessive number of domains can overwhelm the browser and degrade overall speed, as each connection consumes resources. It's crucial for web developers to judiciously implement pre-connecting, considering the optimal number and relevance of third-party domains to ensure efficient website loading.
fa: با این حال، توجه به یک نکته مهم ضروری است: اگر یک صفحه وب نیاز به اتصال به دامنه‌های شخص ثالث متعددی داشته باشد، اتصال اولیه بی‌قید و شرط به همه آنها می‌تواند در واقع عملکرد را مختل کند. اتصال اولیه به تعداد بیش از حد دامنه‌ها می‌تواند مرورگر را تحت فشار قرار دهد و سرعت کلی را کاهش دهد، زیرا هر اتصال منابع را مصرف می‌کند. برای توسعه‌دهندگان وب بسیار مهم است که با در نظر گرفتن تعداد بهینه و مرتبط بودن دامنه‌های شخص ثالث، اتصال اولیه را به طور عاقلانه پیاده‌سازی کنند تا بارگذاری کارآمد وب‌سایت تضمین شود.

en: Preload Images:
fa: پیش بارگذاری تصاویر:

en: Preload Videos:
fa: پیش بارگذاری ویدیوها:

en: Preload Documents:
fa: پیش بارگذاری اسناد:

en: Remove CSS/JS On Homepage
fa: حذف CSS/JS از صفحه اصلی

en: CSS/JS entries added to the below textarea will be removed from the homepage if present.
fa: ورودی‌های CSS/JS که به ناحیه متنی زیر اضافه می‌شوند، در صورت وجود، از صفحه اصلی حذف خواهند شد.

en: Remove list:
fa: حذف لیست:

en: Remove CSS/JS Individually
fa: CSS/JS را به صورت جداگانه حذف کنید

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Snippet
fa: قطعه کد

en: Selector
fa: انتخابگر

en: Response Time
fa: زمان پاسخ

en: Configuration (Objects)
fa: پیکربندی (اشیاء)

en: Configuration (FSD)
fa: پیکربندی (FSD)

en: DNS prefetching, pre-connecting, and preloading are essential web optimization techniques that enhance website performance by proactively resolving network-related tasks. DNS prefetching involves resolving domain names to IP addresses before they are needed, reducing the time it takes for the browser to initiate a connection. Pre-connecting establishes early connections to servers to expedite resource fetching, anticipating the need for subsequent requests. Preloading involves instructing the browser to fetch and cache critical resources in advance, ensuring a smoother user experience during page load.
fa: پیش‌واکشی، پیش‌اتصال و پیش‌بارگذاری DNS از تکنیک‌های ضروری بهینه‌سازی وب هستند که با حل پیشگیرانه وظایف مربوط به شبکه، عملکرد وب‌سایت را افزایش می‌دهند. پیش‌واکشی DNS شامل تبدیل نام دامنه به آدرس‌های IP قبل از نیاز به آنها می‌شود و زمان لازم برای شروع اتصال توسط مرورگر را کاهش می‌دهد. پیش‌اتصال، اتصالات اولیه به سرورها را برای تسریع در واکشی منابع برقرار می‌کند و نیاز به درخواست‌های بعدی را پیش‌بینی می‌کند. پیش‌بارگذاری شامل دستور دادن به مرورگر برای واکشی و ذخیره منابع حیاتی از قبل است که تجربه کاربری روان‌تری را در طول بارگذاری صفحه تضمین می‌کند.

en: Disable "lazy loading" for assets immediately visible on page load.
fa: «بارگذاری تنبل» را برای فایل‌هایی که بلافاصله پس از بارگذاری صفحه قابل مشاهده هستند، غیرفعال کنید.

en: For best results it is recommended to enable the Minify feature to optimize internal sources and to then use this feature to handle external sources and/or any internal sources excluded from Minify.
fa: برای بهترین نتیجه، توصیه می‌شود ویژگی Minify را برای بهینه‌سازی منابع داخلی فعال کنید و سپس از این ویژگی برای مدیریت منابع خارجی و/یا هر منبع داخلی که از Minify مستثنی شده است، استفاده کنید.

note: Translators: 1 opening HTML a tag to pagespeed settings page, 2 closing HTML a tag.
en: To identify render-blocking JavaScript sources, use the %1$sGoogle PageSpeed%2$s tool and add appropirate URLs from the "Eliminate render-blocking resources" section to the Delay List textarea below.
fa: برای شناسایی منابع جاوا اسکریپت مسدودکننده رندر، از ابزار %1$sGoogle PageSpeed%2$s استفاده کنید و URLهای مناسب را از بخش «حذف منابع مسدودکننده رندر» به کادر متنی فهرست تأخیر در زیر اضافه کنید.

en: Timeout:
fa: تایم اوت:

en: Timeout (in milliseconds) to delay the loading of delayed scripts if no user action is taken during page load
fa: زمان انتظار (به میلی‌ثانیه) برای به تأخیر انداختن بارگذاری اسکریپت‌های تأخیردار در صورتی که کاربر در حین بارگذاری صفحه هیچ اقدامی انجام ندهد

en: Delay list:
fa: فهرست تأخیرها:

en: Specify keywords to match any attribute of script tags containing the "src" attribute. Include one entry per line, e.g. (googletagmanager.com, gtag/js, myscript.js, and name="myscript")
fa: کلمات کلیدی را برای مطابقت با هر ویژگی از تگ‌های اسکریپت حاوی ویژگی "src" مشخص کنید. در هر خط یک ورودی قرار دهید، مثلاً (googletagmanager.com، gtag/js، myscript.js و name="myscript")

en: Remove Unwanted/Unused CSS/JS
fa: حذف CSS/JS ناخواسته/استفاده نشده

en: Removes specified CSS/JS tags from the homepage or on a per page basis.
fa: تگ‌های CSS/JS مشخص شده را از صفحه اصلی یا به صورت جداگانه در هر صفحه حذف می‌کند.

note: translators: 1 opening HTML a tag to W3TC User Experience page, 2 closing HTML a tag.
en:  Settings can be found on the %1$sUser Experience page%2$s.
fa:  تنظیمات را می‌توانید در صفحه %1$sUser Experience%2$s پیدا کنید.

en: Defer Scripts
fa: اسکریپت‌های تعویقی

en: Performance &raquo; General Settings &raquo; User Experience
fa: عملکرد » تنظیمات عمومی » تجربه کاربری

en: Defer Scripts Settings
fa: تنظیمات اسکریپت‌های به تعویق افتاده

en: Performance &raquo; User Experience
fa: عملکرد » تجربه کاربری

en: Enter one server definition per line: e.g. 127.0.0.1:11211 or domain.com:11211.
fa: در هر خط یک تعریف سرور وارد کنید: مثلاً 127.0.0.1:11211 یا domain.com:11211.

en: Enter one server definition per line: e.g. 127.0.0.1:11211 or domain.com:11211. To use TLS, prefix server with tls://
fa: در هر خط یک تعریف سرور وارد کنید: مثلاً 127.0.0.1:11211 یا domain.com:11211. برای استفاده از TLS، قبل از server، tls:// را قرار دهید.

en: The WebP Converter tool can be used to generate WebP versions of media library images which offer superior lossless and lossy compression.
fa: ابزار مبدل WebP می‌تواند برای تولید نسخه‌های WebP از تصاویر کتابخانه رسانه‌ای استفاده شود که فشرده‌سازی بدون اتلاف و با اتلاف فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهند.

note: Translators: 1 name of plugin, 2 opening HTML a tag, 3 closing HTML a tag.
en: The tool and its settings can be found on the %1$s %2$sWebP Converter%3$s page.
fa: این ابزار و تنظیمات آن را می‌توانید در صفحه %1$s %2$sWebP Converter%3$s بیابید.

en: Enable WebP Converter Extension
fa: فعال کردن افزونه تبدیل WebP

note: translators: 1 HTML line breaks, 2 license rates for free/pro users, 3 link to image service tool.
en: This extension allows for optimizing media library images to WebP format.%1$s%2$s%1$s%3$s
fa: این افزونه امکان بهینه‌سازی تصاویر کتابخانه رسانه را به فرمت WebP فراهم می‌کند.%1$s%2$s%1$s%3$s

note: translators: 4 closing HTML a tag.
en: As a Pro license holder you are granted conversion rates of %1$s/hour and %2$s/month. Conversion rates are subject to change and documentation can be found %3$shere%4$s.
fa: به عنوان دارنده مجوز حرفه‌ای، نرخ تبدیل %1$s/ساعت و %2$s/ماه به شما اعطا می‌شود. نرخ‌های تبدیل ممکن است تغییر کنند و مستندات آن را می‌توانید در %3$s.com/%4$s بیابید.

en: unlimited
fa: نامحدود

note: translators: 5 opening HTML a tag to documentation URL, 6 closing HTML a tag.
en: As a free user you are limited to conversions of %1$s/hour and %2$s/month. The Pro license increases these rates to %3$s/hour and %4$s/month. Conversion rates are subject to change and documentation can be found %5$shere%6$s.
fa: به عنوان یک کاربر رایگان، شما محدود به تبدیل‌های %1$s/ساعت و %2$s/ماه هستید. مجوز حرفه‌ای این نرخ‌ها را به %3$s/ساعت و %4$s/ماه افزایش می‌دهد. نرخ‌های تبدیل ممکن است تغییر کنند و مستندات آن را می‌توانید در %5$shere%6$s بیابید.

en: WebP Converter API usage:
fa: کاربرد API مبدل WebP:

en: Total Cache WebP Converter
fa: مبدل Total Cache WebP

en: WebP Converter
fa: مبدل وب‌پی

en: Image Optimization Summary
fa: خلاصه بهینه‌سازی تصویر

en: API Use Limits
fa: محدودیت‌های استفاده از API

en: Enable WebP Converter
fa: فعال کردن مبدل WebP

en: New
fa: جدید

en: in
fa: در

en: Pro
fa: حرفه‌ای

en: Free
fa: رایگان

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Free license, no expiration
fa: مجوز رایگان، بدون انقضا

en: Renewal Date:
fa: تاریخ تمدید:

note: Translators: 1 opening HTML strong tag, 2 closing HTML strong tag.
en: Upgrade to %1$sW3 Total Cache Pro%2$s now to unlock additional settings and features that can further improve your site's performance and Google PageSpeed ratings.
fa: همین حالا به %1$sW3 Total Cache Pro%2$s ارتقا دهید تا تنظیمات و ویژگی‌های اضافی که می‌توانند عملکرد سایت شما و رتبه‌بندی Google PageSpeed ​​را بهبود بخشند، فعال شوند.

en: Setup Guides from Partner Hosts
fa: راهنماهای راه‌اندازی از میزبان‌های همکار

en: Shopping around for better hosting? Checkout our
fa: برای هاستینگ بهتر، جستجو کنید؟ به ما سر بزنید

en: WordPress Hosting Recommendations
fa: توصیه‌های میزبانی وردپرس

en: Are you a host
fa: آیا شما میزبان هستید؟

en: Preview Mode
fa: حالت پیش‌نمایش

en: Page Cache: Hits
fa: حافظه پنهان صفحه: بازدیدها

en: Object Cache: Hits
fa: حافظه پنهان شیء: بازدیدها

en: Database Cache: Hits
fa: حافظه پنهان پایگاه داده: بازدیدها

en: Enable PageCache
fa: فعال کردن حافظه پنهان صفحه

en: Enable ObjectCache
fa: فعال کردن ObjectCache

en: Enable DBCache
fa: فعال کردن DBCache

en: Enable Statistics
fa: فعال کردن آمار

note: translators: 4 HTML input for Bunny CDN sign up, 5 HTML div tag for Bunny CDN logo svg.
en: %1$s%2$sLooking for a top rated CDN Provider? Try Bunny CDN.%3$s%4$s%5$s
fa: %1$s%2$sبه دنبال یک ارائه دهنده CDN با بالاترین امتیاز هستید؟ Bunny CDN را امتحان کنید.%3$s%4$s%5$s

note: translators: 1 HTML strong tag containing CDN Engine value, 2 HTML span tag containing CDN Engine enabled/disabled value.
en: Content Delivery Network object support via %1$s is currently %2$s and %3$s.
fa: پشتیبانی از شیء شبکه تحویل محتوا از طریق %1$s در حال حاضر %2$s و %3$s است.

en: authorized
fa: مجاز

en: not authorized
fa: مجاز نیست

note: translators: 1 HTML strong tag containing CDN Engine value, 2 HTML span tag containing CDN Engine enabled/disabled value.
en: Content Delivery Network full-site delivery support via %1$s is currently %2$s and %3$s.
fa: پشتیبانی تحویل کامل سایت از طریق شبکه تحویل محتوا از طریق %1$s در حال حاضر %2$s و %3$s است.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Maximize %1$sCDN%2$s usage by %3$s or %4$s.
fa: استفاده از %1$sCDN%2$s را به میزان %3$s یا %4$s افزایش دهید.

en: modify attachment URLs
fa: تغییر آدرس‌های اینترنتی پیوست‌ها

en: Remove CSS/JS
fa: حذف CSS/JS

en: Partners
fa: شرکا

en: Settings can be modified by visiting
fa: تنظیمات را می‌توان با مراجعه به

en: Our Partner Hosts have supplied rich tutorials that can help you run faster on
fa: میزبان‌های همکار ما آموزش‌های غنی‌ای ارائه داده‌اند که می‌تواند به شما کمک کند سریع‌تر اجرا کنید

note: translators: 3 HTML input for Bunny CDN sign up, 4 HTML img tag for Bunny CDN white logo.
en: %1$sLooking for a top rated CDN Provider? Try Bunny CDN.%2$s%3$s%4$s
fa: %1$sبه دنبال یک ارائه دهنده CDN با بالاترین امتیاز هستید؟ Bunny CDN را امتحان کنید.%2$s%3$s%4$s

en: Sign up now to enjoy a special offer!
fa: همین حالا ثبت نام کنید تا از پیشنهاد ویژه بهره‌مند شوید!

en: Purge URLs Now
fa: همین حالا URLها را پاک کنید

en: A pull zone has been configured successfully
fa: یک منطقه کشش با موفقیت پیکربندی شده است

en: The objects CDN has been deauthorized
fa: مجوز CDN اشیاء لغو شده است

en: Detected server IP address
fa: آدرس IP سرور شناسایی شده

note: translators: 1 HTML acronym for Content Delivery Network (CDN).
en: Your website performance is enhanced with Bunny.Net's (%1$s) service.
fa: عملکرد وب‌سایت شما با سرویس Bunny.Net (%1$s) بهبود می‌یابد.

en: to configure additional settings at Bunny.net.
fa: برای پیکربندی تنظیمات اضافی در Bunny.net.

note: translators: 1 HTML acronym for Content Delivery Network (CDN).
en: If you need help configuring your %1$s, we also offer Premium Services to assist you.
fa: اگر برای پیکربندی %1$s خود به کمک نیاز دارید، ما خدمات ویژه (پریمیوم) را نیز برای کمک به شما ارائه می‌دهیم.

en: Purging a URL will remove the file from the CDN cache and re-download it from your origin server. Please enter the exact CDN URL of each individual file. You can also purge folders or wildcard files using * inside of the URL path. Wildcard values are not supported if using Perma-Cache.
fa: پاک کردن یک URL، فایل را از حافظه پنهان CDN حذف کرده و دوباره آن را از سرور اصلی شما دانلود می‌کند. لطفاً URL دقیق CDN هر فایل را به صورت جداگانه وارد کنید. همچنین می‌توانید پوشه‌ها یا فایل‌های wildcard را با استفاده از * در داخل مسیر URL پاک کنید. در صورت استفاده از Perma-Cache، مقادیر wildcard پشتیبانی نمی‌شوند.

note: translators: 1: Opening HTML elements, 2: Name of the CDN service, 3: Closing HTML elements.
en: %1$sPlease configure %2$s in order to purge URLs.%3$s
fa: لطفا %1$s را برای پاکسازی%2$s URL ها پیکربندی کنید. %3$s

en: Custom hostnames can be used instead of the default *.b-cdn.net hostname. After adding a hostname, create a CNAME record to the CDN hostname provided after the pull zone is configured.
fa: می‌توان از نام‌های میزبان سفارشی به جای نام میزبان پیش‌فرض *.b-cdn.net استفاده کرد. پس از افزودن نام میزبان، یک رکورد CNAME به نام میزبان CDN ارائه شده پس از پیکربندی منطقه کشش ایجاد کنید.

en: * Separate hostnames using commas (",").
fa: * نام‌های میزبان را با استفاده از کاما (",") از هم جدا کنید.

en: Bunny CDN (recommended)
fa: Bunny CDN (توصیه می‌شود)

en: A pull zone name (string) is required.
fa: نام منطقه‌ی pull (رشته‌ای) مورد نیاز است.

en: Invalid hostname
fa: نام میزبان نامعتبر است

en: Invalid parameter "ActionType".
fa: پارامتر نامعتبر "نوع اقدام".

en: Invalid parameter "TriggerMatchingType".
fa: پارامتر نامعتبر "TriggerMatchingType".

en: Missing parameter "Enabled".
fa: پارامتر «فعال» وجود ندارد.

en: Missing parameter "Triggers".
fa: پارامتر "Triggers" موجود نیست.

en: Invalid API type; must be one of "account", "storage", "stream".
fa: نوع API نامعتبر است؛ باید یکی از موارد "حساب"، "ذخیره‌سازی"، "جریان" باشد.

en: API key value is empty.
fa: مقدار کلید API خالی است.

en: Failed to reach API endpoint
fa: دسترسی به نقطه پایانی API ناموفق بود

en: Empty All Caches Except Bunny CDN
fa: تمام حافظه‌های پنهان به جز Bunny CDN را خالی کنید

en: No URL specified
fa: هیچ آدرس اینترنتی (URL) مشخص نشده است

en: Successfully purged URL
fa: آدرس اینترنتی با موفقیت پاک شد

en: Error purging URL
fa: خطا در پاک کردن URL

en: Error with AJAX
fa: خطا با AJAX

en: Invalid URL
fa: آدرس اینترنتی نامعتبر

en: CDN for objects cannot be authorized if full-site delivery is already configured.
fa: اگر تحویل کامل سایت از قبل پیکربندی شده باشد، CDN برای اشیاء قابل تأیید نیست.

en: Purge URLs
fa: پاک‌سازی آدرس‌های اینترنتی (URL)

en: Response code
fa: کد پاسخ

en: Controls whether web pages can be cached or not when cookies from this group are detected.
fa: کنترل می‌کند که آیا صفحات وب می‌توانند هنگام شناسایی کوکی‌های این گروه، در حافظه پنهان (cache) ذخیره شوند یا خیر.

en: Missing account API key.
fa: کلید API حساب کاربری موجود نیست.

en: Missing CDN hostname.
fa: نام میزبان CDN موجود نیست.

en: Missing pull zone id.
fa: شناسه منطقه کشش (pull zone) موجود نیست.

en: Could not purge pull zone
fa: ناحیه کشش قابل پاکسازی نیست

en: Account API key not specified.
fa: کلید API حساب مشخص نشده است.

en: Invalid pull zone id.
fa: شناسه منطقه کشش نامعتبر است.

en: Account API key authorization
fa: مجوز کلید API حساب

en: Full-site delivery cannot be authorized if CDN for objects is already configured.
fa: اگر CDN برای اشیاء از قبل پیکربندی شده باشد، تحویل کامل سایت مجاز نیست.

en: Pull zone name:
fa: نام منطقه کشش:

note: translators: 1: Opening HTML acronym tag, 2: Opening HTML acronym tag, 3: Closing HTML acronym tag.
en: Origin %1$sURL%3$s/%2$sIP%3$s address:
fa: آدرس مبدا %1$sURL%3$s/%2$sIP%3$s:

note: translators: 1: Opening HTML acronym tag, 2: Closing HTML acronym tag.
en: %1$sCDN%2$s hostname:
fa: نام میزبان %1$sCDN%2$s:

note: translators: 1: Opening HTML acronym tag, 2: Opening HTML acronym tag, 3: Closing HTML acronym tag.
en: The website domain %1$sCNAME%3$s must point to the %2$sCDN%3$s hostname.
fa: دامنه وب‌سایت %1$sCNAME%3$s باید به نام میزبان %2$sCDN%3$s اشاره کند.

en: Cannot list pull zones
fa: نمی‌توان مناطق کشش را فهرست کرد

en: Cannot select or add a pull zone
fa: نمی‌توان یک منطقه کشش را انتخاب یا اضافه کرد

note: translators: 1: Edge Rule description/name.
en: Could not add Edge Rule "%1$s".
fa: نتوانستیم قانون لبه "%1$s" را اضافه کنیم.

note: translators: 1: hostname.
en: Could not add custom hostname "%1$s"
fa: نتوانستم نام میزبان سفارشی "%1$s" را اضافه کنم

en: A pull zone has been configured successfully.
fa: یک منطقه کشش با موفقیت پیکربندی شده است.

en: There may be additional configuration required for full-site delivery, such as DNS changes and SSL/TLS certificate installation.
fa: ممکن است برای تحویل کامل سایت، پیکربندی‌های اضافی مانند تغییرات DNS و نصب گواهی SSL/TLS مورد نیاز باشد.

en: Click here
fa: اینجا کلیک کنید

en: to configure additional settings for this pull zone at Bunny.net.
fa: برای پیکربندی تنظیمات اضافی برای این منطقه کشش در Bunny.net.

en: Deauthorize pull zone
fa: منطقه کشش را غیرفعال کنید

en: Name
fa: نام

en: Origin URL / IP
fa: آدرس اینترنتی / آی‌پی مبدا

en: CDN hostname
fa: نام میزبان CDN

en: The full-site delivery has been deauthorized
fa: تحویل کامل سایت لغو مجوز شده است

en: The pull zone has been deleted
fa: منطقه کشش حذف شده است

en: Bunny CDN API Configuration
fa: پیکربندی API شبکه توزیع محتوای Bunny

en: Account API Key
fa: کلید API حساب

en: To obtain your account API key,
fa: برای دریافت کلید API حساب کاربری خود،

en: log in using the main account credentials, and paste the API key into the field above.
fa: با استفاده از اطلاعات حساب اصلی وارد شوید و کلید API را در فیلد بالا جایگذاری کنید.

en: Pull Zone Name
fa: نام منطقه را بکشید

en: Pull origin site URL or IP address.
fa: آدرس اینترنتی یا آدرس IP سایت مبدا را استخراج کنید.

en: Custom Hostnames
fa: نام‌های میزبان سفارشی

en: An error occurred trying to delete the pull zone;
fa: هنگام تلاش برای حذف ناحیه‌ی pull خطایی رخ داد؛

en: Could not purge pull zone items:
fa: نتوانستم آیتم‌های منطقه‌ی کشش را پاک کنم:

en:  (with an error)
fa:  (با یک خطا)

en: User Experience (UX) is a setting that focuses on enhancing the overall browsing experience for visitors
    		of your website. By enabling this feature, you can optimize your website's performance by minimizing
    		load times, reducing server requests, and delivering content more efficiently. This ultimately leads
    		to faster page loading, improved user satisfaction, and increased engagement, resulting in a speedier
    		and more enjoyable WordPress website.
fa: تجربه کاربری (UX) یک تنظیم است که بر تقویت کلیه تجربه مرور برای بازدیدکنندگان وب‌سایت شما تمرکز دارد. با فعال کردن این ویژگی، می‌توانید عملکرد وب‌سایت خود را بهینه‌سازی کنید، با کمینه کردن زمان‌های بارگذاری، کاهش درخواست‌های سرور و بهتر ارائه محتوا. در نتیجه، این منجر به بارگذاری صفحات سریع‌تر، افزایش رضایت کاربران و افزایش درگیری می‌شود که نتیجتاً به وب‌سایت وردپرسی سریع‌تر و لذت‌بخش‌تر منجر می‌شود.

en: Basic Settings
fa: تنظیمات اولیه

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Empty Browser Cache
fa: خالی کردن حافظه پنهان مرورگر

en: Empty Database Cache
fa: خالی کردن حافظه پنهان پایگاه داده

en: Empty CDN Cache
fa: خالی کردن حافظه پنهان CDN

en: Empty Varnish Cache
fa: خالی کردن کش لاک الکل

en: Empty Cloudflare Cache
fa: خالی کردن حافظه پنهان کلودفلر

en: Rest API
fa: API استراحت

en: Application
fa: کاربرد

en: Behavior
fa: رفتار

en: Varnish Cache
fa: کش لاک الکل

en: Cache Usage Statistics is a feature that provides valuable insights into the performance of your website's
    		caching system. It displays detailed data regarding the utilization of your cache and overall performance
    		metrics. By monitoring these statistics, website owners can identify areas of improvement, optimize their
    		caching settings, and ultimately enhance the speed and responsiveness of their WordPress site, resulting
    		in a smoother user experience for visitors.
fa: آمار استفاده از حافظه نهان یک ویژگی است که بینش‌های ارزشمندی را درباره عملکرد سیستم حافظه نهان وب‌سایت شما ارائه می‌دهد. این ویژگی داده‌های دقیقی را مبنی بر استفاده از حافظه نهان و معیارهای کلی عملکرد نمایش می‌دهد. با نظارت بر این آمار، مالکان وب‌سایت می‌توانند مناطق بهبود را شناسایی کنند، تنظیمات حافظه نهان خود را بهینه‌سازی کنند و در نتیجه سرعت و پاسخ‌دهی وب‌سایت وردپرس خود را افزایش داده و تجربه‌ی کاربری بهتری را برای بازدیدکنندگان فراهم کنند.

en: The PageSpeed Tool is a powerful feature that can be used to help optimize and enhance the performance of your WordPress website. By leveraging the insights and recommendations provided by Google's PageSpeed Insights API, this tool analyzes your website's speed and suggests improvements to boost its performance. By implementing the recommended optimizations, such as minimizing CSS and JavaScript, optimizing images, and enabling browser caching, you can significantly accelerate your WordPress site, resulting in faster loading times and an improved user experience.
fa: ابزار PageSpeed ​​یک ویژگی قدرتمند است که می‌تواند برای بهینه‌سازی و افزایش عملکرد وب‌سایت وردپرس شما مورد استفاده قرار گیرد. با بهره‌گیری از بینش‌ها و توصیه‌های ارائه شده توسط PageSpeed ​​Insights API گوگل، این ابزار سرعت وب‌سایت شما را تجزیه و تحلیل کرده و بهبودهایی را برای افزایش عملکرد آن پیشنهاد می‌دهد. با اجرای بهینه‌سازی‌های توصیه شده، مانند به حداقل رساندن CSS و جاوا اسکریپت، بهینه‌سازی تصاویر و فعال کردن حافظه پنهان مرورگر، می‌توانید سرعت سایت وردپرس خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید که منجر به زمان بارگذاری سریع‌تر و تجربه کاربری بهبود یافته می‌شود.

en: PageSpeed Tool
fa: ابزار سرعت صفحه

en: This tool allows users to easily transfer their W3 Total Cache plugin settings between different WordPress installations by exporting the current configuration as a file and importing it on another site, ensuring consistent caching and performance optimizations across multiple websites.
fa: این ابزار به کاربران اجازه می‌دهد تا با خروجی گرفتن از پیکربندی فعلی به عنوان یک فایل و وارد کردن آن در سایت دیگر، تنظیمات افزونه W3 Total Cache خود را به راحتی بین نسخه‌های مختلف وردپرس منتقل کنند و از ذخیره‌سازی مداوم و بهینه‌سازی عملکرد در چندین وب‌سایت اطمینان حاصل کنند.

en: Minify Cache
fa: کوچک‌سازی حافظه پنهان

en: Image Optimization
fa: بهینه‌سازی تصویر

note: translators: 1: HTML strong open tag, 2: HTML strong close tag, 3: Label.
en: %1$sImage Optimization%2$s enabled? %1$s%3$s%2$s
fa: %1$sبهینه‌سازی تصویر%2$s فعال شده است؟ %1$s%3$s%2$s

en: Google PageSpeed Tool
fa: ابزار سرعت صفحه گوگل

en:  via filter
fa:  از طریق فیلتر

note: translators: 1: HTML strong open tag, 2: HTML strong close tag.
en: %1$sObject Cache%2$s is %1$sdisabled via filter%2$s
fa: %1$sحافظه پنهان شیء%2$s از %1$sطریق فیلتر%2$s غیرفعال شده است.

en: The plugin license is a key that unlocks advanced features and support for the W3 Total Cache WordPress plugin. By activating the license, users gain access to enhanced caching mechanisms, optimization tools, enabling them to significantly speed up their WordPress websites and improve overall performance.
fa: لایسنس افزونه، کلیدی است که ویژگی‌های پیشرفته و پشتیبانی از افزونه W3 Total Cache وردپرس را فعال می‌کند. با فعال کردن این لایسنس، کاربران به مکانیزم‌های ذخیره‌سازی پیشرفته و ابزارهای بهینه‌سازی دسترسی پیدا می‌کنند و به آنها امکان می‌دهد سرعت وب‌سایت‌های وردپرس خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و عملکرد کلی را بهبود بخشند.

en: Miscellaneous settings provide additional options and configurations to optimize and speed up your WordPress website.
fa: تنظیمات متفرقه، گزینه‌ها و پیکربندی‌های اضافی را برای بهینه‌سازی و افزایش سرعت وب‌سایت وردپرس شما ارائه می‌دهد.

en: A reverse proxy is a server that sits between a client and a web server, acting as an intermediary for requests. It retrieves resources on behalf of the client from the server, and then returns the response to the client. By utilizing a reverse proxy, such as Varnish or Nginx, in conjunction with W3 Total Cache, you can significantly enhance the performance of your WordPress website by caching and serving static content directly from the reverse proxy server, reducing the load on your WordPress server and improving response times for visitors.
fa: پروکسی معکوس، سروری است که بین کلاینت و وب سرور قرار می‌گیرد و به عنوان واسطه برای درخواست‌ها عمل می‌کند. این سرور منابع را از طرف کلاینت از سرور بازیابی می‌کند و سپس پاسخ را به کلاینت برمی‌گرداند. با استفاده از یک پروکسی معکوس، مانند Varnish یا Nginx، همراه با W3 Total Cache، می‌توانید با ذخیره و ارائه محتوای استاتیک مستقیماً از سرور پروکسی معکوس، عملکرد وب‌سایت وردپرس خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید، بار روی سرور وردپرس خود را کاهش دهید و زمان پاسخگویی به بازدیدکنندگان را بهبود بخشید.

en: Object Cache is disabled via filter.
fa: حافظه پنهان شیء از طریق فیلتر غیرفعال شده است.

en: Enable this option to utilize an object cache mechanism, which significantly enhances the performance of your WordPress website. Object caching stores frequently accessed database queries and complex data structures in memory, reducing the need to retrieve them from the database repeatedly. By doing so, it minimizes the processing time required to generate dynamic content, resulting in faster page loading times and improved overall site speed. Enabling object cache is particularly beneficial for websites with heavy database usage or high traffic volumes, as it helps alleviate the strain on the server by efficiently serving cached data.
fa: این گزینه را فعال کنید تا از مکانیزم حافظه پنهان شیء استفاده کنید، که به طور قابل توجهی عملکرد وب‌سایت وردپرس شما را افزایش می‌دهد. حافظه پنهان شیء، کوئری‌های پایگاه داده که مرتباً به آنها دسترسی پیدا می‌شود و ساختارهای داده پیچیده را در حافظه ذخیره می‌کند و نیاز به بازیابی مکرر آنها از پایگاه داده را کاهش می‌دهد. با انجام این کار، زمان پردازش مورد نیاز برای تولید محتوای پویا به حداقل می‌رسد و در نتیجه زمان بارگذاری صفحه سریع‌تر و سرعت کلی سایت بهبود می‌یابد. فعال کردن حافظه پنهان شیء به ویژه برای وب‌سایت‌هایی که از پایگاه داده سنگین استفاده می‌کنند یا حجم ترافیک بالایی دارند مفید است، زیرا با ارائه کارآمد داده‌های ذخیره شده، به کاهش فشار روی سرور کمک می‌کند.

en: Enabling browser caching will instruct visitors' web browsers to store static files from your WordPress website, such as images, CSS, and JavaScript files, locally on their devices. By doing so, subsequent visits to your site will retrieve these cached files from the browser's storage, reducing the need for repeated downloads. This results in faster page loading times and a smoother browsing experience for your visitors, ultimately improving the overall speed and performance of your WordPress website.
fa: فعال کردن حافظه پنهان مرورگر، مرورگرهای وب بازدیدکنندگان را هدایت می‌کند تا فایل‌های استاتیک وب‌سایت وردپرس شما، مانند تصاویر، فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت را به صورت محلی در دستگاه‌های خود ذخیره کنند. با انجام این کار، بازدیدهای بعدی از سایت شما این فایل‌های ذخیره شده را از حافظه مرورگر بازیابی می‌کند و نیاز به دانلودهای مکرر را کاهش می‌دهد. این امر منجر به بارگذاری سریع‌تر صفحه و تجربه مرور روان‌تر برای بازدیدکنندگان شما می‌شود و در نهایت سرعت و عملکرد کلی وب‌سایت وردپرس شما را بهبود می‌بخشد.

en: Minification is a technique used to reduce the file size of HTML, CSS, and JavaScript files by removing unnecessary characters such as whitespace, comments, and line breaks. This process can significantly improve the load times of web pages by reducing the amount of data that needs to be downloaded by the user's browser.
fa: کوچک‌سازی (Minification) تکنیکی است که برای کاهش حجم فایل‌های HTML، CSS و جاوا اسکریپت با حذف کاراکترهای غیرضروری مانند فضای خالی، کامنت‌ها و خطوط شکسته استفاده می‌شود. این فرآیند می‌تواند با کاهش میزان داده‌هایی که باید توسط مرورگر کاربر دانلود شود، زمان بارگذاری صفحات وب را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

en: Enable this setting to utilize the power of caching your WordPress site's database queries. By storing frequently accessed database queries in memory, the database cache reduces the need for repetitive database interactions, resulting in faster page load times. This feature is particularly beneficial for websites with heavy database usage, improving overall performance and delivering a smoother user experience.
fa: این تنظیم را فعال کنید تا از قدرت ذخیره سازی کوئری‌های پایگاه داده سایت وردپرس خود استفاده کنید. با ذخیره کوئری‌های پایگاه داده که مرتباً به آنها دسترسی دارید در حافظه، حافظه پنهان پایگاه داده نیاز به تعاملات تکراری با پایگاه داده را کاهش می‌دهد و در نتیجه زمان بارگذاری صفحه سریع‌تر می‌شود. این ویژگی به ویژه برای وب‌سایت‌هایی که از پایگاه داده سنگین استفاده می‌کنند مفید است و عملکرد کلی را بهبود می‌بخشد و تجربه کاربری روان‌تری را ارائه می‌دهد.

en: Page cache is a technique used to speed up the performance of a website by storing a copy of the generated HTML page in the server's memory or disk, and then serving that copy to subsequent visitors instead of generating the page from scratch each time. This can result in significant speed improvements for websites with high traffic or dynamic content.
fa: حافظه پنهان صفحه تکنیکی است که برای سرعت بخشیدن به عملکرد یک وب‌سایت با ذخیره یک کپی از صفحه HTML تولید شده در حافظه یا دیسک سرور و سپس ارائه آن کپی به بازدیدکنندگان بعدی به جای تولید صفحه از ابتدا در هر بار استفاده می‌شود. این می‌تواند منجر به بهبود قابل توجه سرعت برای وب‌سایت‌هایی با ترافیک بالا یا محتوای پویا شود.

en: Documentation
fa: مستندات

en: Plugin configuration successfully updated and all caches successfully emptied.
fa: پیکربندی افزونه با موفقیت به‌روزرسانی و تمام حافظه‌های پنهان با موفقیت خالی شدند.

en: Billing Support
fa: پشتیبانی صورتحساب

en: Sales Questions
fa: سوالات فروش

en: Performance Audit & Consultation
fa: حسابرسی عملکرد و مشاوره

en: Plugin Configuration
fa: پیکربندی افزونه

en: CDN Configuration: Full-Site Delivery
fa: پیکربندی CDN: تحویل کامل سایت

en: Hosting Environment Troubleshooting
fa: عیب‌یابی محیط میزبانی

en: Eliminate render-blocking JavaScript
fa: جاوا اسکریپت مسدود کننده رندر را حذف کنید

en: Investigate Compatibility Issue
fa: بررسی مشکل سازگاری

en: Learn More
fa: اطلاعات بیشتر

en: Learn more about Pro!
fa: درباره پرو بیشتر بدانید!

en: Support Center
fa: مرکز پشتیبانی

en: GitHub
fa: گیت‌هاب

en: Premium Support Services
fa: خدمات پشتیبانی ممتاز

en: Pro Features
fa: ویژگی‌های حرفه‌ای

en: WPML Extension
fa: افزونه WPML

en: Follow Us
fa: ما را دنبال کنید

en: W3 Edge
fa: لبه W3

en: Info
fa: اطلاعات

en: Flush caches with
fa: پاک کردن حافظه‌های پنهان با

en: Valid W3 Total Cache Pro license
fa: لایسنس معتبر W3 Total Cache Pro

en: Unlock Feature
fa: ویژگی باز کردن قفل

en: CDN Cache
fa: حافظه نهان CDN

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: The Content Security Policy Report Only (%1$sCSPRO%2$s) header allows web developers to experiment with policies by monitoring (but not enforcing) their effects. These violation reports consist of JSON documents sent via an HTTP POST request to the specified URI. This header is applied separately from the Content-Security-Policy and is useful for testing alternative configurations.
fa: سربرگ «فقط گزارش سیاست امنیتی محتوا» (%1$sCSPRO%2$s) به توسعه‌دهندگان وب اجازه می‌دهد تا با نظارت (اما نه اعمال) اثرات سیاست‌ها، آنها را آزمایش کنند. این گزارش‌های تخلف شامل اسناد JSON ارسال شده از طریق درخواست HTTP POST به URI مشخص شده هستند. این سربرگ جدا از سیاست امنیتی محتوا اعمال می‌شود و برای آزمایش پیکربندی‌های جایگزین مفید است.

note: translators: 1 opening HTML a tag to Browser Cache CSP-Report-Only settings, 2 closing HTML a tag.
en: The Content Security Policy - Report Only requires the "report-uri" and/or "report-to" directives. Please define one or both of these directives %1$shere%2$s.
fa: سیاست امنیت محتوا - فقط گزارش، دستورالعمل‌های "report-uri" و/یا "report-to" را الزامی می‌کند. لطفاً یکی یا هر دوی این دستورالعمل‌ها را %1$shere%2$s تعریف کنید.

en: Browser Cache Content-Security-Policy-Report-Only Settings
fa: تنظیمات مربوط به گزارش سیاست امنیتی محتوا در حافظه پنهان مرورگر

en: report-uri:
fa: گزارش‌ها:

en: report-to:
fa: گزارش به:

en: child-src:
fa: فرزند-src:

en: manifest-src:
fa: مانیفست-src:

en: script-src-elem:
fa: اسکریپت-src-elem:

en: script-src-attr:
fa: اسکریپت-src-attr:

en: style-src-elem:
fa: سبک-src-elem:

en: style-src-attr:
fa: سبک-src-attr:

en: worker-src:
fa: کارگر-src:

en: Content Security Policy Report Only
fa: فقط گزارش سیاست امنیت محتوا

en: Instructs the user agent to report attempts to violate the Content Security Policy. These violation reports consist of JSON documents sent via an HTTP POST request to the specified URI.
fa: به عامل کاربر دستور می‌دهد تا تلاش‌هایی را که برای نقض سیاست امنیت محتوا انجام می‌شود، گزارش دهد. این گزارش‌های تخلف شامل اسناد JSON ارسال شده از طریق درخواست HTTP POST به URI مشخص شده هستند.

en: Defines a reporting endpoint "group" to which violation reports should to be sent.
fa: یک «گروه» نقطه پایانی گزارش‌دهی را تعریف می‌کند که گزارش‌های تخلف باید به آن ارسال شوند.

en: The referenced "group" should be defined in either the Report-To or Reporting-Endpoints HTTP headers. These will need to be manually defined either via .htaccess or another method of modifying HTTP headers.
fa: «گروه» ارجاع‌شده باید در هدرهای HTTP مربوط به Report-To یا Reporting-Endpoints تعریف شود. این موارد باید به‌صورت دستی یا از طریق .htaccess یا روش دیگری برای تغییر هدرهای HTTP تعریف شوند.

en: Specifies which manifest can be applied to the resource.
fa: مشخص می‌کند که کدام مانیفست می‌تواند روی منبع اعمال شود.

en: Specifies valid sources for JavaScript inline event handlers.
fa: منابع معتبر برای کنترل‌کننده‌های رویداد درون‌خطی جاوااسکریپت را مشخص می‌کند.

en: Specifies valid sources for inline styles applied to individual DOM elements.
fa: منابع معتبر برای استایل‌های درون‌خطی اعمال شده بر روی عناصر DOM منفرد را مشخص می‌کند.

en: Specifies valid sources for Worker, SharedWorker, or ServiceWorker scripts.
fa: منابع معتبر برای اسکریپت‌های Worker، SharedWorker یا ServiceWorker را مشخص می‌کند.

en: Opportunities
fa: فرصت ها

en: Start Time
fa: زمان شروع

note: translators: 1 HTML a tag to W3TC settings page Google PageSpeed meta box.
en: Before you can get started using the Google PageSpeed tool, you’ll first need to authorize access. Please click %1$s.
fa: قبل از اینکه بتوانید از ابزار Google PageSpeed ​​استفاده کنید، ابتدا باید دسترسی را تأیید کنید. لطفاً روی %1$s کلیک کنید.

en: API request failed!
fa: درخواست API ناموفق بود!

note: translators: 1 cache lifetime.
en: This tool will analyze your website's homepage using the Google PageSpeed Insights API to gather desktop/mobile performance metrics. Additionally for each metric W3 Total Cache will include an explanation of the metric and our recommendation for achieving improvements via W3 Total Cache features/extensions if available. Results will be cached for %1$s but will forcibly refresh via the "Refresh Analysis" button.
fa: این ابزار با استفاده از API Google PageSpeed ​​Insights، صفحه اصلی وب‌سایت شما را تجزیه و تحلیل می‌کند تا معیارهای عملکرد دسکتاپ/موبایل را جمع‌آوری کند. علاوه بر این، برای هر معیار، W3 Total Cache توضیحی در مورد معیار و توصیه‌های ما برای دستیابی به بهبودها از طریق ویژگی‌ها/افزونه‌های W3 Total Cache در صورت وجود، ارائه می‌دهد. نتایج برای %1$s ذخیره می‌شوند، اما از طریق دکمه "Refresh Analysis" به اجبار به‌روزرسانی می‌شوند.

en: Running Analysis. This may take up to 2 minutes.
fa: اجرای تحلیل. این ممکن است تا ۲ دقیقه طول بکشد.

en: An error has occured!
fa: خطایی رخ داده است!

en: Mobile
fa: موبایل

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: 0–49
fa: ۰–۴۹

en: 50–89
fa: ۵۰–۸۹

en: 90–100
fa: ۹۰–۱۰۰

en: Core Metrics
fa: معیارهای اصلی

en: Screenshots
fa: اسکرین‌شات‌ها

en: Pageload Thumbnails
fa: تصاویر کوچک بارگذاری صفحه

en: Final Screenshot
fa: تصویر نهایی

en: Audit Results
fa: نتایج حسابرسی

en: ALL
fa: همه

en: First Contentful Paint
fa: اولین نقاشی محتوایی

en: FCP
fa: اف سی پی

en: Total Blocking Time
fa: کل زمان مسدود کردن

en: TBT
fa: تی‌بی‌تی

en: Largest Contentful Paint
fa: بزرگترین رنگ محتوا

en: LCP
fa: ال سی پی

en: Cumulative Layout Shift
fa: تغییر چیدمان تجمعی

en: CLS
fa: سی ال اس

en: View All Results
fa: مشاهده همه نتایج

en: Other Screenshot
fa: تصویر دیگر

en: Copy Full URL
fa: کپی کردن آدرس کامل URL

en: Total Bytes
fa: کل بایت‌ها

en: Wasted Bytes
fa: بایت‌های هدر رفته

en: Wasted Percentage
fa: درصد هدر رفته

en: Wasted Miliseconds
fa: میلی‌ثانیه‌های هدر رفته

en: Type
fa: نوع

en: Group
fa: گروه

en: Transfer Size
fa: اندازه انتقال

en: Duration
fa: مدت زمان

en: Parse/Compile Time
fa: زمان تجزیه/کامپایل

en: Execution Time
fa: زمان اجرا

en: Total
fa: مجموع

en: Cache Lifetime Miliseconds
fa: طول عمر حافظه پنهان (میلی ثانیه)

en: Cache Hit Probability
fa: احتمال برخورد با حافظه پنهان

en: Statistic
fa: آمار

en: Element
fa: عنصر

en: Value
fa: ارزش

en: No identified items were provided by Google PageSpeed Insights API for this metric
fa: هیچ مورد شناسایی‌شده‌ای توسط API Google PageSpeed ​​Insights برای این معیار ارائه نشده است.

en: Tips
fa: نکات

en: Diagnostics
fa: تشخیص

en: Passed Audits
fa: ممیزی های انجام شده

en: Desktop:
fa: دسکتاپ:

en: Analysis last run
fa: تحلیل آخرین اجرا

en: Analyze URL :
fa: تجزیه و تحلیل آدرس اینترنتی:

en: Desktop response Message :
fa: پیام پاسخ دسکتاپ:

en: Mobile response Message :
fa: پیام پاسخ موبایل:

en: Desktop response Code :
fa: کد پاسخ دسکتاپ:

en: Mobile response Code :
fa: کد پاسخ موبایل:

en: Mobile:
fa: موبایل:

note: translators: 6 closing HTML p tag.
en: %1$sValues are estimated and may vary. The %2$sperformance score is calculated%3$s directly from these metrics. %4$sSee calculator.%5$s%6$s
fa: مقادیر %1$s تخمینی هستند و ممکن است متفاوت باشند. %3$sامتیاز عملکرد %2$s مستقیماً از این معیارها محاسبه می‌شود. %4$sبه ماشین حساب مراجعه کنید. %5$s%6$s

en: Error :
fa: خطا:

note: translators: 4 opening HTML a tag to CDN setting, 5 closing HTML a tag.
en: Reduce your JavaScript payload by implementing code splitting, minifying and compressing your JavaScript code, removing unused code, and following the PRPL pattern. (Use %1$s %2$sMinify for JS%3$s and compression.) Use %4$sCDN%5$s and HTTP2 Push if available on server.
fa: با پیاده‌سازی تقسیم کد، کوچک‌سازی و فشرده‌سازی کد جاوا اسکریپت، حذف کدهای بلااستفاده و پیروی از الگوی PRPL، حجم بار جاوا اسکریپت خود را کاهش دهید. (برای JS%3$s و فشرده‌سازی از %1$s %2$sMinify استفاده کنید.) در صورت وجود در سرور، از %4$sCDN%5$s و HTTP2 Push استفاده کنید.

note: translators: 4 opening HTML a tag to CDN setting, 5 closing HTML a tag.
en: Reduce the time spent parsing CSS by minifying, or deferring non-critical CSS, or removing unused CSS. (Use %1$s %2$sMinify for CSS%3$s and compression.) Use %4$sCDN%5$s and HTTP2 Push if available on server.
fa: با کوچک‌سازی، یا به تعویق انداختن CSSهای غیر ضروری، یا حذف CSSهای استفاده نشده، زمان صرف شده برای تجزیه CSS را کاهش دهید. (برای CSS%3$s و فشرده‌سازی از %1$s %2$sMinify استفاده کنید.) در صورت وجود در سرور، از %4$sCDN%5$s و HTTP2 Push استفاده کنید.

en: An unknown error occured attempting to filter audit results!
fa: خطای ناشناخته‌ای هنگام تلاش برای فیلتر کردن نتایج حسابرسی رخ داد!

note: translators: 1 opening HTML a tag to Browswer Cache settings, 2 closing HTML a tag, 3 W3TC plugin name.
en: Use %1$sBrowser Caching%2$s in %3$s and set the Expires header and cache control header for static files and HTML.
fa: از %1$sBrowser Caching%2$s در %3$s استفاده کنید و هدر Expires و هدر کنترل کش را برای فایل‌های استاتیک و HTML تنظیم کنید.

en: Use default values for best results
fa: برای بهترین نتیجه از مقادیر پیش‌فرض استفاده کنید

en: It's advisable to host the fonts on the server instead of using Google CDN
fa: توصیه می‌شود به جای استفاده از CDN گوگل، فونت‌ها را روی سرور میزبانی کنید.

en: Preload fonts with a plugin or manually:
fa: فونت‌ها را با افزونه یا به صورت دستی از قبل بارگذاری کنید:

en: Use font-display attribute: The font-display attribute determines how the font is displayed during your page load, based on whether it has been downloaded and is ready for use.
fa: استفاده از ویژگی font-display: ویژگی font-display نحوه نمایش فونت را در طول بارگذاری صفحه شما، بر اساس اینکه آیا دانلود شده و آماده استفاده است یا خیر، تعیین می‌کند.

en: How To Fix Poor LCP
fa: چگونه LCP ضعیف را تعمیر کنیم؟

en: If the cause is slow server response time:
fa: اگر علت کندی زمان پاسخگویی سرور است:

en: Optimize your server.
fa: سرور خود را بهینه کنید.

en: Route users to a nearby CDN.
fa: کاربران را به یک CDN نزدیک هدایت کنید.

en: Cache assets.
fa: دارایی‌های حافظه پنهان.

en: Serve HTML pages cache-first.
fa: صفحات HTML را ابتدا در حافظه پنهان (cache) قرار دهید.

en: Establish third-party connections early.
fa: ارتباطات شخص ثالث را زود برقرار کنید.

en: If the cause is render-blocking JavaScript and CSS:
fa: اگر علت، مسدود شدن رندر جاوا اسکریپت و CSS باشد:

en: Minify CSS.
fa: فشرده‌سازی CSS

en: Defer non-critical CSS.
fa: CSS های غیر ضروری را به تعویق بیندازید.

en: Inline critical CSS.
fa: CSS انتقادی درون خطی.

en: Minify and compress JavaScript files.
fa: فایل‌های جاوا اسکریپت را کوچک و فشرده کنید.

en: Defer unused JavaScript.
fa: جاوا اسکریپت‌های بلااستفاده را به تعویق بیندازید.

en: Minimize unused polyfills.
fa: پلی‌فیل‌های استفاده نشده را به حداقل برسانید.

en: If the cause is resource load times:
fa: اگر علت، زمان بارگذاری منابع باشد:

en: Optimize and compress images.
fa: تصاویر را بهینه و فشرده کنید.

en: Preload important resources.
fa: منابع مهم را از قبل بارگذاری کنید.

en: Compress text files.
fa: فشرده‌سازی فایل‌های متنی.

en: Deliver different assets based on the network connection (adaptive serving).
fa: ارائه دارایی‌های مختلف بر اساس اتصال شبکه (سرویس‌دهی تطبیقی).

en: Cache assets using a service worker.
fa: ذخیره سازی دارایی ها با استفاده از یک سرویس ورکر.

en: If the cause is client-side rendering:
fa: اگر علت رندر سمت کلاینت باشد:

en: Minimize critical JavaScript.
fa: جاوا اسکریپت‌های حیاتی را به حداقل برسانید.

en: Use another rendering strategy.
fa: از یک استراتژی رندرینگ دیگر استفاده کنید.

en: Features that will help performance of the above:
fa: ویژگی‌هایی که به عملکرد موارد فوق کمک می‌کنند:

en: 	element.
fa: عنصر

note: translators: 1 W3TC plugin name.
en: Exclude the image from being lazy-loaded if the %1$s Lazy load is enabled in Performance &raquo; User Experience &raquo; Exclude words.
fa: اگر بارگذاری تنبل %1$s در بخش عملکرد » تجربه کاربری » حذف کلمات فعال باشد، تصویر از بارگذاری تنبل مستثنی می‌شود.

en: Eliminate Render Blocking CSS and apply asynchronous loading where applicable. Additionally, image optimization by way of resizing, lazy loading, and WebP conversion can impact this metric as well.
fa: CSS مسدودکننده رندر را حذف کنید و در صورت لزوم بارگذاری ناهمزمان را اعمال کنید. علاوه بر این، بهینه‌سازی تصویر از طریق تغییر اندازه، بارگذاری تنبل و تبدیل WebP نیز می‌تواند بر این معیار تأثیر بگذارد.

en: Find Slow Third-Party-Code
fa: کد شخص ثالث کند را پیدا کنید

en: Lazy Load YouTube Videos
fa: ویدیوهای یوتیوب با بارگذاری تنبل

en: Host Google Fonts Locally
fa: میزبانی فونت‌های گوگل به صورت محلی

en: Host Google Analytics Locally
fa: میزبانی گوگل آنالیتیکس به صورت محلی

en: Host Facebook Pixel Locally
fa: میزبان فیسبوک پیکسل به صورت محلی

en: Host Gravatars Locally
fa: میزبانی گراواتارها به صورت محلی

en: Delay Third-Party JavaScript
fa: جاوا اسکریپت شخص ثالث را به تأخیر بیندازید

en: Defer Parsing Of JavaScript
fa: به تعویق انداختن تجزیه جاوا اسکریپت

en: Prefetch Or Preconnect Third-Party Scripts
fa: پیش‌واکشی یا پیش‌اتصال اسکریپت‌های شخص ثالث

en: Avoid Google AdSense And Maps
fa: از گوگل ادسنس و نقشه‌های آن اجتناب کنید

en: Don't Overtrack In Google Tag Manager
fa: در گوگل تگ منیجر زیاده‌روی نکنید

en: Replace Embeds With Screenshots
fa: جایگزین کردن تصاویر جاسازی‌شده با اسکرین‌شات‌ها

en: Use A Lightweight Social Sharing Plugin
fa: از یک افزونه اشتراک گذاری اجتماعی سبک استفاده کنید

en: Use Cloudflare Workers
fa: از کارگران Cloudflare استفاده کنید

note: translators: 1 HTML a tag to developer.mozilla.org for documentation on viewport_meta_tag.
en: More details %1$s.
fa: جزئیات بیشتر %1$s.

en: Review your website's third-party code and remove the ones that aren't adding any value to your website.
fa: کدهای شخص ثالث وب‌سایت خود را بررسی کنید و مواردی را که هیچ ارزشی به وب‌سایت شما اضافه نمی‌کنند، حذف کنید.

en: Stick to using compositor properties to keep events away from the main-thread. Compositor properties are run on a separate compositor thread, freeing the main-thread for longer and improving your page load performance.
fa: برای دور نگه داشتن رویدادها از نخ اصلی، به استفاده از ویژگی‌های کامپوزیتور پایبند باشید. ویژگی‌های کامپوزیتور در یک نخ کامپوزیتور جداگانه اجرا می‌شوند و نخ اصلی را برای مدت طولانی‌تری آزاد می‌کنند و عملکرد بارگذاری صفحه شما را بهبود می‌بخشند.

en: Only using compositor properties:
fa: فقط با استفاده از ویژگی‌های آهنگساز:

en: To fix this audit, simply specify, both, the width and height for your webpage's image and video elements. This ensures that the correct spacing is used for images and videos.
fa: برای رفع این مشکل، کافیست عرض و ارتفاع عناصر تصویر و ویدیوی صفحه وب خود را مشخص کنید. این کار تضمین می‌کند که فاصله‌گذاری صحیح برای تصاویر و ویدیوها استفاده می‌شود.

en: For example:
fa: برای مثال:

en: Where width and height have been declared as 640 and 360 pixels respectively.
fa: که در آن عرض و ارتفاع به ترتیب ۶۴۰ و ۳۶۰ پیکسل اعلام شده‌اند.

en: Note that modern browsers automatically calculate the aspect ratio for an image/video based on the declared width and height attributes.
fa: توجه داشته باشید که مرورگرهای مدرن به طور خودکار نسبت ابعاد تصویر/ویدئو را بر اساس ویژگی‌های عرض و ارتفاع اعلام شده محاسبه می‌کنند.

en: Don't lazy load images that appear "above the fold" just use a standard
fa: تصاویری که بالای صفحه نمایش داده می‌شوند را تنبل بارگذاری نکنید، فقط از یک استاندارد استفاده کنید

en: Without completely redesigning your web page from scratch, typically you cannot resolve this warning. Understand that this warning is significant and if you get it for more than one or two pages in your site, you should consider:
fa: بدون طراحی مجدد کامل صفحه وب خود از ابتدا، معمولاً نمی‌توانید این هشدار را برطرف کنید. توجه داشته باشید که این هشدار مهم است و اگر آن را برای بیش از یک یا دو صفحه در سایت خود دریافت می‌کنید، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

en: Reducing the amount of widgets / sections within your web pages or page layouts
fa: کاهش تعداد ابزارک‌ها/بخش‌ها در صفحات وب یا طرح‌بندی صفحات شما

en: Using a simpler web page builder as many page builders add a lot of code bloat
fa: استفاده از یک سازنده صفحه وب ساده‌تر، زیرا بسیاری از سازندگان صفحه، حجم زیادی از کد را اضافه می‌کنند.

en: Using a different theme
fa: استفاده از یک تم متفاوت

en: Using a different slider
fa: استفاده از یک اسلایدر متفاوت

en: Optimizing third-party JavaScript
fa: بهینه‌سازی جاوا اسکریپت شخص ثالث

en: Debouncing your input handlers
fa: غیرفعال کردن کنترل‌کننده‌های ورودی شما

en: Avoid using long-running input handlers (which may block scrolling) and do not make style changes in input handlers (which is likely to cause repainting of pixels).
fa: از استفاده از کنترل‌کننده‌های ورودی طولانی مدت (که ممکن است پیمایش را مسدود کنند) خودداری کنید و تغییرات سبک را در کنترل‌کننده‌های ورودی ایجاد نکنید (که احتمالاً باعث رنگ‌آمیزی مجدد پیکسل‌ها می‌شود).

en: Debouncing your input handlers helps solve both of the above problems.
fa: رفع پرش (debounce) کنترل‌کننده‌های ورودی به حل هر دو مشکل فوق کمک می‌کند.

en: Delay 3rd-party JS
fa: تأخیر در جاوا اسکریپت‌های شخص ثالث

en: Reducing JavaScript execution time
fa: کاهش زمان اجرای جاوا اسکریپت

en: Only using compositor properties
fa: فقط با استفاده از ویژگی‌های آهنگساز

en: Reducing CSS parsing time
fa: کاهش زمان تجزیه CSS

en: Review your website's third-party code and remove the ones	that aren't adding any value to your website.
fa: کدهای شخص ثالث وب‌سایت خود را بررسی کنید و مواردی را که هیچ ارزشی به وب‌سایت شما اضافه نمی‌کنند، حذف کنید.

note: translators: 4 opening HTML a tag to CDN setting, 5 closing HTML a tag.
en: Reduce the time spent parsing CSS by minifying, or deferring non-critical CSS, or removing unused CSS. (Use %1$s Minify for %2$sCSS%3$s and compression.) Use %4$sCDN%5$s and HTTP2 Push if available on server.
fa: با کوچک‌سازی، یا به تعویق انداختن CSSهای غیر ضروری، یا حذف CSSهای استفاده نشده، زمان صرف شده برای تجزیه CSS را کاهش دهید. (برای %2$sCSS%3$s از Minify و فشرده‌سازی %1$s استفاده کنید.) در صورت وجود در سرور، از %4$sCDN%5$s و HTTP2 Push استفاده کنید.

note: translators: HTML a tag to developer.mozilla.org for User_Timing_API.
en: The %1$s gives you a way to measure your app's JavaScript performance.
fa: %1$s به شما روشی برای سنجش عملکرد جاوا اسکریپت برنامه‌تان می‌دهد.

en: User Timing API
fa: API زمان‌بندی کاربر

en: You do that by inserting API calls in your JavaScript and then extracting detailed timing data that you can use to optimize your code.
fa: شما این کار را با وارد کردن فراخوانی‌های API در جاوا اسکریپت خود و سپس استخراج داده‌های زمان‌بندی دقیق که می‌توانید برای بهینه‌سازی کد خود استفاده کنید، انجام می‌دهید.

note: translators: 1 HTML a tag to developer.chrome.com for devtools/evaluate-performance/reference.
en: You can access those data from JavaScript using the API or by viewing them on your %1$s.
fa: شما می‌توانید با استفاده از API از طریق جاوا اسکریپت یا با مشاهده آنها در %1$s خود به آن داده‌ها دسترسی داشته باشید.

en: Chrome DevTools Timeline Recordings
fa: ضبط‌های تایم‌لاین Chrome DevTools

note: translators: 4 opening HTML a tag to CDN setting, 5 closing HTML a tag.
en: Reduce your JavaScript payload by implementing code splitting, minifying and compressing your JavaScript code, removing unused code, and following the PRPL pattern. (Use %1$s Minify for %2$sJS%3$s and compression.) Use %4$sCDN%5$s and HTTP2 Push if available on server.
fa: با پیاده‌سازی تقسیم کد، کوچک‌سازی و فشرده‌سازی کد جاوا اسکریپت، حذف کدهای استفاده نشده و پیروی از الگوی PRPL، حجم فایل جاوا اسکریپت خود را کاهش دهید. (از Minify برای %2$sJS%3$s و فشرده‌سازی %1$s استفاده کنید.) در صورت وجود، از CDN%5$s  %4$sو HTTP2 Push در سرور استفاده کنید.

en: Incorporate good site building practices into your development workflow to ensure you avoid duplication of JavaScript modules in the first place.
fa: شیوه‌های خوب ساخت سایت را در گردش کار توسعه خود بگنجانید تا از همان ابتدا از تکرار ماژول‌های جاوا اسکریپت جلوگیری کنید.

note: translators: 1 HTML a tag to Zillow Webpack-Stats-Duplicates.
en: To fix this audit, use a tool like %1$s to identify duplicate modules
fa: برای رفع این مشکل، از ابزاری مانند %1$s برای شناسایی ماژول‌های تکراری استفاده کنید.

en: webpack-stats-duplicates
fa: آمار-وب‌پک-نسخه‌های تکراری

en: One way to deal with this issue is to load polyfills, only when needed, which can provide feature-detection support at JavaScript runtime. However, it is often very difficult to implement in practice.
fa: یک راه برای مقابله با این مشکل، بارگذاری پلی‌فیل‌ها، تنها در صورت نیاز، است که می‌تواند پشتیبانی از تشخیص ویژگی را در زمان اجرای جاوا اسکریپت فراهم کند. با این حال، پیاده‌سازی آن در عمل اغلب بسیار دشوار است.

note: translators: 1 HTML a tag to philipwalton.com for deplying-es2015-code-in-production-today.
en: Learn more about implementing this technique %1$s.
fa: درباره پیاده‌سازی این تکنیک بیشتر بدانید %1$s.

note: translators: 1 W3TC plugin name, 2 opening HTML a tag to W3TC extensions, 3 closing HTML a tag.
en: Optimize your image delivery by sizing them properly and compressing them for smaller sizes. Use WebP conversion via the %1$s %2$sWebP Converter%3$s extension.
fa: با تنظیم اندازه مناسب تصاویر و فشرده‌سازی آنها برای حجم‌های کمتر، کیفیت تصاویر خود را بهبود بخشید. از تبدیل WebP با استفاده از افزونه %1$s %2$sWebP Converter%3$s استفاده کنید.

note: translators: 4 opening html a tagl to JS Minify settings, 5 closing HTML a tag.
en: Compress your HTML, CSS, and JavaScript files and Minify your CSS and JavaScript to ensure your text-based resources are as small as they can be. Use the %1$s Minify %2$sJS%3$s and %4$sCSS%5$s features to accomplish this.
fa: فایل‌های HTML، CSS و جاوا اسکریپت خود را فشرده کنید و فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت خود را کوچک کنید تا مطمئن شوید منابع متنی شما تا حد امکان کوچک هستند. برای انجام این کار از ویژگی‌های Minify %1$s %2$sJS%3$s و %4$sCSS%5$s استفاده کنید.

en: For browsers that don't support
fa: برای مرورگرهایی که پشتیبانی نمی‌کنند

en: Implement modern feature-detection using
fa: پیاده‌سازی تشخیص ویژگی مدرن با استفاده از

en: Every browser that supports
fa: هر مرورگری که پشتیبانی می‌کند

en:  also supports most of the ES6 features. This lets you load regular JavaScript files with ES6 features, knowing that the browser can handle it.
fa:  همچنین از اکثر ویژگی‌های ES6 پشتیبانی می‌کند. این به شما امکان می‌دهد فایل‌های جاوا اسکریپت معمولی را با ویژگی‌های ES6 بارگذاری کنید، با علم به اینکه مرورگر می‌تواند آن را مدیریت کند.

en:  you can use the translated ES5 code instead. In this manner, you are always serving modern code to modern browsers.
fa:  می‌توانید به جای آن از کد ES5 ترجمه‌شده استفاده کنید. به این ترتیب، شما همیشه کد مدرن را به مرورگرهای مدرن ارائه می‌دهید.

en: W3TC Extensions
fa: افزونه‌های W3TC

en: With this breakdown, we can see how many unused bytes are in our JS files, so we can manually remove them.
fa: با این تفکیک، می‌توانیم ببینیم که چه تعداد بایت بلااستفاده در فایل‌های JS ما وجود دارد، بنابراین می‌توانیم آنها را به صورت دستی حذف کنیم.

en: Some themes and plugins are loading JS files or parts of the JS files on all pages and not only on the pages that should be loading on. For example if you are using some contact form plugin, there is a chance that the JS file of that plugin will load not only on the /contact/ page, but on all other pages as well and this is why the unused JS should be removed.
fa: برخی از قالب‌ها و افزونه‌ها فایل‌های JS یا بخش‌هایی از فایل‌های JS را در تمام صفحات بارگذاری می‌کنند و نه فقط در صفحاتی که باید بارگذاری شوند. برای مثال، اگر از افزونه فرم تماس استفاده می‌کنید، این احتمال وجود دارد که فایل JS آن افزونه نه تنها در صفحه /contact/، بلکه در تمام صفحات دیگر نیز بارگذاری شود و به همین دلیل است که JS استفاده نشده باید حذف شود.

note: translators: 1 HTML a tag to W3TC Minify CSS admin page, 2 HTML acronym for CSS, 3 HTML acronym for JS, 4 HTML a tag to W3 API FAQ page containing HTML acronym tag for FAQ. translators: 1 HTML a tag to W3TC Minify JS admin page, 2 HTML acronym for
en: On the %1$s tab all of the recommended settings are preset. Use the help button to simplify discovery of your %2$s and %3$s files and groups. Pay close attention to the method and location of your %3$s group embeddings. See the plugin's %4$s for more information on usage.
fa: در تب %1$s، تمام تنظیمات پیشنهادی از پیش تعیین شده هستند. از دکمه‌ی راهنما برای ساده‌سازی یافتن فایل‌ها و گروه‌های %2$s و %3$s خود استفاده کنید. به روش و مکان جاسازی گروه‌های %3$s خود توجه ویژه داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی استفاده، به %4$s افزونه مراجعه کنید.

en: Open your Chrome browser, go to “Developer Tools”, click on “More Tools” and then “Coverage”.
fa: مرورگر کروم خود را باز کنید، به «ابزارهای توسعه‌دهنده» بروید، روی «ابزارهای بیشتر» و سپس «پوشش» کلیک کنید.

en: Coverage will open up. We will see buttons for start capturing coverage, to reload and start capturing coverage and to stop capturing coverage and show results.
fa: پوشش باز خواهد شد. دکمه‌هایی برای شروع ضبط پوشش، بارگذاری مجدد و شروع ضبط پوشش و توقف ضبط پوشش و نمایش نتایج خواهیم دید.

en: If you have a webpage you want to analyze its code coverage. Load the webpage and click on the o button in the Coverage tab.
fa: اگر یک صفحه وب دارید که می‌خواهید پوشش کد آن را تجزیه و تحلیل کنید، صفحه وب را بارگذاری کنید و روی دکمه o در تب Coverage کلیک کنید.

en: After sometime, a table will show up in the tab with the resources it analyzed, and how much code is used in the webpage. All the files linked in the webpage (css, js) will be listed in the Coverage tab. Clicking on any resource there will open that resource in the Sources panel with a breakdown of Total Bytes and Unused Bytes.
fa: پس از مدتی، جدولی در برگه مربوطه نمایش داده می‌شود که منابع مورد تجزیه و تحلیل و میزان کد استفاده شده در صفحه وب را نشان می‌دهد. تمام فایل‌های لینک شده در صفحه وب (css، js) در برگه Coverage فهرست می‌شوند. با کلیک بر روی هر منبع، آن منبع در پنل Sources با تفکیک مجموع بایت‌ها و بایت‌های استفاده نشده باز می‌شود.

en: With this breakdown, we can see how many unused bytes are in our CSS files, so we can manually remove them.
fa: با این تفکیک، می‌توانیم ببینیم که چه تعداد بایت بلااستفاده در فایل‌های CSS ما وجود دارد، بنابراین می‌توانیم آنها را به صورت دستی حذف کنیم.

en: Minify JS
fa: فشرده‌سازی جاوا اسکریپت

en: Performance &raquo; Minify &raquo; JS
fa: عملکرد » فشرده‌سازی » جاوا اسکریپت

en: Minify CSS
fa: فشرده‌سازی CSS

en: Performance &raquo; Minify &raquo; CSS
fa: عملکرد » کوچک‌سازی » CSS

en: Some themes and plugins are loading CSS files or parts of the CSS files on all pages and not only on the pages that should be loading on. For example if you are using some contact form plugin, there is a chance that the CSS file of that plugin will load not only on the /contact/ page, but on all other pages as well and this is why the unused CSS should be removed.
fa: برخی از قالب‌ها و افزونه‌ها فایل‌های CSS یا بخش‌هایی از فایل‌های CSS را در تمام صفحات بارگذاری می‌کنند و نه فقط در صفحاتی که باید بارگذاری شوند. برای مثال، اگر از افزونه فرم تماس استفاده می‌کنید، این احتمال وجود دارد که فایل CSS آن افزونه نه تنها در صفحه /contact/، بلکه در تمام صفحات دیگر نیز بارگذاری شود و به همین دلیل است که CSS استفاده نشده باید حذف شود.

en: Feature-Policy / Permissions-Policy
fa: سیاست-ویژگی‌ها / سیاست-مجوزها

en: Deauthorize
fa: سلب مجوز

en: Google Page Speed
fa: سرعت صفحه گوگل

en: Adds the ability to analyze the website's homepage and provide a detailed breakdown of performance metrics including potential issues and proposed solutions.
fa: قابلیت تجزیه و تحلیل صفحه اصلی وب‌سایت و ارائه جزئیات دقیق از معیارهای عملکرد، شامل مشکلات بالقوه و راه‌حل‌های پیشنهادی، اضافه شد.

en: Google PageSpeed
fa: سرعت صفحه گوگل

en: Unique site ID missing for authorize request!
fa: شناسه منحصر به فرد سایت برای درخواست مجوز وجود ندارد!

en: Authorize URL missing for authorize request!
fa: آدرس اینترنتی مجوز برای درخواست مجوز وجود ندارد!

en: Return URL missing for authorize request!
fa: آدرس اینترنتی (URL) مربوط به درخواست مجوز، موجود نیست!

en: Failed to process authorize request!
fa: پردازش درخواست مجوز ناموفق بود!

en: No authorize code returned to W3-API from Google!
fa: هیچ کد مجوزی از گوگل به W3-API برگردانده نشد!

en: No W3Key return to W3-API from Google!
fa: گوگل دیگر W3Key را به W3-API برنمی‌گرداند!

en: No W3-API matching record found during Google authorization return processing!
fa: هیچ رکورد منطبق با W3-API در طول پردازش بازگشت مجوز گوگل یافت نشد!

en: Google PageSpeed Insights API authorization failed.
fa: مجوز API مربوط به Google PageSpeed ​​Insights ناموفق بود.

en: Google PageSpeed Insights API authorization successfully reset.
fa: مجوز API مربوط به Google PageSpeed ​​Insights با موفقیت بازنشانی شد.

en: Valid
fa: معتبر

en: Allow W3 Total Cache to connect to the PageSpeed Insights API on your behalf.
fa: به W3 Total Cache اجازه دهید تا از طرف شما به PageSpeed ​​Insights API متصل شود.

en: Even if using a feed proxy service enabling this option is still recommended.
fa: حتی اگر از سرویس پروکسی فید استفاده می‌کنید، فعال کردن این گزینه همچنان توصیه می‌شود.

en: Decreases performance by ~20% at scale in exchange for increasing interoperability with more hosting environments and WordPress idiosyncrasies. Enable this option if you experience issues with the Apache rules.
fa: در ازای افزایش قابلیت همکاری با محیط‌های میزبانی بیشتر و ویژگی‌های خاص وردپرس، عملکرد را در مقیاس حدود ۲۰٪ کاهش می‌دهد. اگر با قوانین آپاچی مشکلی دارید، این گزینه را فعال کنید.

en: Missing Google access token.
fa: توکن دسترسی گوگل وجود ندارد.

en: No matching Google access record found for W3TC API key!
fa: هیچ سابقه دسترسی گوگل مطابق با کلید API W3TC یافت نشد!

en: Matching Google access record found but the refresh token value is blank!
fa: رکورد دسترسی گوگل مطابق پیدا شد اما مقدار توکن refresh خالی است!

en: API request error!
fa: خطای درخواست API!

en: Response Message :
fa: پیام پاسخ:

en: Response Code :
fa: کد پاسخ:

note: translators: 1 HTML acronym for Content Delivery Network (CDN).
en: Host the entire website with your compatible %1$s provider to reduce page load time.
fa: برای کاهش زمان بارگذاری صفحه، کل وب‌سایت را با ارائه‌دهنده‌ی سازگار %1$s خود میزبانی کنید.

note: translators: 1 HTML acronym for Content Delivery Network (CDN).
en: Enhance your website performance by adding Bunny.Net's (%1$s) service to your site.
fa: با افزودن سرویس Bunny.Net (%1$s) به سایت خود، عملکرد وب‌سایت خود را بهبود بخشید.

en: Bunny CDN works magically with W3 Total Cache to speed up your site around the world for as little as $1 per month.
fa: Bunny CDN به طرز جادویی با W3 Total Cache کار می‌کند تا سرعت سایت شما را در سراسر جهان با حداقل ۱ دلار در ماه افزایش دهد.

note: translators: 1 HTML acronym for Content Delivery Network (CDN).
en: If you're an existing Bunny CDN customer, enable %1$s and authorize. If you need help configuring your %1$s, we also offer Premium Services to assist you.
fa: اگر از مشتریان فعلی Bunny CDN هستید، %1$s را فعال کرده و مجوز دهید. اگر در پیکربندی %1$s خود به کمک نیاز دارید، ما خدمات ویژه (Premium Services) را نیز برای کمک به شما ارائه می‌دهیم.

en: CSS
fa: سی‌اس‌اس

en: JS
fa: جی‌اس

en: W3 Total Cache has detected that you do not have a Backup Plugin installed.
fa: W3 Total Cache تشخیص داده است که شما افزونه پشتیبان گیری نصب نکرده‌اید.

en: Protect your WordPress site from data loss by installing the FREE Total Upkeep plugin.
fa: با نصب افزونه رایگان Total Upkeep از سایت وردپرس خود در برابر از دست دادن اطلاعات محافظت کنید.

en: It's easy to set up and manage, backs up your entire WordPress site, has automated fault protection if an update fails, and provides easy site migration options.
fa: راه‌اندازی و مدیریت آن آسان است، از کل سایت وردپرس شما نسخه پشتیبان تهیه می‌کند، در صورت عدم موفقیت به‌روزرسانی، محافظت خودکار در برابر خطا دارد و گزینه‌های انتقال آسان سایت را ارائه می‌دهد.

en: Install Free Backup Plugin
fa: افزونه پشتیبان گیری رایگان را نصب کنید

en: Page Cache Purge Log
fa: گزارش پاکسازی حافظه پنهان صفحه

en: view log
fa: مشاهده گزارش

en: Database Cache Purge Log
fa: گزارش پاکسازی حافظه پنهان پایگاه داده

en: Object Cache Purge Log
fa: گزارش پاکسازی حافظه پنهان شیء

en: Don't cache
fa: ذخیره نکنید

en: Cache
fa: حافظه پنهان

en: Example extension is currently
fa: افزونه مثال در حال حاضر

en: URL
fa: آدرس اینترنتی

en: Premium Support
fa: پشتیبانی ویژه

note: translators: 1 HTML acronym URL (uniform resource locator).
en: Please enter the address of the site in the site %1$s field.
fa: لطفا آدرس سایت را در فیلد سایت %1$s وارد کنید.

note: translators: 1 HTML acronym SSH (secure shell), 2 HTML acronym FTP (file transfer protocol).
en: Please enter %1$s or %2$s host for the site.
fa: لطفا میزبان سایت را %1$s یا %2$s وارد کنید.

en: SSH
fa: اس‌اس‌اچ

en: FTP
fa: اف تی پی

note: translators: 1 HTML acronym SSH (secure shell), 2 HTML acronym FTP (file transfer protocol).
en: Please enter %1$s or %2$s login for the server. Create a temporary one just for this support case if needed.
fa: لطفا نام کاربری %1$s یا %2$s را برای سرور وارد کنید. در صورت نیاز، یک نام کاربری موقت فقط برای این مورد پشتیبانی ایجاد کنید.

note: translators: 1 HTML acronym SSH (secure shell), 2 HTML acronym FTP (file transfer protocol).
en: Please enter %1$s or %2$s password for the %2$s account.
fa: لطفا رمز عبور %1$s یا %2$s را برای حساب %2$s وارد کنید.

note: translators: 1 W3TC config director path.
en: Default settings could not be restored. Please run %1$s to make the configuration file write-able, then try again.
fa: تنظیمات پیش‌فرض قابل بازیابی نبودند. لطفاً %1$s را اجرا کنید تا فایل پیکربندی قابل نوشتن شود، سپس دوباره امتحان کنید.

note: translators: 1 absolute path to wp-config.php, 2 cookie domain definition, 3 require once wp-setting.php definition.
en: %1$s could not be written, please edit config and add: %2$s before %3$s.
fa: %1$s قابل نوشتن نبود، لطفاً پیکربندی را ویرایش کنید و %2$s را قبل از %3$s اضافه کنید.

note: translators: 1 absolute path to wp-config.php, 2 cooke domain definition, 3 require once wp-setting.php definition.
en: %1$s could not be written, please edit config and add:%2$s before %3$s.
fa: %1$s قابل نوشتن نبود، لطفاً پیکربندی را ویرایش کنید و %2$s را قبل از %3$s اضافه کنید.

en: W3 Total Cache Error:
fa: خطای کل حافظه پنهان W3:

en: Files and directories could not be automatically created to complete the installation.
fa: فایل‌ها و دایرکتوری‌ها برای تکمیل نصب به طور خودکار ایجاد نشدند.

en: make it automatically.
fa: آن را به صورت خودکار انجام دهید.

en: or use FTP form to allow
fa: یا از فرم FTP برای اجازه دادن استفاده کنید

en: Post was modified before wp_rewrite initialization. Cant flush cache.
fa: پست قبل از مقداردهی اولیه wp_rewrite اصلاح شده است. نمی‌توانم حافظه پنهان را پاک کنم.

en: user agent is rejected
fa: عامل کاربر رد می‌شود

en: request URI is rejected
fa: درخواست URI رد می‌شود

en: SSL is rejected
fa: SSL رد شده است

en: DONOTCDN constant is defined
fa: ثابت DONOTCDN تعریف شده است

en: Replaced URLs for CDN:
fa: آدرس‌های اینترنتی جایگزین شده برای CDN:

en: Cant find minification base url, make sure minification folder sits inside WP_CONTENT_DIR and DOCUMENT_ROOT is set correctly
fa: نمی‌توانم آدرس پایه کوچک‌سازی را پیدا کنم، مطمئن شوید که پوشه کوچک‌سازی در WP_CONTENT_DIR قرار دارد و DOCUMENT_ROOT به درستی تنظیم شده است.

en: Db cache debug info:
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی حافظه پنهان پایگاه داده:

en: Cached queries:
fa: کوئری‌های ذخیره‌شده:

en: Total query time:
fa: کل زمان پرس و جو:

en: Total queries:
fa: کل درخواست‌ها:

note: translators: 1: HTML break, 2: HTML anchor open tag, 3: HTML anchor close tag.
en: Please see %2$sAmazon's CloudFront documentation -- Paying for file invalidation%3$s:%1$sThe first 1,000 invalidation paths that you submit per month are free; you pay for each invalidation path over 1,000 in a month.%1$sYou can disable automatic purging by enabling "Only purge CDN manually".
fa: لطفاً به مستندات %2$s CloudFront آمازون مراجعه کنید -- پرداخت هزینه برای نامعتبرسازی فایل %3$s:%1$sهزار مسیر نامعتبرسازی اولی که در ماه ارسال می‌کنید رایگان است؛ شما برای هر مسیر نامعتبرسازی بیش از ۱۰۰۰ در ماه هزینه پرداخت می‌کنید.%1$sشما می‌توانید با فعال کردن «فقط پاکسازی دستی CDN» پاکسازی خودکار را غیرفعال کنید.

note: translators: HTML input submit for updating media query string.
en: %1$s to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache
fa: %1$s برای قابل مشاهده کردن تغییرات فایل موجود برای بازدیدکنندگان با یک حافظه پنهان آماده

note: translators: 1 HTML line break tag followed by opening HTML b tag, 2 closing HTML b tag.
en:  %1$sNot supported by "Disk: Enhanced" page cache method for Nginx%2$s
fa:  %1$sتوسط روش ذخیره سازی صفحه "دیسک: پیشرفته" برای Nginx%2$s پشتیبانی نمی‌شود

en: Success
fa: موفقیت

en: I Understand the Risks
fa: من خطرات را درک می‌کنم

en: Purges Log
fa: گزارش پاکسازی‌ها

note: translators: 1 opening HTML a tag to plugin admin page, 2 closing HTML a tag.
en: Please %1$snetwork activate%2$s W3 Total Cache when using WordPress Multisite.
fa: لطفاً %1$snetwork هنگام استفاده از وردپرس چندسایته، %2$s W3 Total Cache را فعال کنید.

note: translators: 8 closing HTML p tag followed by closing HTML div tag.
en: %1$s%2$sW3 Total Cache Error:%3$s Files and directories could not be automatically removed to complete the deactivation. %4$sPlease execute commands manually:%5$s%6$s%7$s%8$s
fa: خطای کل حافظه پنهان %1$s%2$sW3: %3$s فایل‌ها و دایرکتوری‌ها برای تکمیل غیرفعال‌سازی نتوانستند به‌طور خودکار حذف شوند. %4$sلطفاً دستورات را به‌صورت دستی اجرا کنید:%5$s%6$s%7$s%8$s

en: error
fa: خطا

en: &lt; Back To Statistics
fa: < بازگشت به آمار

en: Database Queries
fa: پرس‌وجوهای پایگاه داده

en: Period
fa: دوره

en: Object Cache Calls
fa: فراخوانی‌های حافظه نهان شیء

en: An error occurred
fa: خطایی رخ داد

en: No data collected yet
fa: هنوز داده‌ای جمع‌آوری نشده است

en: Request time
fa: زمان درخواست

en: PHP Requests:
fa: درخواست‌های پی‌اچ‌پی:

en: Requests/period
fa: درخواست‌ها/دوره

en: Not cached
fa: ذخیره نشده

en: API call
fa: فراخوانی API

en: W3TC Configuration
fa: پیکربندی W3TC

en: Cache Fill
fa: پر کردن حافظه پنهان

en: Logged In
fa: وارد سیستم شده‌اید

en: Query String
fa: رشته پرس و جو

en: Third Party
fa: شخص ثالث

en: Requests handled by PHP
fa: درخواست‌هایی که توسط PHP مدیریت می‌شوند

en: Access Log:
fa: گزارش دسترسی:

en: Time per request (ms)
fa: زمان هر درخواست (میلی‌ثانیه)

en: Detailed view (in debug mode only)
fa: نمای دقیق (فقط در حالت اشکال‌زدایی)

en: Time taken for ObjectCache activity
fa: زمان صرف شده برای فعالیت ObjectCache

en: Calls
fa: تماس‌ها

en: Fragment Cache:
fa: حافظه نهان قطعه:

en: Slowest requests (in debug mode only)
fa: کندترین درخواست‌ها (فقط در حالت اشکال‌زدایی)

en: Time taken for database activity
fa: زمان صرف شده برای فعالیت پایگاه داده

en: Database:
fa: پایگاه داده:

en: PHP Memory:
fa: حافظه پی اچ پی:

en: Memory per request (MB)
fa: حافظه در هر درخواست (مگابایت)

en: CPU load:
fa: بار پردازنده:

en: CPU load
fa: بار پردازنده

en: Size used (MB)
fa: حجم استفاده شده (مگابایت)

en: Hit rate
fa: نرخ ضربه

en: APC
fa: ای پی سی

en: Enable here
fa: اینجا را فعال کنید

en: Usage Statistics is collected only when Debug Mode is enabled.
fa: آمار استفاده فقط زمانی جمع‌آوری می‌شود که حالت اشکال‌زدایی فعال باشد.

en: Enable it here
fa: اینجا فعالش کن

en: Failed to open file
fa: باز کردن فایل ناموفق بود

note: translators: 1 opening HTML code tag, 2 closing HTML code tag.
en: Process %1$simg%2$s tags
fa: پردازش برچسب‌های %1$simg%2$s

note: translators: 1 opening HTML code tag, 2 closing HTML code tag.
en: Process %1$sbackground%2$s styles
fa: پردازش %1$sسبک‌های پس‌زمینه%2$s

en: Exclude words:
fa: کلمات را حذف کنید:

en: async
fa: ناهمگام

en: sync (to head)
fa: همگام‌سازی (به سمت سر)

en: inline
fa: درون خطی

en: Google Maps
fa: نقشه‌های گوگل

note: translators: 1 opening HTML a tag to WordPress Google Map Plugin, 2 closing HTML a tag.
en: %1$sWP Google Map Plugin%2$s plugin
fa: افزونه %1$sWP نقشه گوگل %2$s

note: translators: 1 opening HTML a tag to Google Maps Easy plugin, 2 closing HTML a tag.
en: %1$sGoogle Maps Easy%2$s plugin
fa: افزونه‌ی آسان %1$s نقشه‌های گوگل %2$s

note: translators: 1 opening HTML a tag to WordPress Google Maps, 2 closing HTML a tag.
en: %1$sWP Google Maps%2$s plugin
fa: افزونه %1$sWP نقشه‌های گوگل%2$s

en: Verify TLS Certificates
fa: تأیید گواهی‌های TLS

en: Connection timeout
fa: پایان زمان اتصال

en: Connection retry interval
fa: فاصله زمانی تلاش مجدد اتصال

en: Connection read timeout
fa: مهلت خواندن اتصال به پایان رسید

en: Show More
fa: نمایش بیشتر

note: translators: 1 class name, 2 file name.
en: Attempt to create object of class %1$s has been made, but file %2$s doesnt exists
fa: تلاش برای ایجاد شیء از کلاس %1$s انجام شده است، اما فایل %2$s وجود ندارد

note: translators: 4 file path, 5 closing HTML strong tag, 6 HTML line break.
en: %1$sW3 Total Cache Error:%2$s some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove %3$s%4$s%5$s. %6$s
fa: خطای کل حافظه پنهان %1$sW3: به نظر می‌رسد %2$s برخی از فایل‌ها گم شده‌اند یا در جای خود نیستند. لطفاً افزونه را دوباره نصب کنید یا %3$s%4$s%5$s را حذف کنید. %6$s

note: translators: 1 opening HTML strong tag, 2 closing HTML strong tag, 3 database driver file path.
en: %1$sW3 Total Cache Error:%2$s database driver doesn't exist: %3$s.
fa: خطای کل حافظه پنهان %1$sW3: درایور پایگاه داده %2$s وجود ندارد: %3$s.

en: Time taken:
fa: زمان صرف شده:

en: Static time to process (ms):
fa: زمان استاتیک برای پردازش (میلی ثانیه):

en: Dynamic time to process (ms):
fa: زمان پویا برای پردازش (میلی ثانیه):

en: Page Cache Reject Requests for
fa: درخواست‌های رد حافظه پنهان صفحه برای

en: Static Requests/period:
fa: درخواست‌های استاتیک/دوره زمانی:

en: Static Requests/second:
fa: درخواست‌های استاتیک/ثانیه:

en: Dynamic Requests/second:
fa: درخواست‌های پویا/ثانیه:

en: Requests:
fa: درخواست‌ها:

en: Requests/period:
fa: درخواست‌ها/دوره:

en: Dynamic Requests/period:
fa: درخواست‌ها/دوره پویا:

en: Requests/sec:
fa: درخواست‌ها/ثانیه:

en: Reject reasons:
fa: دلایل رد:

en: Memory used:
fa: حافظه مورد استفاده:

en: Cache flushes:
fa: تخلیه حافظه پنهان:

en: Calls/period:
fa: تماس‌ها/دوره زمانی:

en: Calls/sec:
fa: تماس‌ها/ثانیه:

en: Cache hits:
fa: بازدیدهای حافظه پنهان:

en: Hits/period:
fa: بازدیدها/دوره:

en: CPU load:
fa: بار پردازنده:

en: Used by
fa: استفاده شده توسط

en: Used (%):
fa: استفاده شده (%):

en: Evictions:
fa: اخراج‌ها:

en: Evictions/sec:
fa: اخراج‌ها/ثانیه:

en: Cache size:
fa: اندازه حافظه پنهان:

en: Size used:
fa: اندازه مورد استفاده:

en:  ms
fa:  میلی ثانیه

en: Items:
fa: اقلام:

en: Flushes/period:
fa: تخلیه/دوره زمانی:

en: Entries:
fa: ورودی‌ها:

en: Hit rate:
fa: نرخ ضربه:

en: Cache hit rate:
fa: نرخ بازدید از حافظه پنهان:

en: Sets/period:
fa: مجموعه‌ها/دوره تناوب:

en: Avg processing time:
fa: میانگین زمان پردازش:

en: Gets/period:
fa: می‌شود/دوره:

en: Used:
fa: مورد استفاده:

en: JS compression in cache:
fa: فشرده‌سازی JS در حافظه پنهان:

en: Responded JS compression:
fa: فشرده‌سازی JS پاسخ داده شده:

en: CSS compression in cache:
fa: فشرده‌سازی CSS در حافظه پنهان:

en: Responded CSS compression:
fa: فشرده‌سازی CSS پاسخ داده شده:

en: Files:
fa: فایل‌ها:

en: Still want to get started? Now for the Pro' tips:
fa: هنوز می‌خواهید شروع کنید؟ حالا به سراغ نکات حرفه‌ای‌ها می‌رویم:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: This tool allows you to modify the URL of Media Library attachments. Use it if the "WordPress address (%1$sURL%2$s)" value has been changed in the past.
fa: این ابزار به شما امکان می‌دهد نشانی اینترنتی (URL) پیوست‌های کتابخانه رسانه را تغییر دهید. اگر مقدار "آدرس وردپرس (%1$sURL%2$s)" در گذشته تغییر کرده است، از آن استفاده کنید.

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

note: translators: 1 opening HTML span tag, 2 closing HTML span tag.
en: %1$sUpgrade Performance%2$s
fa: %1$sارتقاء عملکرد%2$s

note: Translators: 1 opening HTML a tag to license rest link, 2 closing HTML a tag.
en: Your W3 Total Cache license key is not active for this site. You can switch your license to this website following %1$sthis link%2$s
fa: کلید لایسنس W3 Total Cache شما برای این سایت فعال نیست. می‌توانید لایسنس خود را با دنبال کردن %1$sthis link%2$s به این وب‌سایت تغییر دهید.

note: translators: 1 opening HTML a tag to W3TC Terms page, 2 closing HTML a tag.
en: Our terms of use and privacy policies have been updated. Please %1$sreview%2$s and accept them.
fa: شرایط استفاده و سیاست‌های حفظ حریم خصوصی ما به‌روزرسانی شده‌اند. لطفاً %1$s%2$s را بررسی کرده و آنها را بپذیرید.

en: Hang on!
fa: صبر کن!

en: In the best case, the usage of minify optimization is a trial and error process, it's
fa: در بهترین حالت، استفاده از بهینه‌سازی minify یک فرآیند آزمون و خطا است،

en: an "instant on" or "set it and forget it" optimization technique.
fa: یک تکنیک بهینه‌سازی «روشن شدن فوری» یا «تنظیم کن و فراموشش کن».

en: What is minification exactly?
fa: کوچک‌سازی دقیقاً چیست؟

en:  not
fa:  نه

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: ElastiCache %1$sPHP%2$s module not found
fa: ماژول ElastiCache %1$sPHP%2$s یافت نشد

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify memcached username, when %1$sSASL%2$s authentication used
fa: نام کاربری memcached را هنگام استفاده از احراز هویت %1$sSASL%2$s مشخص کنید

en: Simple Authentication and Security Layer
fa: لایه احراز هویت و امنیت ساده

note: translators: 1 HTML line break, 2 opening HTML acronym tag, 3 closing HTML acronym tag.
en: %1$sAvailable when memcached extension installed, built with %2$sSASL%3$s
fa: %1$s هنگام نصب افزونه memcached که با %2$sSASL%3$s ساخته شده است، در دسترس است

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify memcached password, when %1$sSASL%2$s authentication used
fa: هنگام استفاده از احراز هویت %1$sSASL%2$s، رمز عبور memcached را مشخص کنید

en: Verify TLS Certificates:
fa: تأیید گواهی‌های TLS:

en: Verify the server's certificate when connecting via TLS.
fa: هنگام اتصال از طریق TLS، گواهی سرور را تأیید کنید.

en: In seconds
fa: در عرض چند ثانیه

en: In miliseconds
fa: بر حسب میلی‌ثانیه

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify redis password, when %1$sSASL%2$s authentication used
fa: هنگام استفاده از احراز هویت %1$sSASL%2$s، رمز عبور redis را مشخص کنید

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Cache %1$sSSL%2$s requests (uniquely) for improved performance.
fa: برای بهبود عملکرد، درخواست‌های %1$sSSL%2$s را (به صورت منحصر به فرد) ذخیره کنید.

en: Secure Socket Layer
fa: لایه سوکت امن

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: A %1$scompliant%2$s sitemap can be used to specify the pages to maintain in the primed cache. Pages will be cached according to the priorities specified in the %3$sXML%4$s file.
fa: یک نقشه سایت %1$scompliant%2$s می‌تواند برای مشخص کردن صفحاتی که باید در حافظه پنهان اولیه نگهداری شوند، استفاده شود. صفحات بر اساس اولویت‌های مشخص شده در فایل %3$sXML%4$s ذخیره خواهند شد.

en: REpresentational State Transfer
fa: انتقال حالت نمایندگی

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Disable %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s
fa: غیرفعال کردن %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: If disabled, HEAD requests can often be cached resulting in "empty pages" being returned for subsequent requests for a %1$sURL%2$s.
fa: در صورت غیرفعال بودن، درخواست‌های HEAD اغلب می‌توانند ذخیره شوند و در نتیجه برای درخواست‌های بعدی برای %1$sURL%2$s، "صفحات خالی" بازگردانده شوند.

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Significantly reduce the default %1$sTTL%2$s for comment cookies to reduce the number of authenticated user traffic. Enter -1 to revert to default %3$sTTL%4$s.
fa: مقدار پیش‌فرض %1$sTTL%2$s برای کوکی‌های نظرات را به میزان قابل توجهی کاهش دهید تا تعداد ترافیک کاربران احراز هویت شده کاهش یابد. برای بازگشت به مقدار پیش‌فرض %3$sTTL%4$s، عدد -1 را وارد کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Always cache %1$sURL%2$ss that use these query string name-value pairs. The value part is not required. But if used, separate name-value pairs with an equals sign (i.e., name=value). Each pair should be on their own line.
fa: همیشه %1$sURL%2$ss هایی را که از این جفت‌های نام-مقدار رشته پرس‌وجو استفاده می‌کنند، ذخیره کنید. بخش مقدار الزامی نیست. اما در صورت استفاده، جفت‌های نام-مقدار را با علامت مساوی از هم جدا کنید (یعنی نام=مقدار). هر جفت باید در خط خودش باشد.

note: translators: 3 opening HTML a tag to W3TC Cache Groups admin page, 4 closing HTML a tag.
en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sUser Agent Groups%4$s" tab, specify any user agents, like mobile phones if a mobile theme is used.
fa: %1$sاختیاری:%2$s در تب "%3$sگروه‌های عامل کاربری%4$s"، هرگونه عامل کاربری، مانند تلفن‌های همراه در صورت استفاده از قالب موبایل، را مشخص کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Install %1$sAPC%2$s module
fa: ماژول %1$sAPC%2$s را نصب کنید

en: Alternative PHP Cache
fa: حافظه پنهان جایگزین PHP

note: translators: 1 opening HTML a tag to W3TC plugin installation FAQs, 2 closing HTML a tag.
en: Additional installation guides can be found in the %1$swiki%2$s.
fa: راهنماهای نصب بیشتر را می‌توانید در %1$swiki%2$s بیابید.

note: translators: 3 opening HTML a tag to iis.net WinCache for PHP download page, 4 closing HTML a tag.
en: Best compatibility with %1$sIIS%2$s is realized via %3$sWinCache%4$s opcode cache.
fa: بهترین سازگاری با %1$sIIS%2$s از طریق حافظه پنهان آپکد %3$sWinCache%4$s محقق می‌شود.

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: If disabled, %1$sCSS%2$s and %3$sJS%4$s embeddings will use GET variables instead of "fancy" links.
fa: در صورت غیرفعال بودن، جاسازی‌های %1$sCSS%2$s و %3$sJS%4$s به جای لینک‌های «تجملی» از متغیرهای GET استفاده خواهند کرد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sHTML%2$s minify settings:
fa: تنظیمات فشرده‌سازی %1$sHTML%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sJS%2$s minify settings:
fa: تنظیمات فشرده‌سازی %1$sJS%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sJS%2$s file management:
fa: مدیریت فایل %1$sJS%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: No %1$sJS%2$s files added
fa: هیچ فایل %1$sJS%2$s اضافه نشد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag for HTTP (Hypertext Transfer Protocol), 2 closing HTML acronym tag.
en: For better performance, send files to browser before they are requested when using the %1$sHTTP%2$s/2 protocol.
fa: برای عملکرد بهتر، هنگام استفاده از پروتکل %1$sHTTP%2$s/2، فایل‌ها را قبل از درخواست به مرورگر ارسال کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sCSS%2$s minify settings:
fa: تنظیمات فشرده‌سازی %1$sCSS%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sCSS%2$s file management:
fa: مدیریت فایل %1$sCSS%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: No %1$sCSS%2$s files added
fa: هیچ فایل %1$sCSS%2$s اضافه نشد

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Always ignore the specified %1$sJS%2$s files. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
fa: همیشه فایل‌های %1$sJS%2$s مشخص‌شده را نادیده بگیرید. از مسیرهای نسبی استفاده کنید. موارد زیر را حذف کنید: پروتکل، نام میزبان، اسلش پیشرو و رشته‌های پرس‌وجو.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Always ignore the specified %1$sCSS%2$s files. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
fa: همیشه فایل‌های %1$sCSS%2$s مشخص‌شده را نادیده بگیرید. از مسیرهای نسبی استفاده کنید. موارد زیر را حذف کنید: پروتکل، نام میزبان، اسلش پیشرو و رشته‌های پرس‌وجو.

note: translators: 3 opening HTML a tag to W3TC Browsercache admin page, 4 closing HTML a tag.
en: Enable %1$sHTTP%2$s compression in the "Cascading Style Sheets &amp; JavaScript" section on %3$sBrowser Cache%4$s Settings tab.
fa: فشرده‌سازی %1$sHTTP%2$s را در بخش «شیوه‌نامه‌های آبشاری و جاوا اسکریپت» در تب تنظیمات %3$sBrowser Cache%4$s فعال کنید.

note: translators: 3 opening HTML a tag to W3TC Browsercache admin, 4 closing HTML a tag.
en: The %1$sTTL%2$s of page cache files is set via the "Expires header lifetime" field in the "Cascading Style Sheets &amp; JavaScript" section on %3$sBrowser Cache%4$s Settings tab.
fa: مقدار %1$sTTL%2$s فایل‌های حافظه پنهان صفحه از طریق فیلد «طول عمر هدر منقضی می‌شود» در بخش «شیوه‌نامه‌های آبشاری و جاوا اسکریپت» در تب تنظیمات %3$s حافظه پنهان مرورگر%4$s تنظیم می‌شود.

en: Time to Live
fa: زمان زندگی

note: translators: 1 opening HTML span tag, 2 closing HTML span tag.
en: Before %1$s&lt;/head&gt;%2$s
fa: قبل از %1$s&lt;/head&gt;%2$s

note: translators: 13 opening HTML acronym tag, 14 closing HTML acronym tag.
en: %1$sRecommended:%2$s If you already have a content delivery network (%3$sCDN%4$s) provider, proceed to the "%5$sContent Delivery Network%6$s" tab and populate the fields and set your preferences. If you do not use the Media Library, you will need to import your images etc. into the default locations. Use the Media Library Import Tool on the "Content Delivery Network" tab to perform this task. If you do not have a %7$sCDN%8$s provider, you can still improve your site's performance using the "Self-hosted" method. On your own server, create a subdomain and matching %9$sDNS%10$s Zone record; e.g. static.domain.com and configure %11$sFTP%12$s options on the "Content Delivery Network" tab accordingly. Be sure to %13$sFTP%14$s upload the appropriate files, using the available upload buttons.
fa: %1$sتوصیه شده:%2$s اگر از قبل ارائه دهنده شبکه تحویل محتوا (%3$sCDN%4$s) دارید، به برگه "%5$sشبکه تحویل محتوا%6$s" بروید و فیلدها را پر کنید و تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کنید. اگر از کتابخانه رسانه استفاده نمی‌کنید، باید تصاویر و غیره را در مکان‌های پیش‌فرض وارد کنید. برای انجام این کار از ابزار وارد کردن کتابخانه رسانه در برگه "شبکه تحویل محتوا" استفاده کنید. اگر ارائه دهنده %7$sCDN%8$s ندارید، همچنان می‌توانید عملکرد سایت خود را با استفاده از روش "میزبانی شخصی" بهبود بخشید. در سرور خود، یک زیر دامنه و رکورد منطقه %9$sDNS%10$s مطابق ایجاد کنید؛ مثلاً static.domain.com و گزینه‌های %11$sFTP%12$s را در برگه "شبکه تحویل محتوا" بر این اساس پیکربندی کنید. مطمئن شوید که %13$sFTP%14$s فایل‌های مناسب را با استفاده از دکمه‌های آپلود موجود آپلود می‌کنید.

note: translators: 13 closing HTML acronym tag, 14 closing HTML a tag.
en: %1$sRecommended:%2$s On the "%3$sMinify%4$s" tab all of the recommended settings are preset. Use the help button to simplify discovery of your %5$sCSS%6$s and %7$sJS%8$s files and groups. Pay close attention to the method and location of your %9$sJS%10$s group embeddings. See the plugin's %11$s%12$sFAQ%13$s%14$s for more information on usage.
fa: %1$sتوصیه شده:%2$s در تب "%3$sMinify%4$s" تمام تنظیمات پیشنهادی از پیش تعیین شده هستند. از دکمه راهنما برای ساده‌سازی یافتن فایل‌ها و گروه‌های %5$sCSS%6$s و %7$sJS%8$s خود استفاده کنید. به روش و مکان جاسازی گروه‌های %9$sJS%10$s خود توجه ویژه داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده، به %11$s%12$sFAQ%13$s%14$s افزونه مراجعه کنید.

note: translators: 5 opening HTML acronym tag, 6 closing HTML acronym tag.
en: %1$sRecommended:%2$s On the "%3$sBrowser Cache%4$s" tab, %5$sHTTP%6$s compression is enabled by default. Make sure to enable other options to suit your goals.
fa: %1$sتوصیه شده:%2$s در تب "%3$sBrowser Cache%4$s"، فشرده‌سازی %5$sHTTP%6$s به طور پیش‌فرض فعال است. مطمئن شوید که گزینه‌های دیگر را متناسب با اهداف خود فعال می‌کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Detailed information about each cache will be appended in (publicly available) %1$sHTML%2$s comments in the page's source code. Performance in this mode will not be optimal, use sparingly and disable when not in use.
fa: اطلاعات دقیق در مورد هر حافظه پنهان در نظرات %1$sHTML%2$s (که برای عموم در دسترس است) در کد منبع صفحه اضافه خواهد شد. عملکرد در این حالت بهینه نخواهد بود، به مقدار کم استفاده کنید و در صورت عدم استفاده غیرفعال کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: If selected, detailed caching information will appear at the end of each page in a %1$sHTML%2$s comment. View a page's source code to review.
fa: در صورت انتخاب، اطلاعات دقیق ذخیره‌سازی در انتهای هر صفحه در یک نظر %1$sHTML%2$s نمایش داده می‌شود. برای بررسی، کد منبع صفحه را مشاهده کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Enable %1$sHTTP%2$s compression and add headers to reduce server load and decrease file load time.
fa: فشرده‌سازی %1$sHTTP%2$s را فعال کنید و هدرها را برای کاهش بار سرور و زمان بارگذاری فایل اضافه کنید.

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Specify the IP addresses of your varnish instances above. The %1$sVCL%2$s's %3$sACL%4$s must allow this request.
fa: آدرس‌های IP نمونه‌های varnish خود را در بالا مشخص کنید. %3$sACL%4$s مربوط به %1$sVCL%2$s باید این درخواست را مجاز بدانند.

en: Varnish Configuration Language
fa: زبان پیکربندی لاک الکل

en: Access Control List
fa: فهرست کنترل دسترسی

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify the %1$sAPI%2$s Key.
fa: کلید %1$sAPI%2$s را مشخص کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify the %1$sAPI%2$s secret.
fa: رمز %1$sAPI%2$s را مشخص کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify the %1$sSNS%2$s topic.
fa: موضوع %1$sSNS%2$s را مشخص کنید.

note: translators: 1 opening HTML a tag to W3TC install admin page.
en: Notify of server configuration errors, if this option is disabled, the server configuration for active settings can be found on the %1$sinstall%2$s tab.
fa: اطلاع‌رسانی در مورد خطاهای پیکربندی سرور، اگر این گزینه غیرفعال باشد، پیکربندی سرور برای تنظیمات فعال را می‌توانید در برگه %1$sinstall%2$s پیدا کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Not recommended for %1$sNFS%2$s systems.
fa: برای سیستم‌های %1$sNFS%2$s توصیه نمی‌شود.

en: Network File System
fa: سیستم فایل شبکه

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Optimize disk enhanced page and Minify disk caching for %1$sNFS%2$s
fa: صفحه بهبود یافته دیسک را بهینه کنید و حافظه پنهان دیسک را برای %1$sNFS%2$s کوچک کنید

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Rewrite %1$sURL%2$s structure of objects
fa: بازنویسی ساختار اشیاء %1$sURL%2$s

en: Universal Resource Locator
fa: مکان‌یاب منابع جهانی

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Enable %1$sHTTP%2$s (gzip) compression
fa: فعال کردن فشرده‌سازی %1$sHTTP%2$s (gzip)

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Enable %1$sHTTP%2$s (brotli) compression
fa: فعال کردن فشرده‌سازی %1$sHTTP%2$s (بروتلی)

en: Secure Shell
fa: پوسته امن

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Resources with a "?" in the %1$sURL%2$s are not cached by some proxy caching servers.
fa: منابعی که در %1$sURL%2$s علامت "؟" دارند، توسط برخی از سرورهای ذخیره‌سازی پروکسی ذخیره نمی‌شوند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Generate unique %1$sURI%2$s for each file protected from caching by browser.
fa: برای هر فایلی که توسط مرورگر از ذخیره شدن در حافظه پنهان محافظت می‌شود، %1$sURI%2$s منحصر به فرد ایجاد کن.

en: Universal Resource Indicator
fa: شاخص منابع جهانی

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: %1$sCSS%2$s &amp; %3$sJS%4$s
fa: %1$sCSS%2$s و %3$sJS%4$s

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: %1$sHTML%2$s &amp; %3$sXML%4$s
fa: %1$sHTML%2$s و %3$sXML%4$s

en: Extensible Markup Language
fa: زبان نشانه‌گذاری توسعه‌پذیر

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Prepare the %1$sCDN%2$s by:
fa: آماده‌سازی %1$sCDN%2$s به روش زیر:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: If checked, all attachments will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
fa: در صورت علامت زدن، تمام پیوست‌ها با %1$sCDN%2$s میزبانی خواهند شد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: If checked, WordPress static core file types specified in the "wp-includes file types to upload" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
fa: در صورت علامت زدن، انواع فایل‌های هسته استاتیک وردپرس که در فیلد "wp-includes file types to upload" در زیر مشخص شده‌اند، با %1$sCDN%2$s میزبانی خواهند شد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: If checked, all theme file types specified in the "theme file types to upload" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
fa: در صورت علامت زدن، تمام انواع فایل‌های قالب مشخص شده در فیلد «انواع فایل‌های قالب برای آپلود» در زیر با %1$sCDN%2$s میزبانی خواهند شد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: If checked, any file names or paths specified in the "custom file list" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
fa: در صورت علامت زدن، هر نام فایل یا مسیری که در فیلد «لیست فایل‌های سفارشی» در زیر مشخص شده باشد، با %1$sCDN%2$s میزبانی خواهد شد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Adds canonical %1$sHTTP%2$s header to assets files.
fa: هدر استاندارد %1$sHTTP%2$s را به فایل‌های دارایی اضافه می‌کند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Only purge %1$sCDN%2$s manually
fa: فقط %1$sCDN%2$s را به صورت دستی پاک کنید

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Purge %1$sCDN%2$s only if explicit purge button is clicked.
fa: فقط در صورتی %1$sCDN%2$s را پاک کنید که دکمه‌ی پاک‌سازی صریح کلیک شده باشد.

note: translators: 5 opening HTML acronym tag, 6 closing HTML acronym tag.
en: When %1$sSSL%2$s pages are returned no %3$sCDN%4$s %5$sURL%6$ss will appear in HTML pages.
fa: وقتی صفحات %1$sSSL%2$s برگردانده می‌شوند، هیچ %3$sCDN%4$s %5$sURL%6$ss در صفحات HTML ظاهر نخواهد شد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: All Media Library content will use %1$sCDN%2$s links on administration pages.
fa: تمام محتوای کتابخانه رسانه از لینک‌های %1$sCDN%2$s در صفحات مدیریت استفاده خواهد کرد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Add %1$sCORS%2$s headers to allow cross-domain assets usage.
fa: برای امکان استفاده از دارایی‌های بین دامنه‌ای، هدرهای %1$sCORS%2$s را اضافه کنید.

en: Access-Control-Allow-Origin
fa: کنترل دسترسی-اجازه-مبدا

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: If %1$sCDN%2$s is enabled (and not using the origin pull method), your minified files will be automatically uploaded.
fa: اگر %1$sCDN%2$s فعال باشد (و از روش origin pull استفاده نشود)، فایل‌های فشرده‌شده شما به‌طور خودکار آپلود می‌شوند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify the file types within the WordPress core to host with the %1$sCDN%2$s.
fa: انواع فایل‌هایی را که می‌خواهید در هسته وردپرس با %1$sCDN%2$s میزبانی شوند، مشخص کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify the file types in the active theme to host with the %1$sCDN%2$s.
fa: نوع فایل‌های موجود در قالب فعال برای میزبانی با %1$sCDN%2$s را مشخص کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify any files outside of theme or other common directories to host with the %1$sCDN%2$s.
fa: هر فایلی را که خارج از دایرکتوری‌های قالب یا سایر دایرکتوری‌های رایج است، برای میزبانی با %1$sCDN%2$s مشخص کنید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify user agents that should not access files hosted with the %1$sCDN%2$s.
fa: مرورگرهایی را مشخص کنید که نباید به فایل‌های میزبانی شده با %1$sCDN%2$s دسترسی داشته باشند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify the path of files that should not use the %1$sCDN%2$s.
fa: مسیر فایل‌هایی را که نباید از %1$sCDN%2$s استفاده کنند، مشخص کنید.

note: translators: 1 Cookie Domain.
en: Set cookie domain to "%1$s"
fa: دامنه کوکی را روی "%1$s" تنظیم کنید

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: If using subdomain for %1$sCDN%2$s functionality, this setting helps prevent new users from sending cookies in requests to the %3$sCDN%4$s subdomain.
fa: اگر از زیر دامنه برای عملکرد %1$sCDN%2$s استفاده می‌کنید، این تنظیم به جلوگیری از ارسال کوکی‌ها توسط کاربران جدید در درخواست‌ها به زیر دامنه %3$sCDN%4$s کمک می‌کند.

note: translators: 5 opening HTML a tag to W3TC BrowserCache admin page, 6 closing HTML a tag.
en: If using Amazon Web Services or Self-Hosted %1$sCDN%2$s types, enable %3$sHTTP%4$s compression in the "Media &amp; Other Files" section on %5$sBrowser Cache%6$s Settings tab.
fa: اگر از سرویس‌های وب آمازون یا انواع %1$sCDN%2$s خود-میزبانی‌شده استفاده می‌کنید، فشرده‌سازی %3$sHTTP%4$s را در بخش «رسانه و سایر فایل‌ها» در تب تنظیمات %5$sBrowser Cache%6$s فعال کنید.

note: translators: 9 closing HTML acronym tag, 10 closing HTML a tag. translators: 8 opening HTML acronym tag, 9 closing HTML acronym tag, 10 closing HTML a tag.
en: We recommend that you use %1$s%2$sIAM%3$s%4$s to create a new policy for %5$sAWS%6$s services that have limited permissions. A helpful tool: %7$s%8$sAWS%9$s Policy Generator%10$s
fa: توصیه می‌کنیم از %1$s%2$sIAM%3$s%4$s برای ایجاد یک سیاست جدید برای سرویس‌های %5$sAWS%6$s که مجوزهای محدودی دارند استفاده کنید. یک ابزار مفید: %7$s%8$sAWS%9$s تولیدکننده سیاست%10$s

en: AWS Identity and Access Management
fa: مدیریت هویت و دسترسی AWS

note: translators: 6 closing HTML acronym tag. translators: 5 opening HTML acronym tag, 6 closing HTML acronym tag.
en: If you have already added a %1$s%2$sCNAME%3$s%4$s to your %5$sDNS%6$s Zone, enter it here.
fa: اگر قبلاً %1$s%2$sCNAME%3$s%4$s را به منطقه %5$sDNS%6$s خود اضافه کرده‌اید، آن را اینجا وارد کنید.

en: Set objects to publicly accessible on upload:
fa: تنظیم اشیاء برای دسترسی عمومی در هنگام آپلود:

en: Enabled (apply the 'public-read' ACL)
fa: فعال شده (اعمال ACL 'public-read')

en: Disabled (don't apply an ACL)
fa: غیرفعال (ACL اعمال نکنید)

en: Objects in an S3 bucket served from CloudFront do not need to be publicly accessible. Set this value to disabled to ensure that objects are not publicly accessible and can only be accessed via CloudFront or with a suitable IAM role.
fa: اشیاء موجود در یک سطل S3 که از CloudFront ارائه می‌شوند، نیازی به دسترسی عمومی ندارند. این مقدار را روی غیرفعال تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که اشیاء به صورت عمومی قابل دسترسی نیستند و فقط از طریق CloudFront یا با یک نقش IAM مناسب قابل دسترسی هستند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Use passive %1$sFTP%2$s mode
fa: استفاده از حالت غیرفعال %1$sFTP%2$s

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sFTP%2$s hostname:
fa: نام میزبان %1$sFTP%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sFTP%2$s connection:
fa: اتصال %1$sFTP%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sFTP%2$s username:
fa: نام کاربری %1$sFTP%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sFTP%2$s password:
fa: رمز عبور %1$sFTP%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sFTP%2$s path:
fa: مسیر %1$sFTP%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Use default %1$sSSH%2$s public/private key files
fa: از فایل‌های کلید عمومی/خصوصی پیش‌فرض %1$sSSH%2$s استفاده کنید

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sSFTP%2$s public key:
fa: کلید عمومی %1$sSFTP%2$s:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sSFTP%2$s private key:
fa: کلید خصوصی %1$sSFTP%2$s:

note: translators: 5 opening HTML acronym tag, 6 closing HTML acronym tag.
en: Enter the hostname or %1$sCNAME%2$s(s) of your %3$sFTP%4$s server configured above, these values will replace your site's hostname in the %5$sHTML%6$s.
fa: نام میزبان یا %1$sCNAME%2$s(s) سرور %3$sFTP%4$s خود را که در بالا پیکربندی شده است، وارد کنید، این مقادیر جایگزین نام میزبان سایت شما در %5$sHTML%6$s خواهند شد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Enter the hostname provided by Rackspace Cloud Files, this value will replace your site's hostname in the %1$sHTML%2$s.
fa: نام میزبان ارائه شده توسط Rackspace Cloud Files را وارد کنید، این مقدار جایگزین نام میزبان سایت شما در %1$sHTML%2$s خواهد شد.

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: If you have already added a %1$sCNAME%2$s to your %3$sDNS%4$s Zone, enter it here.
fa: اگر قبلاً %1$sCNAME%2$s را به منطقه %3$sDNS%4$s خود اضافه کرده‌اید، آن را اینجا وارد کنید.

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Theme files, media library attachments, %1$sCSS%2$s, %3$sJS%4$s files etc will appear to load instantly for site visitors.
fa: فایل‌های قالب، پیوست‌های کتابخانه رسانه، فایل‌های %1$sCSS%2$s، %3$sJS%4$s و غیره فوراً برای بازدیدکنندگان سایت بارگذاری می‌شوند.

note: translators: 1 opening HTML span tag, 2 opening HTML sup tag, 3 closing HTML sup tag, 4 closing HTML span tag.
en: W3 Total Cache %1$sby W3 EDGE %2$s&reg;%3$s%4$s
fa: کل حافظه پنهان W3 %1$sby W3 EDGE %2$s®%3$s%4$s

en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

note: translators: 1 label for Extension select/deselect checkobox
en: Select %1$s
fa: %1$s را انتخاب کنید

note: translators: 3 closing HTML acronym tag, 4 closing HTML a tag.
en: Object caching greatly increases performance for highly dynamic sites that use the %1$sObject Cache %2$sAPI%3$s%4$s.
fa: ذخیره‌سازی شیء، عملکرد سایت‌های بسیار پویا که از %1$sObject Cache %2$sAPI%3$s%4$s استفاده می‌کنند را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sPHP%2$s Modules
fa: ماژول‌های %1$sPHP%2$s

en: eXtensible Markup Language
fa: زبان نشانه‌گذاری توسعه‌پذیر

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sCSS%2$s
fa: %1$sسی‌اس‌اس%2$s

note: translators: 5 opening HTML acronym tag, 6 closing HTML acronym tag.
en: If checked, minified %1$sCSS%2$s and %3$sJS%4$s files will be hosted with the %5$sCDN%6$s.
fa: در صورت علامت زدن، فایل‌های فشرده‌شده‌ی %1$sCSS%2$s و %3$sJS%4$s با %5$sCDN%6$s میزبانی خواهند شد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en:  objects from the %1$sCDN%2$s if needed.
fa:  در صورت نیاز، اشیاء از %1$sCDN%2$s.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en:  or %1$sCNAME%2$s:
fa:  یا %1$sCNAME%2$s:

en:  (available after upgrade)
fa:  (بعد از ارتقا قابل استفاده است)

en: File Transfer Protocol
fa: پروتکل انتقال فایل

note: translators: 2 closing HTML strong tag followed by closing HTML a tag.
en: Request professional %1$ssupport%2$s or troubleshoot issues using the common questions below:
fa: با استفاده از سوالات متداول زیر، از %1$ssupport%2$s حرفه‌ای درخواست پشتیبانی کنید یا مشکلات را عیب‌یابی کنید:

note: translators: 1 opening HTML a tag to W3TC plugin config support page, 2 closing HTML a tag.
en: Scripts that were not already detected above may require %1$sprofessional consultation%2$s to implement.
fa: اسکریپت‌هایی که قبلاً در بالا شناسایی نشده‌اند، ممکن است برای پیاده‌سازی به مشاوره حرفه‌ای %1$s%2$s نیاز داشته باشند.

note: translators: 1 opening HTML span with background, 2 closing HTML span tag, 3 HTML line break tag.
en: %1$sInstalled/Ok/Yes/True/On%2$s: Functionality will work properly.%3$s
fa: %1$sنصب شد/تایید شد/بله/درست/روشن%2$s: عملکرد به درستی کار خواهد کرد.%3$s

note: translators: 1 opening HTML span with background, 2 closing HTML span tag, 3 HTML line break tag.
en: %1$sNot detected/Not available/Off%2$s: May be installed, but cannot be automatically confirmed. Functionality may be limited.%3$s
fa: %1$sشناسایی نشد/در دسترس نیست/غیرفعال شد%2$s: ممکن است نصب شود، اما به‌طور خودکار تأیید نمی‌شود. عملکرد ممکن است محدود باشد.%3$s

note: translators: 1 opening HTML span with background, 2 closing HTML span tag, 3 HTML line break tag.
en: %1$sNot installed/Error/No/False%2$s: Plugin or some functions may not work.%3$s
fa: %1$sنصب نشد/خطا/خیر/نادرست%2$s: افزونه یا برخی از توابع ممکن است کار نکنند.%3$s

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: (required for Self-hosted (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s support)
fa: (برای پشتیبانی از میزبانی خودکار (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s مورد نیاز است)

note: translators: 1 opening HTML acornym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: (required for %1$sCDN%2$s support)
fa: (برای پشتیبانی %1$sCDN%2$s مورد نیاز است)

note: translators: 5 opening HTML acronym tag, 6 closing HTML acronym tag.
en: (required for Self-hosted (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s %5$sSFTP%6$s support)
fa: (برای پشتیبانی از میزبانی خودکار (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s %5$sSFTP%6$s مورد نیاز است)

en: Secure File Transfer Protocol
fa: پروتکل انتقال فایل امن

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Reduced %1$sHTTP%2$s Transactions, %3$sDNS%4$s lookups and reduced document load time
fa: کاهش %1$sHTTP%2$s تراکنش‌ها، %3$s جستجوی DNS%4$s و کاهش زمان بارگذاری سند

note: translators: 5 opening HTML acronym tag, 6 closing HTML acronym tag.
en: Bandwidth savings via Minify and %1$sHTTP%2$s compression of %3$sHTML%4$s, %5$sCSS%6$s, JavaScript and feeds
fa: صرفه‌جویی در پهنای باند از طریق Minify و فشرده‌سازی %1$sHTTP%2$s مربوط به %3$sHTML%4$s، %5$sCSS%6$s، جاوا اسکریپت و فیدها

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Transparent content delivery network (%1$sCDN%2$s) integration with Media Library, theme files and WordPress core
fa: ادغام شبکه تحویل محتوای شفاف (%1$sCDN%2$s) با کتابخانه رسانه، فایل‌های قالب و هسته وردپرس

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Caching of (minified) %1$sCSS%2$s and JavaScript in memory, on disk or on %3$sCDN%4$s
fa: ذخیره سازی (کوچک شده) %1$sCSS%2$s و جاوا اسکریپت در حافظه، روی دیسک یا روی %3$sCDN%4$s

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Caching of search results pages (i.e. %1$sURI%2$ss with query string variables) in memory or on disk
fa: ذخیره صفحات نتایج جستجو (یعنی %1$sURI%2$ss با متغیرهای رشته پرس و جو) در حافظه یا روی دیسک

en: Uniform Resource Identifier
fa: شناسه منبع یکسان

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Minification (concatenation and white space removal) of inline, external or 3rd party JavaScript / %1$sCSS%2$s with automated updates
fa: کوچک‌سازی (الحاق و حذف فضای خالی) جاوا اسکریپت درون‌خطی، خارجی یا شخص ثالث / %1$sCSS%2$s با به‌روزرسانی‌های خودکار

note: translators: 1 opening HTML a tag to HTTP ETag Wiki page, 2 closing HTML a tag.
en: Complete header management including %1$sETags%2$s
fa: مدیریت کامل سربرگ شامل %1$sETags%2$s

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Import post attachments directly into the Media Library (and %1$sCDN%2$s)
fa: پیوست‌های پست را مستقیماً به کتابخانه رسانه (و %1$sCDN%2$s) وارد کنید

en: Uniform Resource Indicator
fa: شاخص منابع یکنواخت

en: Request data:
fa: درخواست داده:

en: Twitter:
fa: توییتر:

en: E-mail sent from IP:
fa: ایمیل ارسال شده از آی پی:

en: URL:
fa: آدرس اینترنتی:

en: Version:
fa: نسخه:

en: Name:
fa: نام:

en: User Agent:
fa: نماینده کاربر:

note: translators: 3: conversion of file permissions from base 10 to 8, 4: HTML input button for hiding message.
en: %1$s is write-able. When finished installing the plugin, change the permissions back to the default: %2$s. Permissions are currently %3$s. %4$s
fa: %1$s قابل نوشتن است. پس از اتمام نصب افزونه، مجوزها را به حالت پیش‌فرض برگردانید: %2$s. مجوزها در حال حاضر %3$s هستند. %4$s

note: translators: 7 opening HTML a tag to Cloudflare help page, 8 closing HTML a tag.
en: Cloudflare protects and accelerates websites. %1$sSign up now for free%2$s to get started, or if you have an account simply log in to obtain your %3$sAPI%4$s token / global key from the %5$saccount page%6$s to enter it on the General Settings box that appears after plugin activation. Contact the Cloudflare %7$ssupport team%8$s with any questions.
fa: کلودفلر از وب‌سایت‌ها محافظت و سرعت می‌بخشد. %1$s همین حالا به صورت رایگان ثبت نام کنید%2$s برای شروع، یا اگر حساب کاربری دارید، کافیست وارد شوید تا توکن / کلید جهانی %3$sAPI%4$s خود را از صفحه %5$saccount%6$s دریافت کنید و آن را در کادر تنظیمات عمومی که پس از فعال‌سازی افزونه ظاهر می‌شود، وارد کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال با تیم پشتیبانی کلودفلر %7$s%8$s تماس بگیرید.

en: Your Cloudflare API token / global key
fa: توکن API / کلید جهانی Cloudflare شما

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sAPI%2$s token / global key:
fa: رمز %1$sAPI%2$s / کلید جهانی:

en: You have not configured well email, API token / global key or domain
fa: شما ایمیل، توکن API / کلید سراسری یا دامنه را به خوبی پیکربندی نکرده‌اید.

en: Fragment caching
fa: ذخیره سازی قطعه

en: via
fa: از طریق

en: is currently
fa: در حال حاضر

en: Visibility:
fa: قابلیت مشاهده:

en: Never
fa: هرگز

en: If extension is active
fa: اگر افزونه فعال باشد

en: Always
fa: همیشه

en: Show converted image attachments in the Media Library.
fa: نمایش تصاویر تبدیل‌شده پیوست‌شده در کتابخانه رسانه.

en:  or
fa:  یا

en: Internet Protocol
fa: پروتکل اینترنت

note: translators: 7 opening HTML acronym tag, 8 closing HTML acronym tag.
en: Create an apex %1$sDNS%2$s record pointing to your WordPress host %3$sIP%4$s.%5$sCloudFront will use this host to mirror your site.%6$sTip: If your real domain name is domain.com, then the host for the apex record should be origin.domain.com with the host %7$sIP%8$s of domain.com, e.g.:
fa: یک رکورد apex %1$sDNS%2$s ایجاد کنید که به میزبان وردپرس شما %3$sIP%4$s اشاره کند.%5$sCloudFront از این میزبان برای نمایش سایت شما استفاده خواهد کرد.%6$sنکته: اگر نام دامنه واقعی شما domain.com است، میزبان رکورد apex باید origin.domain.com با میزبان %7$sIP%8$s از domain.com باشد، به عنوان مثال:

en: Domain Name System
fa: سیستم نام دامنه

en: Forward Cookies:
fa: کوکی‌های فوروارد:

en: Forward Query String:
fa: رشته پرس و جو به جلو:

en: Forward Host Header:
fa: هدر میزبان رو به جلو:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Your %1$sAWS%2$s CloudFront Account Credentials
fa: اطلاعات حساب کاربری CloudFront شما در %1$sAWS%2$s

en: Amazon Web Services
fa: خدمات وب آمازون

en: Access Key:
fa: کلید دسترسی:

en: Access Secret:
fa: راز دسترسی:

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: %1$sFSD%2$s %3$sCDN%4$s Type:
fa: %1$sFSD%2$s %3$sCDN%4$s نوع:

note: translators: 3 CDNFSD engine extra description.
en: Select the %1$sCDN%2$s type you wish to use. %3$s
fa: نوع %1$sCDN%2$s مورد نظر خود را انتخاب کنید. %3$s

en: JavaScript
fa: جاوا اسکریپت

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing acronym tag.
en: Theme files, media library attachments, %1$sCSS%2$s, and %3$sJS%4$s files will load quickly for site visitors.
fa: فایل‌های قالب، پیوست‌های کتابخانه رسانه، فایل‌های %1$sCSS%2$s و %3$sJS%4$s به سرعت برای بازدیدکنندگان سایت بارگذاری می‌شوند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Select the %1$sCDN%2$s type you wish to use.
fa: نوع %1$sCDN%2$s مورد نظر خود را انتخاب کنید.

en: Add new folder:
fa: اضافه کردن پوشه جدید:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Purge %1$sCDN%2$s completely
fa: %1$sCDN%2$s را به طور کامل پاک کنید

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: %1$sCDN%2$s host (%3$sCNAME%4$s target):
fa: میزبان %1$sCDN%2$s (هدف %3$sCNAME%4$s):

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Enter hostname mapped to %1$sCDN%2$s host, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s.
fa: نام میزبان نگاشت شده به میزبان %1$sCDN%2$s را وارد کنید، این مقدار جایگزین نام میزبان سایت شما در %3$sHTML%4$s خواهد شد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Reload %1$sCNAME%2$ss from RackSpace
fa: بارگذاری مجدد %1$sCNAME%2$ss از RackSpace

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Hostname(s) mapped to %1$sCDN%2$s host, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s. You can manage them from RackSpace management console and load here afterwards.
fa: نام میزبان(ها) به میزبان %1$sCDN%2$s نگاشت شده است، این مقدار جایگزین نام میزبان سایت شما در %3$sHTML%4$s خواهد شد. می‌توانید آنها را از کنسول مدیریت RackSpace مدیریت کرده و بعداً از اینجا بارگیری کنید.

note: translators: 4 opening HTML strong tag, 5 new setting value, 6 closing HTML strong tag followed by HTML line break.
en: currently set to %1$s%2$s%3$s will be changed to %4$s%5$s%6$s
fa: در حال حاضر روی %1$s%2$s%3$s تنظیم شده است و به %4$s%5$s%6$s تغییر خواهد کرد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sCNAME%2$ss to use
fa: %1$sCNAME%2$ss برای استفاده

en: Hypertext Markup Language
fa: زبان نشانه‌گذاری فرامتن

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sAPI%2$s key:
fa: کلید %1$sAPI%2$s:

en: Application Programming Interface
fa: رابط برنامه‌نویسی کاربردی

en: Origin host:
fa: میزبان مبدا:

en: Origin protocol:
fa: پروتکل مبدا:

en: Traffic Type:
fa: نوع ترافیک:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Primary %1$sCNAME%2$s:
fa: %1$sCNAME%2$s اصلی:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sSSL%2$s support:
fa: پشتیبانی %1$sSSL%2$s:

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Some %1$sCDN%2$s providers may or may not support %3$sSSL%4$s, contact your vendor for more information.
fa: برخی از ارائه‌دهندگان %1$sCDN%2$s ممکن است از %3$sSSL%4$s پشتیبانی کنند یا نکنند، برای اطلاعات بیشتر با فروشنده خود تماس بگیرید.

en: Failed to connect to mysql server
fa: اتصال به سرور mysql ناموفق بود

en: Failed to select database
fa: انتخاب پایگاه داده ناموفق بود

en: Add postfix to page titles
fa: اضافه کردن پسوند به عناوین صفحات

en: Check if you want to add postfix to each post title.
fa: بررسی کنید که آیا می‌خواهید پسوندی به هر عنوان پست اضافه کنید یا خیر.

en: Postfix to page titles
fa: پسوند به عناوین صفحات

en: If AMP page URLs are tag based (/my-page/amp/) or query string based (/my-page?amp)
fa: اگر آدرس‌های صفحات AMP مبتنی بر تگ (/my-page/amp/) یا مبتنی بر رشته پرس‌وجو (/my-page?amp) باشند،

en: Last 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه آخر

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: Enter the hostname provided by your %1$sCDN%2$s provider, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s.
fa: نام میزبان ارائه شده توسط ارائه دهنده %1$sCDN%2$s خود را وارد کنید، این مقدار جایگزین نام میزبان سایت شما در %3$sHTML%4$s خواهد شد.

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: This field is %1$salso required%2$s and represents your backup %3$sSPKI%4$s fingerprint. This pin is any public key not in your current certificate chain and serves as a backup in case your certificate expires or has to be revoked.
fa: این فیلد %1$sهمچنین%2$s الزامی است و نشان دهنده اثر انگشت پشتیبان %3$sSPKI%4$s شما است. این پین هر کلید عمومی است که در زنجیره گواهی فعلی شما نیست و در صورت انقضای گواهی یا ابطال آن، به عنوان پشتیبان عمل می‌کند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: This optional field can be used to specify a %1$sURL%2$s that clients will send reports to if pin validation failures occur. The report is sent as a POST request with a JSON body.
fa: این فیلد اختیاری می‌تواند برای مشخص کردن یک %1$sURL%2$s استفاده شود که در صورت بروز خطا در اعتبارسنجی پین، کلاینت‌ها گزارش‌ها را به آن ارسال کنند. گزارش به صورت یک درخواست POST با بدنه JSON ارسال می‌شود.

note: translators: 3 opening HTML acronym tag, 4 closing HTML acronym tag.
en: The Content Security Policy (%1$sCSP%2$s) header reduces the risk of %3$sXSS%4$s attacks by allowing you to define where resources can be retrieved from, preventing browsers from loading data from any other locations. This makes it harder for an attacker to inject malicious code into your site.
fa: سربرگ سیاست امنیتی محتوا (%1$sCSP%2$s) با فراهم کردن امکان تعریف محل بازیابی منابع و جلوگیری از بارگذاری داده‌ها از هر مکان دیگری توسط مرورگرها، خطر حملات %3$sXSS%4$s را کاهش می‌دهد. این امر تزریق کد مخرب به سایت شما را برای مهاجم دشوارتر می‌کند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specifies valid sources for %1$sCSS%2$s stylesheets.
fa: منابع معتبر برای صفحات سبک %1$sCSS%2$s را مشخص می‌کند.

en: Cascading Style Sheet
fa: شیوه‌نامه آبشاری

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Restricts the %1$sURL%2$ss which can be used as the target of form submissions from a given context.
fa: %1$sURL%2$ss را که می‌تواند به عنوان هدف ارسال فرم از یک زمینه مشخص استفاده شود، محدود می‌کند.

en: One of:
fa: یکی از:

note: translators: 1: Bucket name.
en: Bucket doesn't exist: %1$s.
fa: سطل موجود نیست: %1$s.

en: Canonical Name
fa: نام متعارف

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Restricts the %1$sURL%2$ss which can be used in a document's &lt;base&gt; element.
fa: %1$sURL%2$ss را که می‌تواند در عنصر &lt;base&gt; یک سند استفاده شود، محدود می‌کند.

en: Cross-Site Scripting
fa: اسکریپت نویسی بین سایتی

en: HTTP Strict Transport Security
fa: امنیت انتقال دقیق HTTP

en: Transport Layer Security
fa: امنیت لایه انتقال

note: translators: 5 opening HTML acronym tag, 6 closing HTML acornym tag.
en: %1$sHTTP%2$s Public Key Pinning (%3$sHPKP%4$s) is a security feature for %5$sHTTP%6$sS websites that can prevent fraudulently issued certificates from being used to impersonate existing secure websites.
fa: پین‌گذاری کلید عمومی %1$sHTTP%2$s (%3$sHPKP%4$s) یک ویژگی امنیتی برای وب‌سایت‌های %5$sHTTP%6$sS است که می‌تواند از استفاده از گواهی‌های جعلی صادر شده برای جعل هویت وب‌سایت‌های امن موجود جلوگیری کند.

en: Secure Sockets Layer
fa: لایه سوکت‌های امن

en: HTTP Public Key Pinning
fa: پین کردن کلید عمومی HTTP

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acornym tag.
en: This field is %1$srequired%2$s and represents a %3$sSPKI%4$s fingerprint. This pin is any public key within your current certificate chain.
fa: این فیلد %1$srequired%2$s است و نشان دهنده اثر انگشت %3$sSPKI%4$s می‌باشد. این پین هر کلید عمومی در زنجیره گواهی فعلی شماست.

en: Subject Public Key Information
fa: اطلاعات کلید عمومی موضوع

en: Hypertext Transfer Protocol
fa: پروتکل انتقال ابرمتن

en: Uniform Resource Locator
fa: مکان‌یاب منابع یکنواخت

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: %1$sHTTP%2$s security headers provide another layer of protection for your website by helping to mitigate attacks and security vulnerabilities.
fa: هدرهای امنیتی %1$sHTTP%2$s با کمک به کاهش حملات و آسیب‌پذیری‌های امنیتی، لایه‌ی حفاظتی دیگری برای وب‌سایت شما فراهم می‌کنند.

en: Quick Reference Chart
fa: نمودار مرجع سریع

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: This setting prevents attacks that are caused by passing session IDs in %1$sURL%2$ss.
fa: این تنظیم از حملاتی که با ارسال شناسه‌های نشست در %1$sURL%2$ss ایجاد می‌شوند، جلوگیری می‌کند.

en: Submitted
fa: ارسال شده

note: translators: 1: HTML achor open tag, 2: HTML anchor close tag.
en: %1$sLearn more%2$s.
fa: %1$sبیشتر بدانید%2$s.

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unlimited
fa: نامحدود

note: translators: 1: Hourly request limit.
en: You reached your hourly limit of %1$d; try again later%2$s.
fa: شما به محدودیت ساعتی %1$d خود رسیده‌اید؛ بعداً دوباره امتحان کنید%2$s.

note: translators: 1: Monthly request limit, 2: HTML anchor open tag, 3: HTML anchor close tag.
en: You reached your monthly limit of %1$d; try again later or %2$supgrade to Pro%3$s for unlimited.
fa: شما به سقف ماهانه %1$d; خود رسیده‌اید بعداً دوباره امتحان کنید یا %2$s برای نامحدود بودن، به Pro%3$s ارتقا دهید.

en: Invalid output image MIME type.
fa: نوع MIME تصویر خروجی نامعتبر است.

en: An image file is required.
fa: فایل تصویری مورد نیاز است.

en: Valid image data is required.
fa: داده‌های تصویری معتبر مورد نیاز است.

en: Invalid input image MIME type.
fa: نوع MIME تصویر ورودی نامعتبر است.

note: translators: 1: HTML anchor open tag, 2: HTML anchor close tag.
en: Please verify your license key in %1$sGeneral Settings%2$s.
fa: لطفا کلید مجوز خود را در %1$sتنظیمات عمومی%2$s تأیید کنید.

en: Every Ten Seconds
fa: هر ده ثانیه

en: Compression type:
fa: نوع فشرده سازی:

en: Image compression type.
fa: نوع فشرده‌سازی تصویر

en: Auto-convert:
fa: تبدیل خودکار:

en: Auto-convert images on upload.
fa: تبدیل خودکار تصاویر هنگام آپلود

en: Tools
fa: ابزارها

en: Convert all images:
fa: تبدیل تمام تصاویر:

en: Convert all images in the media library.
fa: تبدیل تمام تصاویر موجود در کتابخانه رسانه.

en: Revert all images:
fa: برگرداندن همه تصاویر:

en: Revert all converted images in the media library.
fa: تمام تصاویر تبدیل‌شده در کتابخانه رسانه را به حالت اولیه برگردانید.

en: Counts and file sizes by status:
fa: تعداد و اندازه فایل‌ها بر اساس وضعیت:

en: Total:
fa: مجموع:

en: Converted:
fa: تبدیل شده:

en: Sending:
fa: ارسال:

en: Processing:
fa: پردازش:

en: Not converted:
fa: تبدیل نشده:

en: Unconverted:
fa: تبدیل نشده:

en: Refresh
fa: تازه کردن

en: Hourly requests:
fa: درخواست‌های ساعتی:

en: Hourly limit:
fa: محدودیت ساعتی:

en: Monthly requests:
fa: درخواست‌های ماهانه:

en: Monthly limit:
fa: محدودیت ماهانه:

en: Adds the ability to convert images in the Media Library to the modern WebP format for better performance.
fa: قابلیت تبدیل تصاویر موجود در کتابخانه رسانه به فرمت مدرن WebP برای عملکرد بهتر اضافه شد.

en: Media Library
fa: کتابخانه رسانه

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Convert
fa: تبدیل

en: Sending...
fa: در حال ارسال...

en: Processing...
fa: در حال پردازش...

en: Converted
fa: تبدیل شده

en: Not converted
fa: تبدیل نشده

en: Reverting...
fa: در حال بازگشت...

en: Reverted
fa: برگردانده شده

en: Revert
fa: برگرداندن

en: Error
fa: خطا

en: Refreshing...
fa: طراوت بخش...

en: All selected optimizations have been reverted.
fa: تمام بهینه‌سازی‌های انتخاب‌شده برگردانده شده‌اند.

note: translators: 1: HTML anchor open tag, 2: HTML anchor close tag.
en: Switch to %1$slist mode%2$s for WebP conversions.
fa: برای تبدیل‌های WebP به حالت %1$slist%2$s تغییر دهید.

en: Missing input post id.
fa: شناسه پست ورودی وجود ندارد.

note: translators: 1: Image filepath.
en: File "%1$s" does not exist.
fa: فایل «%1$s» وجود ندارد.

en: Invalid API response.
fa: پاسخ API نامعتبر است.

en: Missing converted attachment id.
fa: شناسه پیوست تبدیل‌شده موجود نیست.

note: translators: 1: Submissions.
en: Submitted %1$u image for processing. | Submitted %1$u images for processing.
fa[0]: تصویر %1$u برای پردازش ارسال شد.

en: Attachment id:
fa: شناسه پیوست:

en: WP Error:
fa: خطای وردپرس:

en: Error: Received a non-200 response code:
fa: خطا: کد پاسخ غیر ۲۰۰ دریافت شد:

note: translators: 1: Hourly request limit, 2: HTML anchor open tag, 3: HTML anchor close tag.
en:  or %1$supgrade to Pro%2$s for higher limits
fa:  یا %1$s را برای محدودیت‌های بالاتر به Pro%2$s ارتقا دهید

en: Detection of the below modules may not be possible on all environments. As such "Not detected" means that the environment disallowed detection for the given module which may still be installed/enabled whereas "Not installed" means the given module was detected but is not installed/detected.
fa: شناسایی ماژول‌های زیر ممکن است در همه محیط‌ها امکان‌پذیر نباشد. به این ترتیب، عبارت «شناسایی نشده» به این معنی است که محیط، شناسایی ماژول مورد نظر را که هنوز می‌تواند نصب/فعال شود، مجاز ندانسته است، در حالی که عبارت «نصب نشده» به این معنی است که ماژول مورد نظر شناسایی شده اما نصب/شناسایی نشده است.

en: Controls whether or not the current document is allowed to use the Navigator.share() of Web Share API to share text, links, images, and other content to arbitrary destinations of user's choice, e.g. mobile apps.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از Navigator.share() از Web Share API برای اشتراک‌گذاری متن، لینک‌ها، تصاویر و سایر محتوا با مقاصد دلخواه کاربر، مثلاً برنامه‌های تلفن همراه، است یا خیر.

en: Threshold
fa: آستانه

en: The outer distance off the scrolling area from which to start loading the elements (example: 100px, 10%).
fa: فاصله‌ی بیرونی از ناحیه‌ی پیمایش که بارگذاری عناصر از آنجا شروع می‌شود (مثال: ۱۰۰ پیکسل، ۱۰٪).

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebVR API. When this policy is disabled, the Promise returned by Navigator.getVRDisplays() will reject with a DOMException. Keep in mind that the WebVR standard is in the process of being replaced with WebXR.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از WebVR API است یا خیر. هنگامی که این خط‌مشی غیرفعال باشد، Promise برگردانده شده توسط Navigator.getVRDisplays() با یک DOMException رد می‌شود. به خاطر داشته باشید که استاندارد WebVR در حال جایگزینی با WebXR است.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Gamepad API. When this policy is disabled, calls to Navigator.getGamepads() will throw a SecurityError DOMException, and the gamepadconnected and gamepaddisconnected events will not fire.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از API گیم‌پد است یا خیر. هنگامی که این خط‌مشی غیرفعال باشد، فراخوانی‌های Navigator.getGamepads() خطای SecurityError DOMException را ایجاد می‌کنند و رویدادهای gamepadconnected و gamepaddisconnected اجرا نمی‌شوند.

en: Controls the availability of mechanisms that enables the page author to take control over the behavior of spatial navigation, or to cancel it outright.
fa: کنترل دسترسی به مکانیسم‌هایی که به نویسنده صفحه امکان می‌دهد رفتار پیمایش مکانی را کنترل کند یا آن را به طور کامل لغو کند.

en: Controls whether the current document is allowed to use Screen Wake Lock API to indicate that device should not turn off or dim the screen.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از API قفل بیدار شدن از خواب (Screen Wake Lock) است تا نشان دهد که دستگاه نباید صفحه نمایش را خاموش یا کم‌نور کند یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to trigger device vibrations via Navigator.vibrate() method of Vibration API.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به ایجاد لرزش دستگاه از طریق متد Navigator.vibrate() از Vibration API است یا خیر.

en: Controls whether the use of the Battery Status API is allowed. When this policy is disabled, the Promise returned by Navigator.getBattery() will reject with a NotAllowedError DOMException.
fa: کنترل می‌کند که آیا استفاده از API وضعیت باتری مجاز است یا خیر. هنگامی که این خط‌مشی غیرفعال باشد، Promise برگردانده شده توسط Navigator.getBattery() با خطای NotAllowedError DOMException رد می‌شود.

en: Controls whether tasks should execute in frames while they're not being rendered (e.g. if an iframe is hidden or display: none).
fa: کنترل می‌کند که آیا وظایف باید در فریم‌ها اجرا شوند در حالی که رندر نمی‌شوند (مثلاً اگر یک iframe پنهان باشد یا نمایش داده نشود: هیچکدام).

en: Controls whether tasks should execute in frames while they're outside of the visible viewport.
fa: کنترل می‌کند که آیا وظایف باید در حالی که خارج از نمای قابل مشاهده هستند، در فریم‌ها اجرا شوند یا خیر.

en: View detailed information about your site’s performance
fa: مشاهده اطلاعات دقیق در مورد عملکرد سایت شما

en: Visualize your performance over time with graphs
fa: عملکرد خود را در طول زمان با نمودارها تجسم کنید

en: Examine the overall performance of caching method backends
fa: بررسی عملکرد کلی backend های متد caching

note: translators: 1 opening HTML code tag, 2 closing HTML code tag.
en: Use %1$sinline%2$s method only when your website has just a few pages
fa: فقط زمانی از روش %1$sinline%2$s استفاده کنید که وب‌سایت شما فقط چند صفحه داشته باشد

en: Lazy load google map
fa: بارگذاری تنبل نقشه گوگل

en: Allows policy management to be shared between a dynamic pool of servers. For example, each server in a pool to use opcode caching (which is not a shared resource) and purging is then synchronized between any number of servers in real-time; each server therefore behaves identically even though resources are not shared.
fa: امکان اشتراک‌گذاری مدیریت سیاست‌ها بین مجموعه‌ای پویا از سرورها را فراهم می‌کند. برای مثال، هر سرور در یک مجموعه از سرورها می‌تواند از ذخیره‌سازی کد عملیاتی (که یک منبع مشترک نیست) استفاده کند و سپس پاکسازی بین هر تعداد سرور به صورت بلادرنگ هماهنگ می‌شود؛ بنابراین هر سرور حتی اگر منابع مشترک نباشند، به طور یکسان رفتار می‌کند.

en: Enable caching for wp-admin requests
fa: فعال کردن ذخیره سازی برای درخواست های wp-admin

en: Store transients in database
fa: ذخیره گذراها در پایگاه داده

en: Minify method:
fa: روش کوچک‌سازی:

en: The duration of time in seconds to collect statistics per interval.
fa: مدت زمان جمع‌آوری آمار در هر بازه زمانی (بر حسب ثانیه).

en: The number of intervals that are represented in the graph.
fa: تعداد بازه‌هایی که در نمودار نشان داده شده‌اند.

en: Webserver type generating access logs.
fa: نوع وب سروری که لاگ‌های دسترسی تولید می‌کند.

en: Where your access log is located.
fa: جایی که گزارش دسترسی شما قرار دارد.

en: Format of your access log from webserver configuration.
fa: قالب گزارش دسترسی شما از پیکربندی وب‌سرور.

en: Users who upgrade to W3 Total Cache Pro will have access to the new Statistics page, which provides an in-depth view of the performance of your site.
fa: کاربرانی که به W3 Total Cache Pro ارتقا می‌دهند، به صفحه آمار جدید دسترسی خواهند داشت که نمای عمیقی از عملکرد سایت شما ارائه می‌دهد.

en: Preview mode:
fa: حالت پیش‌نمایش:

en: CloudFront distribution not specified.
fa: توزیع CloudFront مشخص نشده است.

en: Secret key not specified.
fa: کلید مخفی مشخص نشده است.

en: Vote:
fa: رأی:

en: Or please share
fa: یا لطفا به اشتراک بگذارید

en: Africa (Cape Town)
fa: آفریقا (کیپ تاون)

en: China (Beijing)
fa: چین (پکن)

en: Europe (Frankfurt)
fa: اروپا (فرانکفورت)

en: Europe (Stockholm)
fa: اروپا (استکهلم)

en: Europe (Milan)
fa: اروپا (میلان)

en: Europe (Ireland)
fa: اروپا (ایرلند)

en: Europe (London)
fa: اروپا (لندن)

en: Europe (Paris)
fa: اروپا (پاریس)

en: Fix document root path
fa: مسیر ریشه سند را اصلاح کنید

en: Minify frequently asked questions
fa: سوالات متداول را کم کنید

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: How to use manual Minify
fa: نحوه استفاده از Minify دستی

en: Choosing a minification method
fa: انتخاب یک روش کوچک‌سازی

en: How to use Minify HTML
fa: نحوه استفاده از فشرده‌سازی HTML

note: translators: 1: HTML strong open tag, 2: HTML strong close tag, 3: Label.
en: %1$sPage Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
fa: موتور %1$sPage Cache%2$s روی %1$s%3$s%2$s تنظیم شد

en: Unlocking the fragment caching module delivers enhanced performance for plugins and themes that use the WordPress Transient API.
fa: باز کردن قفل ماژول ذخیره‌سازی قطعه کد، عملکرد افزونه‌ها و قالب‌هایی را که از API گذرای وردپرس استفاده می‌کنند، بهبود می‌بخشد.

en: Rest API Caching
fa: ذخیره سازی API در حالت استراحت

en: Save server resources or add scale and performance by caching the WordPress Rest API with W3TC Pro.
fa: با ذخیره سازی API وردپرس Rest با W3TC Pro، در منابع سرور صرفه جویی کنید یا مقیاس و عملکرد را افزایش دهید.

en: Analytics for your WordPress and Server cache that allow you to track the size, time and hit/miss ratio of each type of cache, giving you the information needed to gain maximum performance.
fa: تجزیه و تحلیل کش وردپرس و سرور شما که به شما امکان می‌دهد اندازه، زمان و نسبت موفقیت/شکست هر نوع کش را پیگیری کنید و اطلاعات لازم برای دستیابی به حداکثر عملکرد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

en: Purge Logs
fa: پاکسازی لاگ‌ها

en: Purge Logs provide information on when your cache has been purged and what triggered it. If you are troubleshooting an issue with your cache being cleared, Purge Logs can tell you why.
fa: گزارش‌های پاکسازی اطلاعاتی در مورد زمان پاکسازی حافظه پنهان و علت آن ارائه می‌دهند. اگر در حال عیب‌یابی مشکلی در مورد پاکسازی حافظه پنهان خود هستید، گزارش‌های پاکسازی می‌توانند دلیل آن را به شما بگویند.

en: Setup Guide Wizard
fa: راهنمای نصب ویزارد

en: The Setup Guide wizard quickly walks you through configuring W3 Total Cache.
fa: راهنمای نصب به سرعت شما را در پیکربندی W3 Total Cache راهنمایی می‌کند.

en: Launch
fa: راه اندازی

en: Page caching decreases the website response time, making pages load faster.
fa: ذخیره سازی صفحه، زمان پاسخگویی وب سایت را کاهش می دهد و باعث می شود صفحات سریعتر بارگیری شوند.

en: Reduce load time by decreasing the size and number of CSS and JS files.
fa: با کاهش اندازه و تعداد فایل‌های CSS و JS، زمان بارگذاری را کاهش دهید.

en: Defer loading offscreen images, making pages load faster.
fa: بارگذاری تصاویر خارج از صفحه را به تعویق بیندازید تا صفحات سریع‌تر بارگذاری شوند.

en: Content Delivery Network (CDN)
fa: شبکه تحویل محتوا (CDN)

en: Host static files with a CDN to reduce page load time.
fa: فایل‌های استاتیک را با CDN میزبانی کنید تا زمان بارگذاری صفحه کاهش یابد.

en: Improves PHP performance by storing precompiled script bytecode in shared memory.
fa: با ذخیره بایت‌کد اسکریپت از پیش کامپایل شده در حافظه مشترک، عملکرد PHP را بهبود می‌بخشد.

en: Persistently store data to reduce post, page and feed creation time.
fa: داده‌ها را به طور مداوم ذخیره کنید تا زمان ایجاد پست، صفحه و فید کاهش یابد.

en: Persistently store objects to reduce execution time for common operations.
fa: اشیاء را به طور مداوم ذخیره کنید تا زمان اجرای عملیات رایج کاهش یابد.

en: Additional features to extend the functionality of W3 Total Cache, such as Accelerated Mobile Pages (AMP) for Minify and support for New Relic.
fa: ویژگی‌های اضافی برای گسترش عملکرد W3 Total Cache، مانند صفحات موبایل شتاب‌یافته (AMP) برای Minify و پشتیبانی از New Relic.

en: Cache Groups
fa: گروه‌های کش

en: Manage cache groups for user agents, referrers, and cookies.
fa: گروه‌های حافظه پنهان را برای عوامل کاربر، ارجاع‌دهندگان و کوکی‌ها مدیریت کنید.

en: PRO FEATURE
fa: ویژگی حرفه‌ای

en: Are you sure that you want to leave this page?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این صفحه را ترک کنید؟

note: translators: 1: Engine name, 2: Reject reason placeholder, 3: Page key extension.
en: Page Caching using %1$s%2$s%3$s
fa: ذخیره سازی صفحه با استفاده از %1$s%2$s%3$s

en: Improve the performance of your Genesis, WPML powered site, and much more. StudioPress' Genesis Framework is up to 60% faster with W3TC Pro.
fa: عملکرد سایت Genesis، WPML و موارد دیگر خود را بهبود بخشید. چارچوب Genesis StudioPress با W3TC Pro تا 60 % ریعتر است.

en: Setup Complete!
fa: راه‌اندازی کامل شد!

en: UNKNOWN
fa: ناشناخته

note: translators: 1: HTML strong open tag, 2: HTML strong close tag.
en: %1$sTime to First Byte%2$s has changed by %1$s%3$s%2$s
fa: زمان رسیدن به اولین بایت %1$s به %2$s تغییر کرده است. %1$s%3$s%2$s

note: translators: 1: HTML strong open tag, 2: HTML strong close tag, 3: Label.
en: %1$sDatabase Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
fa: موتور %1$sحافظه پنهان پایگاه داده%2$s روی %1$s%3$s%2$s تنظیم شده است

note: translators: 1: HTML strong open tag, 2: HTML strong close tag, 3: Label.
en: %1$sObject Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
fa: موتور %1$sObject Cache%2$s روی %1$s%3$s%2$s تنظیم شده است

note: translators: 1: HTML strong open tag, 2: HTML strong close tag, 3: Label.
en: %1$sBrowser Cache%2$s headers set for JavaScript, CSS, and images? %1$s%3$s%2$s
fa: آیا هدرهای %1$s حافظه پنهان مرورگر %2$s برای جاوا اسکریپت، CSS و تصاویر تنظیم شده‌اند؟ %1$s%3$s%2$s

note: translators: 1: HTML strong open tag, 2: HTML strong close tag, 3: Label.
en: %1$sLazy Load%2$s images? %1$s%3$s%2$s
fa: %1$s بارگذاری تنبل%2$s تصاویر؟ %1$s%3$s%2$s

en: What's Next?
fa: قدم بعدی چیست؟

note: translators: 1: HTML emphesis open tag, 2: HTML emphesis close tag.
en: Your website's performance can still be improved by configuring %1$sminify%2$s settings, setting up a %1$sCDN%2$s, and more!
fa: عملکرد وب‌سایت شما همچنان می‌تواند با پیکربندی تنظیمات %1$sminify%2$s، راه‌اندازی %1$sCDN%2$s و موارد دیگر بهبود یابد!

note: translators: 1: Anchor/link open tag, 2: Anchor/link close tag.
en: Please visit %1$sGeneral Settings%2$s to learn more about these features.
fa: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی‌ها، لطفاً از تنظیمات عمومی %1$s%2$s بازدید کنید.

en: Need help?
fa: به کمک نیاز دارید؟

en: can help ensure browsers are properly caching your assets.
fa: می‌تواند به اطمینان از اینکه مرورگرها به درستی دارایی‌های شما را ذخیره می‌کنند، کمک کند.

note: translators: 1: HTML emphesis open tag, 2: HTML emphesis close tag.
en: To improve %1$sBrowser Cache%2$s, we recommend enabling %1$sBrowser Cache%2$s.
fa: برای بهبود حافظه پنهان مرورگر %1$s%2$s، توصیه می‌کنیم حافظه پنهان مرورگر %1$s%2$s را فعال کنید.

en: Test Browser Cache
fa: تست حافظه پنهان مرورگر

en: Setting
fa: تنظیم

en: Cache-Control Header
fa: هدر کنترل حافظه پنهان

note: translators: 1: HTML emphesis open tag, 2: HTML emphesis close tag.
en: The time it takes between a visitor's browser page request and receiving the first byte of a response is referred to as %1$sTime to First Byte%2$s.
fa: مدت زمان بین درخواست صفحه مرورگر بازدیدکننده و دریافت اولین بایت پاسخ، به عنوان %1$sTime to First Byte%2$s شناخته می‌شود.

en: can help you speed up
fa: می‌تواند به شما در افزایش سرعت کمک کند

en: Time to First Byte
fa: زمان رسیدن به اولین بایت

en: Test Page Cache
fa: حافظه پنهان صفحه آزمایشی

en: Measuring
fa: اندازه‌گیری

en: Test URL:
fa: آدرس اینترنتی تست:

en: Select
fa: انتخاب کنید

en: Storage Engine
fa: موتور ذخیره‌سازی

en: Time (ms)
fa: زمان (میلی‌ثانیه)

en: Testing
fa: آزمایش

en: WordPress caches objects used to build pages, but does not reuse them for future page requests.
fa: وردپرس اشیاء مورد استفاده برای ساخت صفحات را ذخیره می‌کند، اما از آنها برای درخواست‌های بعدی صفحه استفاده مجدد نمی‌کند.

en: can help you speed up dynamic pages by persistently storing objects.
fa: می‌تواند با ذخیره مداوم اشیاء، به شما در سرعت بخشیدن به صفحات پویا کمک کند.

en: Test Object Cache
fa: حافظه پنهان شیء تست

en: Setup Guide
fa: راهنمای راه‌اندازی

en: SKIP
fa: رد شدن

en: PREVIOUS
fa: قبلی

en: NEXT
fa: بعدی

en: DASHBOARD
fa: داشبورد

note: translators: 1: HTML break tag, 2: Anchor/link open tag, 3: Anchor/link close tag.
en: By allowing us to collect data about how W3 Total Cache is used, we can improve our features and experience for everyone. This data will not include any personally identifiable information.%1$sFeel free to review our %2$sterms of use and privacy policy%3$s.
fa: با اجازه دادن به ما برای جمع‌آوری داده‌ها در مورد نحوه استفاده از W3 Total Cache، می‌توانیم ویژگی‌ها و تجربه خود را برای همه بهبود بخشیم. %1$s این داده‌ها شامل هیچ گونه اطلاعات شخصی قابل شناسایی نخواهد بود. در صورت تمایل می‌توانید شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی %2$s ما را بررسی کنید%3$s.

en: Lazy Load
fa: بارگذاری تنبل

en: Security violation
fa: نقض امنیت

en: Invalid choice
fa: انتخاب نامعتبر

en: Settings updated
fa: تنظیمات به‌روزرسانی شدند

en: Settings not updated
fa: تنظیمات به‌روزرسانی نشده‌اند

en: Requested cache storage engine is not available
fa: موتور ذخیره‌سازی کش درخواستی در دسترس نیست

en: Requested cache storage engine is invalid
fa: موتور ذخیره‌سازی کش درخواستی نامعتبر است

en: Not present
fa: موجود نیست

en: Unavailable
fa: موجود نیست

en: Not Enabled
fa: فعال نشده

en: Welcome
fa: خوش آمدید

en: More Caching Options
fa: گزینه‌های بیشتر برای ذخیره‌سازی

en: Welcome to the W3 Total Cache Setup Guide!
fa: به راهنمای تنظیم W3 Total Cache خوش آمدید!

note: translators: 1: Anchor/link open tag, 2: Anchor/link close tag.
en: If you prefer to configure the settings on your own, you can %1$sskip this setup guide%2$s.
fa: اگر ترجیح می‌دهید تنظیمات را خودتان پیکربندی کنید، می‌توانید %1$s از این راهنمای راه‌اندازی صرف‌نظر کنید%2$s.

en: Combine & Minify
fa: ترکیب و کوچک‌سازی

en: Minify only
fa: فقط کوچک‌سازی

en: Minify engine settings:
fa: تنظیمات موتور را کوچک کنید:

en: Please execute commands manually
fa: لطفا دستورات را به صورت دستی اجرا کنید

en: (required for gzip compression support)
fa: (برای پشتیبانی از فشرده‌سازی gzip مورد نیاز است)

en: Statistics
fa: آمار

en: Select distribution to use
fa: انتخاب توزیع برای استفاده

en: New customer? Sign up now to speed up your site!
fa: مشتری جدید؟ همین حالا ثبت نام کنید تا سرعت سایت خود را افزایش دهید!

en: Widget statistics interval:
fa: بازه آمار ویجت:

en: Static files cache successfully emptied.
fa: حافظه پنهان فایل‌های استاتیک با موفقیت خالی شد.

en: Remove space before !important
fa: قبل از !import فاصله را حذف کنید

en: Discard invalid selectors
fa: انتخابگرهای نامعتبر را کنار بگذارید

note: Translators: 1 disable statistics button, 2 hide notes stats button.
en: W3 Total Cache: Statistics collection is currently enabled. This consumes additional resources, and is not recommended to be run continuously. %1$s %2$s
fa: W3 Total Cache: جمع‌آوری آمار در حال حاضر فعال است. این مورد منابع اضافی را مصرف می‌کند و اجرای مداوم آن توصیه نمی‌شود. %1$s %2$s

en: Disable statistics
fa: غیرفعال کردن آمار

en: Sign Up Now
fa: همین حالا ثبت نام کنید

en: Enable collecting statistics from an Access Log.  This provides much more precise statistics.
fa: جمع آوری آمار از ورود به سیستم را فعال کنید. این آمار بسیار دقیق تری ارائه می دهد.

en: Extra Parameters:
fa: پارامترهای اضافی:

en: Option updated successfully.
fa: گزینه با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Option value update failed.
fa: به‌روزرسانی مقدار گزینه ناموفق بود.

en: Send session cookies only to secure connections:
fa: کوکی‌های جلسه را فقط برای ایمن‌سازی اتصالات ارسال کنید:

en: Use cookies to store session IDs:
fa: استفاده از کوکی‌ها برای ذخیره شناسه‌های جلسه:

en: Directive:
fa: دستورالعمل:

en: X-Frame-Options
fa: گزینه‌های X-Frame

en: X-Content-Type-Options
fa: گزینه‌های نوع محتوای X

en: Public Key:
fa: کلید عمومی:

en: Public Key (Backup):
fa: کلید عمومی (پشتیبان):

en: Report Mode Only:
fa: فقط حالت گزارش:

en: Referrer Policy
fa: سیاست ارجاع

en: Content Security Policy
fa: سیاست امنیت محتوا

en: base-uri:
fa: پایه‌ها:

en: frame-src:
fa: قاب-src:

en: connect-src:
fa: اتصال-src:

en: font-src:
fa: فونت-src:

en: script-src:
fa: اسکریپت-src:

en: style-src:
fa: سبک-src:

en: media-src:
fa: رسانه-src:

en: object-src:
fa: شیء-src:

en: plugin-types:
fa: انواع افزونه:

en: form-action:
fa: شکل-عمل:

en: frame-ancestors:
fa: اجداد قاب:

en: sandbox:
fa: جعبه شنی:

en: default-src:
fa: پیش‌فرض-src:

note: translators: 1: Error message.
en: Environment adjustment failed with error: %1$s
fa: تنظیم محیط با خطا مواجه شد: %1$s

en: Environment adjusted.
fa: محیط تنظیم شد.

en: Flushing all failed.
fa: فلاشینگ همه ناموفق بود.

en: Everything flushed successfully.
fa: همه چیز با موفقیت شستشو داده شد.

en: Flushing posts/pages failed.
fa: پاک کردن پست‌ها/صفحات ناموفق بود.

en: Posts/pages flushed successfully.
fa: پست‌ها/صفحات با موفقیت پاک شدند.

en: Not specified what to flush
fa: مشخص نشده چه چیزی را شستشو دهید

note: translators: 1: Error message.
en: Config import failed: %1$s
fa: وارد کردن پیکربندی ناموفق بود: %1$s

en: Configuration successfully imported.
fa: پیکربندی با موفقیت وارد شد.

note: translators: 1: Error message.
en: PageCache Garbage cleanup failed: %1$s
fa: پاکسازی حافظه پنهان صفحه ناموفق بود: %1$s

note: translators: 1: Error message.
en: PageCache Priming did failed: %1$s
fa: آماده‌سازی حافظه پنهان صفحه (PageCache) با شکست مواجه شد: %1$s

en: PageCache Priming triggered successfully.
fa: آماده‌سازی حافظه پنهان صفحه (PageCache Priming) با موفقیت آغاز شد.

note: Translators: 1 button link.
en: W3 Total Cache's Page caching cannot work effectively when WPML Language URL format is "Language name added as a parameter" used. Please consider another URL format. Visit the WPML -&gt; Languages settings. %1$s
fa: W3 Total Cache's Page caching cannot work effectively when WPML Language URL format is "Language name added as a parameter" used. Please consider another URL format. Visit the WPML -> Languages settings. %1$s

note: translators: 1 The opening anchor tag linking to our support page, 2 its closing tag.
en: Use the caching statistics to compare the performance of different configurations like caching methods, object lifetimes and so on. Did you know that we offer premium support, customization and audit services? %1$sClick here for more information%2$s.
fa: از آمار ذخیره‌سازی برای مقایسه عملکرد پیکربندی‌های مختلف مانند روش‌های ذخیره‌سازی، طول عمر اشیاء و غیره استفاده کنید. آیا می‌دانستید که ما خدمات پشتیبانی، سفارشی‌سازی و حسابرسی ممتاز ارائه می‌دهیم؟ %1$sبرای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید%2$s.

en: Slot time (seconds):
fa: زمان پخش (ثانیه):

en: Slots collected:
fa: اسلات‌های جمع‌آوری‌شده:

en: Use the system reported averages of CPU resource usage.
fa: از میانگین‌های گزارش‌شده‌ی سیستم در مورد استفاده از منابع CPU استفاده کنید.

en: Collect CPU usage
fa: جمع‌آوری میزان مصرف CPU

en: Parse server access log
fa: تجزیه گزارش دسترسی به سرور

en: Webserver:
fa: وب سرور:

en: Access Log Filename:
fa: نام فایل گزارش دسترسی:

en: Access Log Format:
fa: قالب گزارش دسترسی:

en: Save Settings & Purge Caches
fa: ذخیره تنظیمات و پاکسازی حافظه‌های پنهان

en: Use common settings
fa: استفاده از تنظیمات رایج

en: Use specific settings
fa: استفاده از تنظیمات خاص

en: Unknown type
fa: نوع ناشناخته

en: Some statistics are available directly on your Performance Dashboard, however, the comprehensive suite of statistics are available on the Statistics screen. Web server logs created by Nginx or Apache can be analyzed if accessible.
fa: برخی از آمارها مستقیماً در داشبورد عملکرد شما در دسترس هستند، با این حال، مجموعه جامعی از آمارها در صفحه آمار موجود است. گزارش‌های وب سرور ایجاد شده توسط Nginx یا Apache در صورت دسترسی قابل تجزیه و تحلیل هستند.

en: Statistics provides near-complete transparency into the behavior of your caching performance, allowing you to identify opportunities to further improve your website speed and ensure operations are working as expected. Includes metrics like cache sizes, object lifetimes, hit vs miss ratio, etc across every caching method configured in your settings.
fa: آمار، شفافیت تقریباً کاملی در مورد رفتار عملکرد ذخیره‌سازی شما ارائه می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که فرصت‌هایی را برای بهبود بیشتر سرعت وب‌سایت خود شناسایی کنید و از عملکرد صحیح عملیات مطابق انتظار اطمینان حاصل کنید. این بخش شامل معیارهایی مانند اندازه حافظه پنهان، طول عمر اشیاء، نسبت موفقیت به شکست و غیره در هر روش ذخیره‌سازی پیکربندی شده در تنظیمات شما می‌شود.

en: Cache usage statistics
fa: آمار استفاده از حافظه پنهان

en: Enable statistics collection. Note that this consumes additional resources and is not recommended to be run continuously.
fa: فعال کردن جمع‌آوری آمار. توجه داشته باشید که این کار منابع اضافی مصرف می‌کند و توصیه نمی‌شود که به طور مداوم اجرا شود.

en: Example extension
fa: مثال افزونه

en: Service:
fa: خدمات:

en: Configure CNAMEs
fa: پیکربندی CNAMEها

en: Security Headers: Quick Reference
fa: سربرگ‌های امنیتی: مرجع سریع

en: CDN site is not configured correctly: Delivery Domain must match your site domain
fa: سایت CDN به درستی پیکربندی نشده است: دامنه تحویل باید با دامنه سایت شما مطابقت داشته باشد.

en: Cloudflare (extension not activated)
fa: کلودفلر (افزونه فعال نیست)

en: TransparentCDN
fa: شفاف‌سازی CDN

en: Invalid Request URL
fa: آدرس درخواست نامعتبر است

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Problem purging
fa: مشکل در پاکسازی

en: Test the API parameters offered for you site
fa: پارامترهای API ارائه شده برای سایت خود را آزمایش کنید

en: Ok. Correct parameters
fa: باشه. پارامترهای صحیح

en: Create new service
fa: ایجاد سرویس جدید

en: The domain name through which visitors retrieve content. You will be provided with a target domain to use as an alias for this CNAME
fa: نام دامنه‌ای که بازدیدکنندگان از طریق آن محتوا را بازیابی می‌کنند. یک دامنه هدف برای استفاده به عنوان نام مستعار برای این CNAME در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

en: The name should be a single word, and cannot contain any dots (.).
fa: نام باید یک کلمه باشد و نمی‌تواند شامل نقطه (.) باشد.

en: Select container to use
fa: انتخاب ظرف برای استفاده

en: Enjoying W3TC? Please support us!
fa: از W3TC لذت می‌برید؟ لطفا از ما حمایت کنید!

en: Object Cache Purges Log
fa: گزارش پاکسازی حافظه پنهان اشیاء

en: Web Requests
fa: درخواست‌های وب

en: System Info
fa: اطلاعات سیستم

en: Cache Storage
fa: حافظه پنهان

en: Persistent connection
fa: اتصال پایدار

en: Memcached username:
fa: نام کاربری ذخیره شده در حافظه موقت:

en: Memcached password:
fa: رمز عبور ذخیره شده در حافظه موقت:

en: Binary protocol
fa: پروتکل دودویی

en: Redis Database ID:
fa: شناسه پایگاه داده Redis:

en: Redis password:
fa: رمز عبور ردیس:

en: Specify the cookies for this group. Values like 'cookie', 'cookie=value', and cookie[a-z]+=value[a-z]+ are supported. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
fa: کوکی های این گروه را مشخص کنید. مقادیری مانند 'cookie' ، 'cookie = value' و cookie [az]+ = value [az]+ پشتیبانی می شوند. به یاد داشته باشید که از کاراکترهای خاص مانند فاصله ها ، نقاط یا خط تیره ها با یک ضربه پشتی فرار کنید. عبارات معمولی نیز پشتیبانی می شود.

en: of Cookies by specifying names in the Cookies field. Assign a set of Cookies to ensure that a unique cache is created for each Cookie group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
fa: با مشخص کردن نام‌ها در فیلد کوکی‌ها، تعداد کوکی‌ها را تعیین کنید. مجموعه‌ای از کوکی‌ها را اختصاص دهید تا مطمئن شوید که برای هر گروه کوکی، یک حافظه پنهان منحصر به فرد ایجاد می‌شود. در صورت نیاز، گروه‌ها را به ترتیب بکشید و رها کنید تا اولویت آنها مشخص شود (از بالا به پایین).

en: Cache:
fa: حافظه نهان:

en: Cookies:
fa: کوکی‌ها:

en: No groups added. All Cookies receive the same page and minify cache results.
fa: هیچ گروهی اضافه نشده است. همه کوکی‌ها صفحه یکسانی را دریافت می‌کنند و نتایج کش را کوچک می‌کنند.

en: Content is cached for each group separately.
fa: محتوا برای هر گروه به طور جداگانه ذخیره می‌شود.

en: Manage Cookie Groups
fa: مدیریت گروه‌های کوکی

note: translators: 1 opening HTML a tag to W3TC admin support page, 2 closing HTML a tag.
en: For even better performance, combine FSD with other powerful features like Browser Cache, Minify, Fragment caching, or Lazy Load! Did you know that we offer premium support, customization and audit services? %1$sClick here for more information%2$s.
fa: برای عملکرد حتی بهتر، FSD را با سایر ویژگی‌های قدرتمند مانند حافظه پنهان مرورگر، کوچک‌سازی (Minify)، حافظه پنهان قطعه‌ای (Fragment caching) یا بارگذاری تنبل (Lazy Load) ترکیب کنید! آیا می‌دانستید که ما خدمات پشتیبانی، سفارشی‌سازی و حسابرسی ممتاز ارائه می‌دهیم؟ %1$sبرای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید%2$s

en: Select folder
fa: انتخاب پوشه

en: View Details
fa: مشاهده جزئیات

en: Not Available
fa: موجود نیست

en: Opcode: Zend Opcache
fa: کد عملیاتی: ارسال حافظه پنهان عملیاتی

en: Once enabled, each file request will update the cache with the latest version. When this setting is off, the Opcode Cache will not check, instead PHP must be restarted in order for setting changes to be reflected.
fa: پس از فعال شدن، هر درخواست فایل، حافظه پنهان را با آخرین نسخه به‌روزرسانی می‌کند. وقتی این تنظیم غیرفعال باشد، حافظه پنهان Opcode بررسی نمی‌کند، در عوض PHP باید مجدداً راه‌اندازی شود تا تغییرات تنظیمات منعکس شوند.

en: Failed to purge:
fa: پاکسازی ناموفق بود:

en: Want even faster speeds? The full site delivery Content Delivery Network will speed up your website by over 60% to increase conversions, revenue and reach your website visitors globally. With a Full Site Content Delivery Network (CDN), your website and all its assets will be available instantly to your visitors all over the world at blazing fast speeds.
fa: آیا سرعت بیشتری می‌خواهید؟ شبکه تحویل محتوای کامل سایت، سرعت وب‌سایت شما را بیش از ۶۰٪ افزایش می‌دهد تا نرخ تبدیل، درآمد و دسترسی به بازدیدکنندگان وب‌سایت شما در سطح جهانی افزایش یابد. با یک شبکه تحویل محتوای کامل سایت (CDN)، وب‌سایت شما و تمام دارایی‌های آن فوراً با سرعت بسیار زیاد در دسترس بازدیدکنندگان شما در سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

en: Use Regular Expressions for file name matching
fa: برای مطابقت نام فایل از عبارات معمولی استفاده کنید

en: Deliver visitors the lowest possible response and load times for all site content including HTML, media (e.g. images or fonts), CSS, and JavaScript.
fa: کمترین زمان پاسخگویی و بارگذاری ممکن را برای تمام محتوای سایت شامل HTML، رسانه‌ها (مثلاً تصاویر یا فونت‌ها)، CSS و جاوا اسکریپت به بازدیدکنندگان ارائه دهید.

en: Configure service
fa: پیکربندی سرویس

en: AMP URL Type:
fa: نوع آدرس اینترنتی AMP:

en: AMP URL Postfix:
fa: پسوند آدرس AMP:

en: Cloudflare cache successfully emptied.
fa: حافظه پنهان Cloudflare با موفقیت خالی شد.

en: Cloudflare settings are successfully updated.
fa: تنظیمات Cloudflare با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Failed to update Cloudflare settings:
fa: به‌روزرسانی تنظیمات کلودفلر ناموفق بود:

en: Always ignore the specified pages / directories. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
fa: همیشه صفحات/دایرکتوری‌های مشخص شده را نادیده بگیرید. از مسیرهای نسبی استفاده کنید. موارد زیر را حذف کنید: پروتکل، نام میزبان، اسلش پیشرو و رشته‌های پرس‌وجو.

en: If external script file names vary, use regular expressions in the "Include external files/libraries" field to simplify matching.
fa: اگر نام فایل‌های اسکریپت خارجی متفاوت است، برای ساده‌سازی تطبیق، از عبارات منظم در فیلد «شامل فایل‌ها/کتابخانه‌های خارجی» استفاده کنید.

en: Failed to purge Cloudflare cache:
fa: پاک کردن حافظه پنهان Cloudflare ناموفق بود:

note: translators: 1 HTML line break tag, 2 opening HTML b tag, 3 closing HTML b tag.
en:  %1$s%2$sNot supported by "Disk: Enhanced" page cache method for Nginx%3$s
fa:  %1$s%2$s توسط روش ذخیره سازی صفحه "دیسک: پیشرفته" برای Nginx%3$s پشتیبانی نمی‌شود

en: Reject constants:
fa: ثابت‌های رد شده:

en: Opcode Cache
fa: حافظه نهان آپکد

en: Disable caching once specified constants defined.
fa: غیرفعال کردن ذخیره‌سازی موقت (caching) پس از تعریف ثابت‌های مشخص‌شده.

note: translators: 1 The opening anchor tag linking to our support page, 2 its closing tag.
en: Need help? Take a look at our %1$spremium support, customization and audit services%2$s.
fa: به کمک نیاز دارید؟ نگاهی به خدمات پشتیبانی، سفارشی‌سازی و حسابرسی %1$s ویژه ما بیندازید%2$s.

en: Faster paint time is a key last step in lowering bounce rates even for repeat page views. Enable this feature to significantly enhance your website’s user experience by reducing wait times and ensuring that users can interact with your website as quickly as possible.
fa: زمان بارگذاری سریع‌تر، آخرین گام کلیدی در کاهش نرخ پرش (bounce rate) حتی برای بازدیدهای مکرر از صفحه است. این ویژگی را فعال کنید تا با کاهش زمان انتظار و اطمینان از اینکه کاربران می‌توانند در اسرع وقت با وب‌سایت شما تعامل داشته باشند، تجربه کاربری وب‌سایت خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید.

en: Level II optimisations
fa: بهینه‌سازی سطح دوم

en: Create as new bucket
fa: ایجاد به عنوان سطل جدید

en: Website visitors cannot navigate your website until a given page is ready - reduce the wait time with this feature.
fa: بازدیدکنندگان وب‌سایت تا زمانی که صفحه مورد نظر آماده نباشد، نمی‌توانند در وب‌سایت شما پیمایش کنند - با این ویژگی، زمان انتظار را کاهش دهید.

en: Create as new bucket with distribution
fa: ایجاد به عنوان یک سطل جدید با توزیع

en: API host:
fa: میزبان API:

en: Host of API endpoint, comptabile with Amazon S3 API
fa: میزبان نقطه پایانی API، قابل انطباق با API آمازون S3

en: Plain FTP
fa: FTP ساده

en: SSL-FTP connection (FTPS)
fa: اتصال SSL-FTP (FTPS)

en: FTP over SSH (SFTP)
fa: FTP از طریق SSH (SFTP)

en: Enable this option if you don't have special public/private key files.
fa: اگر فایل‌های کلید عمومی/خصوصی خاصی ندارید، این گزینه را فعال کنید.

en: Sometimes, you'll encounter a complex issue involving your cache being purged for an unknown reason. The Purge Logs functionality can help you easily resolve those issues.
fa: گاهی اوقات، با مشکل پیچیده‌ای مواجه می‌شوید که مربوط به پاک شدن حافظه پنهان به دلایل نامعلوم است. قابلیت Purge Logs می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی این مشکلات را حل کنید.

en: The Expires header already sets the max-age.
fa: هدر Expires از قبل max-age را تنظیم کرده است.

en: Disabled: see Requirements
fa: غیرفعال: به الزامات مراجعه کنید

en: Nginx + Memcached
fa: انجین‌ایکس + ممک‌چد

en: Redis
fa: ردیس

en: Minify (default)
fa: کوچک‌سازی (پیش‌فرض)

en: Google Closure Compiler (Web Service)
fa: کامپایلر کلوژر گوگل (سرویس وب)

en: Google Closure Compiler (Local Java)
fa: کامپایلر کلوژر گوگل (جاوا محلی)

en: Narcissus
fa: نرگس

en: YUI Compressor (PHP)
fa: کمپرسور YUI (PHP)

note: translators: 1 HTML a tag to W3TC marketing page.
en: Please enter the license key provided after %1$s.
fa: لطفا کلید مجوز ارائه شده پس از %1$s را وارد کنید.

en: Anonymously track usage to improve product quality
fa: ردیابی ناشناس میزان استفاده برای بهبود کیفیت محصول

en: Purge Logs:
fa: گزارش‌های پاکسازی:

en: Purge Logs provide information on when your cache has been purged and what triggered it.
fa: گزارش‌های پاکسازی اطلاعاتی در مورد زمان پاکسازی حافظه پنهان و علت آن ارائه می‌دهند.

en: Remove query strings from static resources
fa: حذف رشته‌های پرس‌وجو از منابع استاتیک

note: translators: 1 HTML line break.
en: %1$sTo enable that, switch off "Use single network configuration file for all sites" option at General settings page and use specific settings for each blog.
fa: %1$sبرای فعال کردن آن، گزینه «استفاده از یک فایل پیکربندی شبکه برای همه سایت‌ها» را در صفحه تنظیمات عمومی غیرفعال کنید و از تنظیمات خاص برای هر وبلاگ استفاده کنید.

en: Configuration: Objects
fa: پیکربندی: اشیاء

en: Rewrite Rules (based on active settings)
fa: بازنویسی قوانین (بر اساس تنظیمات فعال)

en: Services
fa: خدمات

en: Server Preparation
fa: آماده سازی سرور

en: Install Memcached Daemon
fa: نصب Memcached Daemon

en: Install Memcached Module
fa: نصب ماژول Memcached

en: Install XCache Module
fa: نصب ماژول XCache

en: Install eAccelerator Module
fa: نصب ماژول eAccelerator

en: New Relic Module
fa: ماژول یادگار جدید

en: Initial Installation
fa: نصب اولیه

note: Translators: 1 opening HTML strong tag, 2 closing HTML strong tag.
en: You're using the Community Edition of W3 Total Cache. Maximize your website's speed even more by upgrading to %1$sW3 Total Cache Pro%2$s to unlock advanced anaytics, fragment caching, full site delivery, extension support and other tools that will allow you to completely fine tune your website's performance.
fa: شما از نسخه عمومی W3 Total Cache استفاده می‌کنید. با ارتقا به %1$sW3 Total Cache Pro%2$s، سرعت وب‌سایت خود را حتی بیشتر از این افزایش دهید تا از امکانات پیشرفته آنالیز، ذخیره‌سازی قطعه‌ای، تحویل کامل سایت، پشتیبانی از افزونه‌ها و سایر ابزارهایی که به شما امکان تنظیم کامل عملکرد وب‌سایتتان را می‌دهند، بهره‌مند شوید.

en: Using persistent connection doesn't reinitialize memcached driver on each request
fa: استفاده از اتصال پایدار، درایور memcached را در هر درخواست مجدداً مقداردهی اولیه نمی‌کند.

en: When Amazon ElastiCache used, specify configuration endpoint as Memcached host
fa: هنگام استفاده از Amazon ElastiCache، نقطه پایانی پیکربندی را به عنوان میزبان Memcached مشخص کنید.

en: Use binary protocol:
fa: استفاده از پروتکل دودویی:

en: Using binary protocol can increase throughput.
fa: استفاده از پروتکل دودویی می‌تواند توان عملیاتی را افزایش دهد.

en: Using persistent connection doesn't reinitialize redis driver on each request
fa: استفاده از اتصال مداوم، درایور redis را در هر درخواست مجدداً مقداردهی اولیه نمی‌کند.

en: Database ID to use
fa: شناسه پایگاه داده برای استفاده

en: Specify redis password
fa: رمز عبور redis را مشخص کنید

note: translators: 1 HTML a link to buy plugin.
en: Unlock more speed, %1$s now!
fa: سرعت بیشتر، %1$s همین حالا!

note: Translators: 1 HTML line break, 2 opening HTML a tag to W3TC Support admin page, 3 closing HTML a tag.
en: Did you know that we offer premium support services?%1$s Our experts will configure W3 Total Cache for you! %2$sClick here for info%3$s.
fa: آیا می‌دانستید که ما خدمات پشتیبانی ممتاز ارائه می‌دهیم؟ %1$s متخصصان ما W3 Total Cache را برای شما پیکربندی خواهند کرد! %2$sبرای اطلاعات اینجا کلیک کنید%3$s.

en: Use persistent connection:
fa: استفاده از اتصال پایدار:

en: Node Auto Discovery:
fa: کشف خودکار گره:

en: When Amazon ElastiCache used, specify configuration endpoint as Memecached host
fa: هنگام استفاده از Amazon ElastiCache، نقطه پایانی پیکربندی را به عنوان میزبان Memecached مشخص کنید.

en: Enabling this option will increase wp-admin performance, but may cause side-effects
fa: فعال کردن این گزینه عملکرد wp-admin را افزایش می‌دهد، اما ممکن است عوارض جانبی داشته باشد

en: Store transients in database even when external cache is used, which allows transient values to survive object cache cleaning/expiration
fa: حتی زمانی که از حافظه پنهان خارجی استفاده می‌شود، مقادیر گذرا را در پایگاه داده ذخیره می‌کند، که به مقادیر گذرا اجازه می‌دهد تا از پاک شدن/انقضای حافظه پنهان شیء جان سالم به در ببرند.

en: Always ignore all pages filed under the specified category slugs.
fa: همیشه تمام صفحاتی که تحت عنوان اسلاگ‌های دسته‌بندی مشخص‌شده قرار دارند را نادیده بگیرید.

en: Always ignore all pages filed under the specified tag slugs.
fa: همیشه تمام صفحاتی که تحت برچسب‌های مشخص‌شده قرار دارند را نادیده بگیرید.

en: Always ignore all pages filed under the specified author usernames.
fa: همیشه تمام صفحاتی که تحت نام کاربری نویسنده مشخص شده ثبت شده‌اند را نادیده بگیرید.

en: Always ignore all pages filed under the specified custom fields. Separate name-value pairs with an equals sign (i.e., name=value).
fa: همیشه تمام صفحاتی که تحت فیلدهای سفارشی مشخص شده ثبت شده‌اند را نادیده بگیرید. جفت‌های نام-مقدار را با علامت مساوی از هم جدا کنید (یعنی نام=مقدار).

en: If you use WordPress as a backend for integrations, API caching may be for you. Similar to page caching, repeat requests will benefit by having significantly lower response times and consume fewer resources to deliver. If WordPress is not used as a backend, for additional security, the API can be disabled completely.
fa: اگر از وردپرس به عنوان بک‌اند برای یکپارچه‌سازی‌ها استفاده می‌کنید، کش API ممکن است برای شما مناسب باشد. مشابه کش صفحه، درخواست‌های تکراری با کاهش قابل توجه زمان پاسخ و مصرف منابع کمتر برای ارائه، مفید خواهند بود. اگر از وردپرس به عنوان بک‌اند استفاده نمی‌شود، برای امنیت بیشتر، API را می‌توان به طور کامل غیرفعال کرد.

en: Late caching:
fa: ذخیره سازی با تأخیر:

en: Overwrites key of page caching via custom filters by postponing entry extraction during the init action.
fa: با به تعویق انداختن استخراج ورودی در طول عمل init، کلید ذخیره سازی صفحه را از طریق فیلترهای سفارشی بازنویسی می‌کند.

en: If you're using the WordPress API make sure to use caching to scale performance.
fa: اگر از API وردپرس استفاده می‌کنید، حتماً از ذخیره‌سازی برای مقیاس‌بندی عملکرد استفاده کنید.

en: If the same WordPress content is accessed from different domains
fa: اگر محتوای یکسان وردپرس از دامنه های مختلف قابل دسترسی است

en: Compatibility Check
fa: بررسی سازگاری

en: Installed (OPCache)
fa: نصب شده (OPCache)

en: Memcached extension:
fa: افزونه‌ی Memcached:

en: Redis extension:
fa: افزونه ردیس:

en: Defined (true)
fa: تعریف شده (درست)

en: Defined (false)
fa: تعریف شده (نادرست)

en: Unlock more performance options
fa: گزینه‌های عملکرد بیشتر را باز کنید

en: Aliases
fa: نام‌های مستعار

en: Cache alias hostnames:
fa: نام‌های میزبان مستعار حافظه پنهان:

en: Configure distribution
fa: پیکربندی توزیع

en: Don't reconfigure, I know what I'm doing
fa: دوباره پیکربندی نکن، من می‌دانم دارم چه کار می‌کنم

en: Authorize:
fa: مجاز کردن:

en: Folder:
fa: پوشه:

en: Test upload
fa: آپلود آزمایشی

en: CDN: Manual Purge
fa: CDN: پاکسازی دستی

en: Region:
fa: منطقه:

en: Configuration:
fa: پیکربندی:

en: Caching Statistics
fa: آمار ذخیره سازی

en: Never cache pages associated with these categories:
fa: هرگز صفحات مرتبط با این دسته‌ها را ذخیره نکنید:

en: Never cache pages that use these tags:
fa: هرگز صفحاتی را که از این تگ‌ها استفاده می‌کنند، کش نکنید:

en: Never cache pages by these authors:
fa: هرگز صفحات این نویسندگان را در حافظه پنهان (cache) ذخیره نکنید:

en: Never cache pages that use these custom fields:
fa: هرگز صفحاتی را که از این فیلدهای سفارشی استفاده می‌کنند، ذخیره نکنید:

en: Usage Statistics
fa: آمار استفاده

en: Defines the defaults for directives you leave unspecified. Generally, this applies to any directive that ends with -src.
fa: پیش‌فرض‌های مربوط به دستورالعمل‌هایی را که مشخص نمی‌کنید، تعریف می‌کند. به‌طورکلی، این مورد برای هر دستورالعملی که با -src خاتمه می‌یابد، اعمال می‌شود.

en: Allows you to control which origins can use which features.
fa: به شما امکان می‌دهد کنترل کنید که کدام مبدأها می‌توانند از کدام ویژگی‌ها استفاده کنند.

en: Origin Pull / Mirror:
fa: کشش مبدا / آینه:

en: Origin Push:
fa: فشار مبدا:

en: RackSpace CDN
fa: شبکه توزیع محتوای رک‌اسپیس

en: Verizon Digital Media Services (EdgeCast) / Media Temple ProCDN
fa: خدمات رسانه دیجیتال ورایزن (EdgeCast) / مدیا تمپل پرو سی‌دی‌ان

en: Amazon CloudFront Over S3
fa: آمازون کلودفرانت روی S3

en: Amazon Simple Storage Service (S3) Compatible
fa: سازگار با سرویس ذخیره‌سازی ساده آمازون (S3)

en: Google Drive
fa: گوگل درایو

en: Your RackSpace API key
fa: کلید API رک‌اسپیس شما

en: Select service to use
fa: انتخاب سرویس برای استفاده

en: Exclusions
fa: استثنائات

en: Upgrade
fa: ارتقا

note: Translators: 1 HTML input button to renew license.
en: Your W3 Total Cache Pro license key has expired. %1$s to continue using the Pro features
fa: کلید مجوز W3 Total Cache Pro شما منقضی شده است. %1$s برای ادامه استفاده از ویژگی‌های حرفه‌ای

en: Renew Now
fa: همین حالا تمدید کنید

en: Accept
fa: پذیرفتن

en: Decline
fa: زوال

note: Translators: 1 path, 2 opening HTML strong tag, 3 closing HTML strong tag.
en: Edit file %2$s%1$s%3$s and add the following rules above the WordPress directives:
fa: فایل %2$s%1$s%3$s را ویرایش کنید و قوانین زیر را بالای دستورات وردپرس اضافه کنید:

en: This directive operates similarly to the &lt;iframe&gt; sandbox attribute by applying restrictions to a page's actions, including preventing popups, preventing the execution of plugins and scripts, and enforcing a same-origin policy.
fa: این دستورالعمل مشابه ویژگی &lt;iframe&gt; sandbox عمل می‌کند و محدودیت‌هایی را بر عملکردهای یک صفحه اعمال می‌کند، از جمله جلوگیری از نمایش پنجره‌های بازشو، جلوگیری از اجرای افزونه‌ها و اسکریپت‌ها و اعمال سیاست same-origin.

en: Limits the origins to which you can connect via XMLHttpRequest, WebSockets, and EventSource.
fa: مبدأهایی را که می‌توانید از طریق XMLHttpRequest، WebSockets و EventSource به آنها متصل شوید، محدود می‌کند.

en: Specifies the origins that can serve web fonts.
fa: مبدأهایی را مشخص می‌کند که می‌توانند فونت‌های وب را ارائه دهند.

en: Restricts from where the protected resource can embed frames.
fa: محدود می‌کند که منبع محافظت‌شده از کجا می‌تواند فریم‌ها را جاسازی کند.

en: Specifies valid sources for images and favicons.
fa: منابع معتبر برای تصاویر و فاوآیکن‌ها را مشخص می‌کند.

en: Specifies valid sources for JavaScript.
fa: منابع معتبر برای جاوا اسکریپت را مشخص می‌کند.

en: Restricts the set of plugins that can be embedded into a document by limiting the types of resources which can be loaded.
fa: با محدود کردن انواع منابعی که می‌توانند بارگیری شوند، مجموعه افزونه‌هایی را که می‌توانند در یک سند تعبیه شوند، محدود می‌کند.

en: Allows control over the &lt;object&gt;, &lt;embed&gt;, and &lt;applet&gt; elements used by Flash and other plugins.
fa: امکان کنترل عناصر &lt;object&gt;, &lt;embed&gt;,  و &lt;applet&gt; مورد استفاده توسط فلش ​​و سایر افزونه‌ها را فراهم می‌کند.

en: Specifies valid parents that may embed a page using &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt;, &lt;object&gt;, &lt;embed&gt;, or &lt;applet&gt;.
fa: والدهای معتبری را مشخص می‌کند که می‌توانند با استفاده از &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt;, &lt;object&gt;, &lt;embed&gt;, یا &lt;applet&gt;. یک صفحه را جاسازی کنند.

en: Specifies valid sources for loading media using the &lt;audio&gt; and &lt;video&gt; elements.
fa: منابع معتبر برای بارگذاری رسانه را با استفاده از عناصر &lt;audio&gt; و &lt;video&gt; مشخص می‌کند.

en: No = Enforce HPKP
fa: خیر = اجرای HPKP

en: Yes = Don't Enforce HPKP
fa: بله = HPKP را اجرا نکنید

en: This header restricts the values of the Referer header in outbound links.
fa: این هدر، مقادیر هدر Referer را در لینک‌های خروجی محدود می‌کند.

en: Not Set
fa: تنظیم نشده

en: This instructs the browser to not MIME-sniff a response outside its declared content-type. It helps to reduce drive-by download attacks and stops sites from serving malevolent content that could masquerade as an executable or dynamic HTML file.
fa: این به مرورگر دستور می‌دهد که پاسخی خارج از نوع محتوای اعلام‌شده‌اش را توسط MIME sniff نکند. این به کاهش حملات دانلود ناخواسته کمک می‌کند و مانع از ارائه محتوای مخرب توسط سایت‌ها می‌شود که می‌توانند خود را به عنوان یک فایل اجرایی یا HTML پویا جا بزنند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acornym tag.
en: This header enables the %1$sXSS%2$s filter. It helps to stop malicious scripts from being injected into your website. Although this is already built into and enabled by default in most browsers today it is made available here to enforce its reactivation if it was disabled within the user's browser.
fa: این هدر فیلتر %1$sXSS%2$s را فعال می‌کند. این فیلتر به جلوگیری از تزریق اسکریپت‌های مخرب به وب‌سایت شما کمک می‌کند. اگرچه این قابلیت از قبل در اکثر مرورگرهای امروزی تعبیه شده و به طور پیش‌فرض فعال است، اما در اینجا در دسترس قرار گرفته است تا در صورت غیرفعال بودن در مرورگر کاربر، دوباره فعال شود.

en: This tells the browser if it is permitted to render a page within a frame-like tag (i.e., &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt; or &lt;object&gt;). This is useful for preventing clickjacking attacks.
fa: این به مرورگر می‌گوید که آیا مجاز به رندر کردن صفحه‌ای درون یک تگ شبیه به قاب (مثلاً &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt;  یا&lt;object&gt;) است یا خیر. این برای جلوگیری از حملات کلیک‌ربایی مفید است.

en: This tells the user's browser not to make the session cookie accessible to client side scripting such as JavaScript. This makes it harder for an attacker to hijack the session ID and masquerade as the effected user.
fa: این به مرورگر کاربر می‌گوید که کوکی جلسه را برای اسکریپت‌های سمت کلاینت مانند جاوا اسکریپت قابل دسترسی نکند. این کار، ربودن شناسه جلسه و جا زدن خود به عنوان کاربر آسیب‌دیده را برای مهاجم دشوارتر می‌کند.

en: This will prevent the user's session ID from being transmitted in plain text, making it much harder to hijack the user's session.
fa: این کار از ارسال شناسه نشست کاربر به صورت متن ساده جلوگیری می‌کند و ربودن نشست کاربر را بسیار دشوارتر می‌سازد.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the acceleration of the device through the Accelerometer interface.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به جمع‌آوری اطلاعات مربوط به شتاب دستگاه از طریق رابط شتاب‌سنج است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the amount of light in the environment around the device through the AmbientLightSensor interface.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به جمع‌آوری اطلاعات در مورد میزان نور محیط اطراف دستگاه از طریق رابط AmbientLightSensor است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to auto-play media requested through the HTMLMediaElement interface.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به پخش خودکار رسانه‌های درخواستی از طریق رابط HTMLMediaElement است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use video input devices.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از دستگاه‌های ورودی ویدیو است یا خیر.

en: Controls whether or not the document is permitted to use Screen Capture API.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند مجاز به استفاده از رابط برنامه‌نویسی کاربردی ضبط صفحه نمایش (Screen Capture API) است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to set document.domain.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به تنظیم document.domain است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Encrypted Media Extensions API (EME).
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از API افزونه‌های رسانه‌ای رمزگذاری‌شده (EME) است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use Element.requestFullScreen().
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از Element.requestFullScreen() است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Geolocation Interface.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از رابط موقعیت جغرافیایی است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the orientation of the device through the Gyroscope interface.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به جمع‌آوری اطلاعات در مورد جهت‌گیری دستگاه از طریق رابط ژیروسکوپ است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to show layout animations.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به نمایش انیمیشن‌های طرح‌بندی است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to display images in legacy formats.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به نمایش تصاویر با فرمت‌های قدیمی است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the orientation of the device through the Magnetometer interface.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به جمع‌آوری اطلاعات در مورد جهت‌گیری دستگاه از طریق رابط Magnetometer است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use audio input devices.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از دستگاه‌های ورودی صوتی است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Web MIDI API.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از Web MIDI API است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to download and display large images.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به دانلود و نمایش تصاویر بزرگ است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Payment Request API.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از API درخواست پرداخت است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to play a video in a Picture-in-Picture mode via the corresponding API.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به پخش ویدیو در حالت تصویر در تصویر از طریق API مربوطه است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to play audio via any methods.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به پخش صدا از طریق هر متدی است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to make synchronous XMLHttpRequest requests.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به ارسال درخواست‌های همزمان XMLHttpRequest است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to download and display unoptimized images.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به دانلود و نمایش تصاویر بهینه‌سازی نشده است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to change the size of media elements after the initial layout is complete.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز است اندازه عناصر رسانه را پس از تکمیل طرح اولیه تغییر دهد یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebUSB API.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از WebUSB API است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use Wake Lock API to indicate that device should not enter power-saving mode.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از Wake Lock API برای نشان دادن عدم ورود دستگاه به حالت صرفه‌جویی در مصرف برق است یا خیر.

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebXR Device API.
fa: کنترل می‌کند که آیا سند فعلی مجاز به استفاده از WebXR Device API است یا خیر.

en: Security Headers
fa: سربرگ‌های امنیتی

en: Company id:
fa: شناسه شرکت:

en: Client id:
fa: شناسه مشتری:

en: Client secret:
fa: راز مشتری:

en: Test TransparentCDN
fa: تست TransparentCDN

en: Lazy Load Images
fa: تصاویر با بارگذاری تنبل

en: User Experience
fa: تجربه کاربری

en: Defer loading offscreen images.
fa: بارگذاری تصاویر خارج از صفحه را به تعویق بیندازید.

note: translators: 5 opening HTML a tag to W3TC User Experience page, 6 closing HTML a tag.
en: In addition to lazy loading images, with %1$sW3 Total Cache Pro%2$s you can lazy load %3$sGoogle Maps%4$s! More information and settings can be found on the %5$sUser Experience page%6$s.
fa: علاوه بر بارگذاری تنبل تصاویر، با %1$sW3 Total Cache Pro%2$s می‌توانید %3$sنقشه‌های گوگل%4$s را نیز بارگذاری تنبل کنید! اطلاعات و تنظیمات بیشتر را می‌توانید در صفحه %5$sتجربه کاربری%6$s بیابید.

en: Disable Emoji
fa: غیرفعال کردن ایموجی

en: Remove emojis support from your website.
fa: پشتیبانی از ایموجی‌ها را از وب‌سایت خود حذف کنید.

en: Disable wp-embed script
fa: غیرفعال کردن اسکریپت wp-embed

en: Remove wp-embed.js script from your website. oEmbed functionality still works but you will not be able to embed other WordPress posts on your pages.
fa: اسکریپت wp-embed.js را از وب‌سایت خود حذف کنید. قابلیت oEmbed هنوز کار می‌کند اما دیگر نمی‌توانید پست‌های وردپرس دیگر را در صفحات خود جاسازی کنید.

en: Disable jquery-migrate on the front-end
fa: غیرفعال کردن jquery-migrate در front-end

en: Remove jquery-migrate support from your website front-end.
fa: پشتیبانی از jquery-migrate را از بخش کاربری وب‌سایت خود حذف کنید.

en: rejected by filter:
fa: رد شده توسط فیلتر:

en: US East (Ohio)
fa: شرق ایالات متحده (اوهایو)

en: US West (N. California)
fa: غرب ایالات متحده (کالیفرنیای شمالی)

en: US West (Oregon)
fa: غرب آمریکا (اورگان)

en: Asia Pacific (Hong Kong)
fa: آسیا و اقیانوسیه (هنگ کنگ)

en: Asia Pacific (Tokyo)
fa: آسیا و اقیانوسیه (توکیو)

en: Asia Pacific (Seoul)
fa: آسیا و اقیانوسیه (سئول)

en: Asia Pacific (Osaka-Local)
fa: آسیا و اقیانوسیه (اوساکا-محلی)

en: Asia Pacific (Mumbai)
fa: آسیا و اقیانوسیه (بمبئی)

en: Asia Pacific (Singapore)
fa: آسیا و اقیانوسیه (سنگاپور)

en: Asia Pacific (Sydney)
fa: آسیا و اقیانوسیه (سیدنی)

en: Canada (Central)
fa: کانادا (مرکزی)

en: China (Ningxia)
fa: چین (نینگشیا)

en: Middle East (Bahrain)
fa: خاورمیانه (بحرین)

en: South America (São Paulo)
fa: آمریکای جنوبی (سائوپائولو)

en: Configuration: Full-Site Delivery
fa: پیکربندی: تحویل در تمام سایت

en: Done
fa: انجام شد

en: Next
fa: بعدی

en: Access key not specified.
fa: کلید دسترسی مشخص نشده است.

en: Reauthorize
fa: مجوز مجدد

en: Succeeded
fa: موفق شد

en: Full Site Delivery
fa: تحویل کامل سایت

note: Translators: 1 via value.
en: Content Delivery Network Full Site Delivery via %1$s
fa: شبکه تحویل محتوا، تحویل کامل سایت از طریق %1$s

en: API key not specified.
fa: کلید API مشخص نشده است.

en: Select region
fa: منطقه را انتخاب کنید

en: Adds compatibility for accelerated mobile pages (AMP) to minify.
fa: سازگاری با صفحات موبایل شتاب‌یافته (AMP) برای فشرده‌سازی را اضافه می‌کند.

en: Email:
fa: ایمیل:

en: Status
fa: وضعیت

en: Learn more about Pro
fa: درباره پرو بیشتر بدانید

en: REST API disabled.
fa: رابط برنامه‌نویسی REST غیرفعال شد.

en: Page Cache: Current Page
fa: حافظه پنهان صفحه: صفحه فعلی

note: Translators: 1 action name.
en: Action %1$s does not exist.
fa: اقدام %1$s وجود ندارد.

en: Lazy Loading
fa: بارگذاری تنبل

en: Process HTML image tags
fa: پردازش تگ‌های تصویر HTML

en: Process background images
fa: تصاویر پس زمینه پردازش

en: Exclude tags containing words
fa: برچسب‌های حاوی کلمات را حذف کنید

en: Script Embed method:
fa: روش جاسازی اسکریپت:

note: Author of the plugin
en: BoldGrid
fa: بولدگرید

en: Increase the performance of dynamic sites that cannot benefit from the caching of entire pages.
fa: افزایش عملکرد سایت‌های پویا که نمی‌توانند از ذخیره‌سازی کل صفحات بهره‌مند شوند.

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: Topic <acronym title="Identification">ID</acronym>:
fa: تاپیک <acronym title="Identification">شناسه</acronym>:

en: <acronym title="Application Programming Interface">API</acronym> secret:
fa: <acronym title="ظاهر برنامه نویسی برنامه">API</acronym> مخفی:

en: Handle <acronym title="Extensible Markup Language">XML</acronym> mime type
fa: رسیدگی <acronym title="زبان نشانه گذاری توسعه پذیر">XML</acronym>نوع فشرده سازی

en:  Disable caching of HEAD <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> requests
fa: غیرفعال کردن کش درخواست های سربرگ<acronym title="پروتکل انتقال ابرمتن">HTTP</acronym>

en: Sitemap <acronym title="Uniform Resource Indicator">URL</acronym>:
fa: نقشه سایت<acronym title="شاخص منبع یکنواخت">URL</acronym>:

en: Cache <acronym title="Uniform Resource Identifier">URI</acronym>s with query string variables
fa: کش <acronym title="علامت یکسان منبع">URI</acronym>s با متغیرات رشته کوئری

en: Case for properties:
fa: مورد برای خواص:

en: Compression:
fa: فشرده سازی:

en: @import handling:
fa: بررسی @import:

en: Before <span class="html-tag">&lt;/body&gt;</span>
fa: قبل از <span class="html-tag">&lt;/body&gt;</span>

en: After <span class="html-tag">&lt;body&gt;</span>
fa: بعد از <span class="html-tag">&lt;body&gt;</span>

en: Inline <acronym title="JavaScript">JS</acronym> minification
fa: درخط <acronym title="JavaScript">JS</acronym>فشرده سازی

en: Inline <acronym title="Cascading Style Sheet">CSS</acronym> minification
fa: در خط <acronym title="Cascading Style Sheet">CSS</acronym>فشرده سازی

en: Rewrite <acronym title="Uniform Resource Locator">URL</acronym> structure
fa: بازنویسی ساختار <acronym title="Uniform Resource Locator">URL</acronym>

en: <acronym title="Cascading Style Sheets">CSS</acronym> minifier:
fa: فشرده ساز <acronym title="Cascading Style Sheets">CSS</acronym>:

en: <acronym title="JavaScript">JS</acronym> minifier:
fa: فشرده ساز <acronym title="JavaScript">JS</acronym>:

en: <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> minifier:
fa: فشرده ساز <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym>:

en:  <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">Specify it here</a>.
fa:  <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">خواص آن در اینجا</a>.

en: A configuration issue prevents <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> from working:
fa: جلوگیری از اشکالات پیکربندی <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> از عملکرد:

en: The <strong>"Replace default hostname with"</strong> field cannot be empty.
fa: <strong>"جایگزینی نام پیشفرض میزبانی با"</strong>نمی تواند خالی باشد.

en: The <strong>"Account name", "Account key" and "Container"</strong> fields cannot be empty.
fa: <strong>"نام حساب","کلید حساب" و "محتوا"</strong> نمی تواند خالی بماند.

en: The <strong>"Username", "API key", "Container" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
fa: <strong>"نام‌کاربری","API key","محتوا" و "جایگزنی نام پیشفرض میزبانی با"</strong>نمی تواند خالی بماند.

en: The <strong>"Access key", "Secret key" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
fa: <strong>"کلید دسترسی",کیلد امنیتی"و"جایگزینی نام پیشفرض میزبانی با"</strong> نمی تواند خالی بماند.

en: The <strong>"Access key", "Secret key", "Bucket" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
fa: <strong>"کلید دسترسی","کلید امنیتی","سطل" و"جایگزنی نام پیفرض میزبانی با"</strong>نمی تواند خالی بماند.

en: The <strong>"Access key", "Secret key" and "Bucket"</strong> fields cannot be empty.
fa: <strong>"کلید دسترسی","کلید امنیتی"و"سطل"</strong> نمی تواند خالی بماند.

en:  and
fa:  و

en: Install page
fa: صفحه نصب کنید

en: Pretty print
fa: چاپ بسیار زیبا

note: Plugin Name of the plugin
en: W3 Total Cache
fa: کل حافظه پنهان W3

en: Browser Cache:
fa: حافظه پنهان مرورگر:

en: Prevent caching exception list:
fa: جلوگیری از ذخیره سازی لیست استثنائات:

en: Do not process 404 errors for static objects with WordPress
fa: خطاهای ۴۰۴ را برای اشیاء استاتیک با وردپرس پردازش نکنید

note: Description of the plugin
en: The highest rated and most complete WordPress performance plugin. Dramatically improve the speed and user experience of your site. Add browser, page, object and database caching as well as minify and content delivery network (CDN) to WordPress.
fa: افزونه‌ای با بالاترین امتیاز و کامل‌ترین عملکرد وردپرس. سرعت و تجربه کاربری سایت شما را به طرز چشمگیری بهبود می‌بخشد. قابلیت ذخیره‌سازی مرورگر، صفحه، اشیاء و پایگاه داده و همچنین کوچک‌سازی و شبکه تحویل محتوا (CDN) را به وردپرس اضافه می‌کند.

en: 404 error exception list:
fa: لیست استثنائات خطای ۴۰۴:

en: Expires header lifetime:
fa: طول عمر هدر منقضی می‌شود:

en: Cache Control policy:
fa: سیاست کنترل حافظه پنهان:

en: Disable cookies for static files
fa: غیرفعال کردن کوکی‌ها برای فایل‌های استاتیک

en: Set entity tag (ETag)
fa: تنظیم برچسب موجودیت (ETag)

en: CDN
fa: سی‌دی‌ان

note: translators: 1: Button code, 2: Button code.
en: The active theme has changed, please %1$s now to ensure proper operation. %2$s
fa: قالب فعال تغییر کرده است، لطفاً %1$s را هم‌اکنون فعال کنید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود. %2$s

en: upload active theme files
fa: آپلود فایل‌های قالب فعال

note: translators: 1: Button code, 2: Button code.
en: Upgraded WordPress? Please %1$s files now to ensure proper operation. %2$s
fa: وردپرس را ارتقا داده‌اید؟ برای اطمینان از عملکرد صحیح، لطفاً فایل‌های %1$s را همین حالا ارسال کنید. %2$s

note: translators: 1: Button code, 2: Button code, 3: Button code.
en: Settings that affect Browser Cache settings for files hosted by the CDN have been changed. To apply the new settings %1$s and %2$s. %3$s
fa: تنظیماتی که بر تنظیمات حافظه پنهان مرورگر برای فایل‌های میزبانی شده توسط CDN تأثیر می‌گذارند، تغییر کرده‌اند. برای اعمال تنظیمات جدید %1$s و %2$s. %3$s

en: export the media library
fa: کتابخانه رسانه را صادر کنید

note: translators: 1: Button code.
en: The %1$s has unresolved errors. Empty the queue to restore normal operation.
fa: %1$s خطاهای حل نشده‌ای دارد. برای بازیابی عملکرد عادی، صف را خالی کنید.

en: unsuccessful transfer queue
fa: صف انتقال ناموفق

en: update the path
fa: مسیر را به‌روزرسانی کنید

note: translators: 1: Error message, 2: Install link.
en: Encountered issue with CDN: %1$s. See %2$s for instructions of creating correct table.
fa: با مشکل CDN مواجه شدم: %1$s. برای دستورالعمل ایجاد جدول صحیح به %2$s مراجعه کنید.

note: translators: 1: Upload path, 2: Button code.
en: The uploads path found in the database (%1$s) is inconsistent with the actual path. Please manually adjust the upload path either in miscellaneous settings or if not using a custom path %2$s automatically to resolve the issue.
fa: مسیر آپلودهای موجود در پایگاه داده (%1$s) با مسیر واقعی مغایرت دارد. لطفاً مسیر آپلود را به صورت دستی یا در تنظیمات متفرقه تنظیم کنید یا اگر از مسیر سفارشی %2$s استفاده نمی‌کنید، آن را به صورت خودکار تنظیم کنید تا مشکل حل شود.

note: translators: 1: Error message.
en: Encountered issue with CDN: %s.
fa: با مشکل CDN مواجه شدم: %s.

en: Premium Services
fa: خدمات ویژه

en: Host attachments
fa: پیوست‌های میزبان

en: Host wp-includes/ files
fa: میزبان wp-includes/ فایل‌ها

en: Host theme files
fa: فایل‌های قالب میزبان

en: Host custom files
fa: میزبان فایل‌های سفارشی

en: Force over-writing of existing files
fa: بازنویسی اجباری فایل‌های موجود

en: Import external media library attachments
fa: پیوست‌های کتابخانه رسانه خارجی را وارد کنید

en: Add canonical header
fa: اضافه کردن هدر متعارف

en: Export changed files automatically
fa: فایل‌های تغییر یافته را به طور خودکار صادر کنید

en: Auto upload interval:
fa: فاصله زمانی آپلود خودکار:

en: Re-transfer cycle interval:
fa: فاصله چرخه انتقال مجدد:

en: Re-transfer cycle limit:
fa: محدودیت چرخه انتقال مجدد:

en: wp-includes file types to upload:
fa: انواع فایل‌هایی که wp-includes برای آپلود ارائه می‌دهد:

en: Theme file types to upload:
fa: انواع فایل‌های قالب برای آپلود:

en: File types to import:
fa: انواع فایل برای وارد کردن:

en: Custom file list:
fa: لیست فایل‌های سفارشی:

en: Rejected user agents:
fa: عامل‌های کاربری رد شده:

en: Rejected files:
fa: پرونده‌های رد شده:

en: Database Cache Method:
fa: روش ذخیره سازی در پایگاه داده:

en: Database Cache:
fa: حافظه پنهان پایگاه داده:

en: Don't cache queries for logged in users
fa: کوئری‌های کاربران وارد شده را کش نکنید

en: Maximum lifetime of cache objects:
fa: حداکثر طول عمر اشیاء حافظه پنهان:

en: Garbage collection interval:
fa: فاصله زمانی جمع‌آوری زباله:

en: Never cache the following pages:
fa: هرگز صفحات زیر را ذخیره نکنید:

en: Ignored query stems:
fa: ساقه‌های پرس‌وجوی نادیده گرفته شده:

en: Reject query words:
fa: کلمات درخواستی رد شده:

note: Translators: 1 memcached servers.
en: Database Cache: %1$s.
fa: حافظه پنهان پایگاه داده: %1$s.

note: Translators: 1 HTML strong tag containing extension name.
en: Extension %s has been successfully activated.
fa: افزونه‌ی %s با موفقیت فعال شد.

en: Fragment Cache Method:
fa: روش حافظه پنهان قطعه‌ای:

en: Default lifetime of cached fragments:
fa: طول عمر پیش‌فرض قطعات ذخیره‌شده در حافظه پنهان:

en: Manual fragment groups:
fa: گروه‌های قطعه دستی:

note: translators: 1: opening HTML strong tag, 2: closing HTML strong tag, 3: HTML input button for hiding message.
en: Unfortunately the PHP installation is incomplete, the %1$szlib module is missing%2$s. This is a core PHP module. Notify the server administrator. %3$s
fa: متأسفانه نصب PHP ناقص است، ماژول %1$szlib وجود ندارد. %2$s. این یک ماژول اصلی PHP است. به مدیر سرور اطلاع دهید. %3$s

en: The add-in has been removed.
fa: افزونه حذف شده است.

en: Edge mode has been enabled.
fa: حالت لبه فعال شده است.

en: Edge mode has been disabled.
fa: حالت لبه غیرفعال شده است.

en: Pull Zone was automatically created.
fa: منطقه کشش (Pull Zone) به طور خودکار ایجاد شد.

en: Required files and directories have been automatically created
fa: فایل‌ها و دایرکتوری‌های مورد نیاز به طور خودکار ایجاد شده‌اند

en: Spread the Word
fa: گسترش کلمه

en: Combine only
fa: فقط ترکیب

en: Minify Cache Method:
fa: روش فشرده‌سازی حافظه پنهان (Cache):

en: Minify:
fa: کوچک‌سازی:

en: Minify mode:
fa: حالت کوچک‌سازی:

en: Disable minify for logged in users
fa: غیرفعال کردن قابلیت فشرده‌سازی برای کاربران وارد شده

en: Minify error notification:
fa: اعلان خطا را کوچک کنید:

en: Don't minify feeds
fa: فیدها را کوچک نکنید

en: Ignored comment stems:
fa: ریشه‌های نظر نادیده گرفته شده:

en: Embed type:
fa: نوع جاسازی:

en: Update external files every:
fa: فایل‌های خارجی را هر بار به‌روزرسانی کنید:

en: Never minify the following pages:
fa: هرگز صفحات زیر را کوچک نکنید:

en: Include external files/libraries:
fa: فایل‌ها/کتابخانه‌های خارجی را اضافه کنید:

en: Compilation level:
fa: سطح کامپایل:

en: Preserved comment removal (not applied when combine only is active)
fa: حذف نظر حفظ‌شده (وقتی ترکیب فقط فعال باشد، اعمال نمی‌شود)

en: Line break removal (not applied when combine only is active)
fa: حذف شکست خط (وقتی Combine Only فعال باشد، اعمال نمی‌شود)

en: Remove unnecessary backslashes
fa: بک‌اسلش‌های غیرضروری را حذف کنید

en: Compress colors
fa: فشرده‌سازی رنگ‌ها

en: Compress font-weight
fa: فشرده‌سازی وزن فونت

en: Lowercase selectors
fa: انتخابگرهای حروف کوچک

en: Remove last ;
fa: آخرین مورد را حذف کنید؛

en: Sort Properties
fa: مرتب سازی ویژگی ها

en: Sort Selectors (caution)
fa: انتخابگرهای مرتب‌سازی (احتیاط)

en: Discard invalid properties
fa: ویژگی‌های نامعتبر را کنار بگذارید

en: Preserve CSS
fa: CSS را حفظ کنید

en: Add timestamp
fa: اضافه کردن برچسب زمانی

en: Optimize shorthands:
fa: بهینه‌سازی خلاصه‌نویسی‌ها:

en: Regroup selectors:
fa: انتخابگرهای گروه‌بندی مجدد:

en: Line break removal
fa: حذف شکست خط

en: Clean
fa: تمیز

en: Hide comments
fa: نظرات را مخفی کنید

en: Wrap after:
fa: بعد از آن بپیچید:

en: Line break removal (not safe, not applied when combine only is active)
fa: حذف شکست خط (ایمن نیست، وقتی Combine Only فعال است اعمال نمی‌شود)

en: Line break after:
fa: خط فاصله بعد از:

en: Minify only, do not obfuscate local symbols
fa: فقط کوچک‌سازی کنید، نمادهای محلی را مبهم نکنید

en: Preserve unnecessary semicolons
fa: نقطه‌ویرگول‌های غیرضروری را حفظ کنید

en: Disable all the built-in micro optimizations
fa: غیرفعال کردن تمام بهینه‌سازی‌های ریز داخلی

note: Translators: 1 last minify error, 2 dismiss button.
en: Recently an error occurred while creating the CSS / JS minify cache: %1$s. %2$s
fa: اخیراً هنگام ایجاد حافظه نهان فشرده‌سازی CSS / JS خطایی رخ داده است: %1$s. %2$s

note: Translators: 1 memcache servers.
en: Minify: %1$s.
fa: کوچک‌سازی: %1$s.

note: Translators: 1 empty cache button. Translators: 1 object cache flush button.
en: The setting change(s) made either invalidate the cached data or modify the behavior of the site. %1$s now to provide a consistent user experience.
fa: تغییر(های) تنظیمات ایجاد شده یا داده‌های ذخیره شده در حافظه پنهان را نامعتبر می‌کند یا رفتار سایت را تغییر می‌دهد. %1$s اکنون برای ارائه یک تجربه کاربری سازگار اعمال می‌شود.

en: Empty the minify cache
fa: حافظه نهان minify را خالی کنید

en: Object Cache Method:
fa: روش ذخیره سازی شیء:

en: Object Cache:
fa: حافظه پنهان شیء:

en: Default lifetime of cache objects:
fa: طول عمر پیش‌فرض اشیاء حافظه پنهان:

en: Global groups:
fa: گروه‌های جهانی:

en: Non-persistent groups:
fa: گروه‌های غیرپایدار:

en: Flush all cache on post, comment etc changes.
fa: تمام تغییرات مربوط به پست‌ها، نظرات و غیره را از حافظه پنهان پاک کنید.

note: Translators: 1 memecached servers.
en: Object Cache: %1$s.
fa: حافظه پنهان شیء: %1$s.

en: Empty the object cache
fa: حافظه پنهان شیء را خالی کنید

en: PageSpeed Report
fa: گزارش سرعت صفحه

en: Page Cache Method:
fa: روش ذخیره سازی صفحه:

en: Page Cache:
fa: حافظه پنهان صفحه:

en: Cache front page
fa: صفحه اصلی کش

en: Cache posts page
fa: صفحه پست‌های ذخیره شده

en: Don't cache front page
fa: صفحه اصلی را ذخیره نکنید

en: Cache feeds: site, categories, tags, comments
fa: فیدهای حافظه پنهان: سایت، دسته‌ها، برچسب‌ها، نظرات

en: Cache 404 (not found) pages
fa: صفحات ۴۰۴ (یافت نشد) را کش کنید

en: Don't cache pages for logged in users
fa: صفحات را برای کاربران وارد شده ذخیره نکنید

en: Don't cache pages for following user roles
fa: صفحات مربوط به نقش‌های کاربری زیر را کش نکنید

en: Automatically prime the page cache
fa: به طور خودکار حافظه پنهان صفحه را پرایم می‌کند

en: Update interval:
fa: بازه زمانی به‌روزرسانی:

en: Pages per interval:
fa: صفحات در هر بازه:

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Posts page
fa: صفحه پست‌ها

en: Post page
fa: صفحه پست

en: Blog feed
fa: فید وبلاگ

en: Post comments pages
fa: صفحات نظرات ارسال کنید

en: Post author pages
fa: صفحات نویسنده پست

en: Post terms pages
fa: صفحات شرایط ارسال

en: Post comments feed
fa: فید نظرات پست‌ها

en: Post author feed
fa: فید نویسنده پست

en: Post terms feeds
fa: فیدهای شرایط پست

en: Daily archive pages
fa: صفحات آرشیو روزانه

en: Monthly archive pages
fa: صفحات بایگانی ماهانه

en: Yearly archive pages
fa: صفحات بایگانی سالانه

en: Specify the feed types to purge:
fa: انواع فید را برای پاکسازی مشخص کنید:

en: Purge limit:
fa: محدودیت پاکسازی:

en: Additional pages:
fa: صفحات اضافی:

en: Purge sitemaps:
fa: نقشه‌های سایت را پاک کنید:

en: Comment cookie lifetime:
fa: طول عمر کوکی نظر:

en: Accepted query strings:
fa: رشته‌های پرس‌وجوی پذیرفته‌شده:

en: Rejected cookies:
fa: کوکی‌های رد شده:

en: Cache exception list:
fa: لیست استثنائات حافظه پنهان:

en: Non-trailing slash pages:
fa: صفحات بدون اسلش انتهایی:

en: Specify page headers:
fa: سرصفحه‌ها را مشخص کنید:

note: Translators: 1 memcached servers.
en: Page Cache: %1$s.
fa: حافظه پنهان صفحه: %1$s.

en: Install
fa: نصب

en: Remove it for me
fa: برای من حذفش کن

en: Doing AJAX
fa: انجام AJAX

en: Server Error
fa: خطای سرور

en: Invalid Request
fa: درخواست نامعتبر

en: Suspended
fa: معلق

en: Cancelled
fa: لغو شد

en: Active
fa: فعال

en: Pull Zone could not be automatically created.
fa: ناحیه نگهدارنده نمی تواند خودکار ایجاد شود.

en: Unable to purge post.
fa: نمی تواند نوشته را خالی کند.

en: Unable to purge attachment.
fa: نمی تواند پیوست را خالی کند

en: Configuration file could not be imported.
fa: پیکربندی پرونده نمی تواند درون ریزی شود.

en: Unable to upload config file.
fa: نمی تواند پیکربندی پرونده بارگذاری شود.

en: Unable to send the support request.
fa: نمی توان درخواست پشتیبانی ارسال کرد.

en: About
fa: در باره

en: The W3 Total Cache license key cannot be verified.
fa: کلید مجوز W3 Total Cache قابل تأیید نیست.

en: The W3 Total Cache license key is not active.
fa: کلید مجوز W3 Total Cache فعال نیست.

en: Empty username.
fa: نام کاربری خالی.

en: Empty password.
fa: رمز عبور خالی.

note: Translators: 1 error message.
en: Constructor error (%1$s).
fa: خطای سازنده (%1$s).

en: Invalid response.
fa: پاسخ نامعتبر.

note: Translators: 1 error message. Translators: 1 result message.
en: Unable to purge (%1$s).
fa: قادر به پاکسازی نیست (%1$s).

en: Empty zones list.
fa: فهرست مناطق خالی

en: Empty token.
fa: توکن خالی.

en: Invalid Request Parameter
fa: پارامتر درخواست نامعتبر است

en: Authentication Failure or Insufficient Access Rights
fa: عدم احراز هویت یا حقوق دسترسی ناکافی

en: Invalid Request URI
fa: آدرس درخواست نامعتبر است

en: Content Delivery Network
fa: شبکه تحویل محتوا

en: click here
fa: اینجا کلیک کنید

en: File successfully deleted from the queue.
fa: فایل با موفقیت از صف حذف شد.

en: Queue successfully emptied.
fa: صف با موفقیت خالی شد.

note: Translators: 1 number of processed queue items.
en: Number of processed queue items: %1$d
fa: تعداد اقلام صف پردازش‌شده: %1$d

en: Unsuccessful file transfer queue.
fa: صف انتقال فایل ناموفق.

en: Media Library export
fa: خروجی گرفتن از کتابخانه رسانه

en: Media Library import
fa: وارد کردن کتابخانه رسانه

en: Modify attachment URLs
fa: تغییر آدرس‌های اینترنتی پیوست‌ها

en: Includes files export
fa: شامل صادرات فایل‌ها می‌شود

en: Theme files export
fa: فایل‌های قالب را اکسپورت کنید

en: Minify files export
fa: استخراج فایل‌ها به حداقل مقدار ممکن

en: Custom files export
fa: اکسپورت فایل‌های سفارشی

en: Content Delivery Network (CDN): Purge Tool
fa: شبکه تحویل محتوا (CDN): ابزار پاکسازی

en: Empty files list.
fa: لیست فایل‌های خالی

en: Test passed
fa: آزمون با موفقیت پشت سر گذاشته شد

note: Translators: 1 error message.
en: Error: %s
fa: خطا: %s

en: Created successfully.
fa: با موفقیت ایجاد شد.

en: Incorrect type.
fa: نوع نادرست.

en: Current customers
fa: مشتریان فعلی

en: Purge from CDN
fa: پاکسازی از CDN

en: CDN module: Required Database SQL
fa: ماژول CDN: پایگاه داده SQL مورد نیاز

en: Short init
fa: مقداردهی اولیه کوتاه

en: logged in role is rejected
fa: نقش وارد شده رد می‌شود

note: translators: 1 CDN engine name, 2 rejection reason.
en: Content Delivery Network via %1$s%2$s
fa: شبکه تحویل محتوا از طریق %1$s%2$s

en: Flushing the DB cache failed.
fa: خالی کردن حافظه پنهان پایگاه داده ناموفق بود.

en: The DB cache is flushed successfully.
fa: حافظه پنهان پایگاه داده با موفقیت پاک شد.

en: Flushing the minify cache failed.
fa: خالی کردن حافظه نهان minify ناموفق بود.

en: The minify cache is flushed successfully.
fa: حافظه نهان minify با موفقیت پاک شد.

en: Flushing the object cache failed.
fa: خالی کردن حافظه پنهان شیء ناموفق بود.

en: The object cache is flushed successfully.
fa: حافظه پنهان شیء با موفقیت پاک شد.

en: Flushing the page from cache failed.
fa: پاک کردن صفحه از حافظه پنهان ناموفق بود.

en: The page is flushed from cache successfully.
fa: صفحه با موفقیت از حافظه پنهان پاک شد.

en: This is not a valid post id.
fa: این شناسه پست معتبر نیست.

en: Flushing the page cache failed.
fa: خالی کردن حافظه پنهان صفحه ناموفق بود.

en: The page cache is flushed successfully.
fa: حافظه پنهان صفحه با موفقیت پاک شد.

note: translators: 1: Error message.
en: updating the query string failed. with error %1$s
fa: به‌روزرسانی رشته پرس‌وجو با خطای %1$s ناموفق بود.

en: The query string was updated successfully.
fa: رشته پرس و جو با موفقیت به روز شد.

note: translators: 1: Error message.
en: Files did not successfully purge with error %1$s
fa: فایل‌ها با خطای %1$s با موفقیت پاک نشدند.

en: Files purged successfully.
fa: فایل‌ها با موفقیت پاک شدند.

en: PageCache Garbage cleanup triggered successfully.
fa: پاکسازی حافظه پنهان صفحه (PageCache) با موفقیت انجام شد.

note: Translators: 1 remove button with link.
en: The Database add-in file db.php is not a W3 Total Cache drop-in. Remove it or disable Database Caching. %1$s
fa: فایل افزونه پایگاه داده db.php یک افزونه W3 Total Cache نیست. آن را حذف کنید یا ذخیره سازی پایگاه داده را غیرفعال کنید. %1$s

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Database caching is disabled
fa: ذخیره سازی پایگاه داده غیرفعال است

en: DONOTCACHEDB constant is defined
fa: ثابت DONOTCACHEDB تعریف شده است.

en: Request URI is rejected
fa: درخواست URI رد شده است

en: Cookie is rejected
fa: کوکی رد شده است

en: Doing cron
fa: انجام کرون

en: Application request
fa: درخواست برنامه

en: XMLRPC request
fa: درخواست XMLRPC

en: Query is rejected
fa: استعلام رد شد

en: User is logged in
fa: کاربر وارد سیستم شده است

note: translators: 1: Query hits, 2: Total queries, 3: Total time, 4: Engine name, 5: Reject reason.
en: Database Caching %1$d/%2$d queries in %3$.3f seconds using %4$s%5$s
fa: ذخیره سازی پایگاه داده %1$d/%2$d پرس و جو در %3$.3f ثانیه با استفاده از %4$s%5$s

note: translators: 1: Engine name, 2: Reject reason.
en: Database Caching using %1$s%2$s
fa: ذخیره سازی پایگاه داده با استفاده از %1$s%2$s

en: API Key is not configured.
fa: کلید API پیکربندی نشده است.

en: Extensions
fa: افزونه‌ها

en: Select zone
fa: منطقه را انتخاب کنید

note: Translators: 1 filename.
en: Content-Disposition: attachment; filename=%1$s.json
fa: محتوا-تنظیمات: پیوست؛ نام فایل=%1$s.json

en: Database Cluster configuration file has been successfully saved
fa: فایل پیکربندی کلاستر پایگاه داده با موفقیت ذخیره شد.

en: You do not have the rights to perform this action.
fa: شما حق انجام این عمل را ندارید.

en: Added by W3 Total Cache
fa: اضافه شده توسط W3 Total Cache

en: Test passed.
fa: آزمون قبول شد.

en: Test failed.
fa: آزمون ناموفق بود.

en: Empty JAVA executable path.
fa: مسیر اجرایی JAVA را خالی بگذارید.

en: Empty JAR file path.
fa: مسیر فایل JAR را خالی کنید.

en: Invalid engine.
fa: موتور نامعتبر.

en: Empty Caches
fa: حافظه‌های پنهان خالی

note: translators: 1 enable button link.
en: Fancy permalinks are disabled. Please %1$s it first, then re-attempt to enabling enhanced disk mode.
fa: پیوندهای یکتای فانتزی غیرفعال هستند. لطفاً ابتدا %1$s را فعال کنید، سپس دوباره برای فعال کردن حالت دیسک پیشرفته تلاش کنید.

note: translators: 1 enable button link.
en: Fancy permalinks are disabled. Please %1$s it first, then re-attempt to enabling the 'Do not process 404 errors for static objects with WordPress'.
fa: پیوندهای یکتای فانتزی غیرفعال هستند. لطفاً ابتدا %1$s را فعال کنید، سپس دوباره برای فعال کردن «خطاهای 404 برای اشیاء ثابت با وردپرس پردازش نشود» تلاش کنید.

en: Please select request type.
fa: لطفا نوع درخواست را انتخاب کنید.

en: Please enter your name in the Name field
fa: لطفا نام خود را در قسمت نام وارد کنید

en: Please enter valid email address in the E-Mail field.
fa: لطفا در قسمت ایمیل، آدرس ایمیل معتبری وارد کنید.

en: Please enter your phone in the phone field.
fa: لطفا تلفن خود را در قسمت تلفن وارد کنید.

en: Please enter subject in the subject field.
fa: لطفا موضوع را در قسمت موضوع وارد کنید.

en: Please describe the issue in the issue description field.
fa: لطفا مشکل را در قسمت شرح مشکل شرح دهید.

en: Please enter an administrator login. Create a temporary one just for this support case if needed.
fa: لطفاً یک نام کاربری مدیر وارد کنید. در صورت نیاز، یک نام کاربری موقت فقط برای این مورد پشتیبانی ایجاد کنید.

en: Please enter WP Admin password, be sure it's spelled correctly.
fa: لطفا رمز عبور WP Admin را وارد کنید، مطمئن شوید که املای آن درست است.

en: Please select config file.
fa: لطفا فایل پیکربندی را انتخاب کنید.

en: Plugin configuration successfully updated.
fa: پیکربندی افزونه با موفقیت به‌روزرسانی شد.

note: translators: 1 HTML acronym for CDN (content delivery network).
en: %1$s was successfully purged.
fa: %1$s با موفقیت حذف شد.

en: The support request has been successfully sent.
fa: درخواست پشتیبانی با موفقیت ارسال شد.

en: Settings successfully imported.
fa: تنظیمات با موفقیت وارد شدند.

en: Settings successfully restored.
fa: تنظیمات با موفقیت بازیابی شدند.

en: Preview mode was successfully enabled
fa: حالت پیش‌نمایش با موفقیت فعال شد

en: Preview mode was successfully disabled
fa: حالت پیش‌نمایش با موفقیت غیرفعال شد

en: Preview settings successfully deployed. Preview mode remains enabled until it's disabled. Continue testing new settings or disable preview mode if done.
fa: تنظیمات پیش‌نمایش با موفقیت اعمال شد. حالت پیش‌نمایش تا زمانی که غیرفعال شود، فعال می‌ماند. به آزمایش تنظیمات جدید ادامه دهید یا در صورت انجام، حالت پیش‌نمایش را غیرفعال کنید.

en: Attachment successfully purged.
fa: پیوست با موفقیت پاک شد.

en: New relic settings have been updated.
fa: تنظیمات جدید یادگار به‌روزرسانی شده‌اند.

en: The following plugins are not compatible with W3 Total Cache and will cause unintended results:
fa: افزونه‌های زیر با W3 Total Cache سازگار نیستند و باعث نتایج ناخواسته می‌شوند:

en: Deactivate this plugin
fa: غیرفعال کردن این افزونه

en: Network Deactivate
fa: غیرفعال کردن شبکه

en: Purge from cache
fa: پاکسازی از حافظه پنهان

en: Submit a Bug Report
fa: ارسال گزارش اشکال

en: Suggest a New Feature
fa: پیشنهاد یک ویژگی جدید

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Domains to rename:
fa: دامنه‌هایی که باید تغییر نام داده شوند:

en: e.g.: domain.com
fa: مثال: domain.com

en: This widget requires JavaScript.
fa: این ویجت به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

en: Pending
fa: در حال بررسی

en: Fraud
fa: کلاهبرداری

en: unknown
fa: ناشناخته

note: Translators: 1 engine name, 2 reject reason.
en: Minified using %1$s%2$s
fa: با استفاده از %1$s%2$s کوچک‌سازی شده است

note: translators: 1 HTML button link to remove object-cache.php file.
en: The Object Cache add-in file object-cache.php is not a W3 Total Cache drop-in. Remove it or disable Object Caching. %1$s
fa: فایل افزونه Object Cache به نام object-cache.php یک افزونه W3 Total Cache نیست. آن را حذف کنید یا Object Caching را غیرفعال کنید. %1$s

note: translators: 1: Cache hits, 2: Cache total cache objects, 3: Engine anme, 4: Reason.
en: Object Caching %1$d/%2$d objects using %3$s%4$s
fa: ذخیره سازی اشیاء %1$d/%2$d شیء با استفاده از %3$s%4$s

en: Object caching is disabled
fa: ذخیره سازی شیء غیرفعال است

en: DONOTCACHEOBJECT constant is defined
fa: ثابت DONOTCACHEOBJECT تعریف شده است

en: Refresh Analysis
fa: تحلیل تازه‌سازی

en: Test Database Cache
fa: تست حافظه پنهان پایگاه داده

en: File
fa: فایل

en: Requests
fa: درخواست‌ها

en: Empty All Caches
fa: خالی کردن تمام حافظه‌های پنهان (کش‌ها)

en: Empty Page Cache
fa: خالی کردن حافظه پنهان صفحه

en: Empty Minify Cache
fa: خالی کردن حافظه نهان Minify

en: Empty Object Cache
fa: خالی کردن حافظه پنهان شیء

en: Empty Fragment Cache
fa: خالی کردن حافظه پنهان قطعه

en: Empty OpCode Cache
fa: خالی کردن حافظه پنهان OpCode

en: Request-wide
fa: درخواست گسترده

en: Incorrect engine
fa: موتور نادرست

en: Download
fa: دانلود

en: Purge Policy:
fa: سیاست پاکسازی:

en: None
fa: هیچکدام

en: Per the above, make sure that visitors are notified about the cookie as per any regulations in your market.
fa: طبق موارد فوق، مطمئن شوید که بازدیدکنندگان طبق هرگونه مقررات موجود در بازار شما، از وجود کوکی مطلع می‌شوند.

en: Create a group
fa: ایجاد یک گروه

en: Group name:
fa: نام گروه:

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Enabled:
fa: فعال شده:

en: Theme:
fa: تم:

en: Enabling even a single user agent group will set a cookie called "w3tc_referrer." It is used to ensure a consistent user experience across page views. Make sure any reverse proxy servers etc. respect this cookie for proper operation.
fa: فعال کردن حتی یک گروه عامل کاربر، یک کوکی به نام "w3tc_referrer" تنظیم می‌کند. این کوکی برای اطمینان از یک تجربه کاربری ثابت در طول بازدیدهای صفحه استفاده می‌شود. مطمئن شوید که هرگونه سرور پروکسی معکوس و غیره برای عملکرد صحیح به این کوکی احترام می‌گذارد.

en: of user agents by specifying names in the user agents field. Assign a set of user agents to use a specific theme, redirect them to another domain or if an existing mobile plugin is active, create user agent groups to ensure that a unique cache is created for each user agent group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
fa: با مشخص کردن نام‌ها در فیلد user agentها، می‌توانید از user agentها استفاده کنید. مجموعه‌ای از user agentها را برای استفاده از یک قالب خاص اختصاص دهید، آنها را به دامنه دیگری هدایت کنید یا اگر افزونه موبایلی فعال است، گروه‌های user agent ایجاد کنید تا مطمئن شوید که برای هر گروه user agent یک حافظه پنهان منحصر به فرد ایجاد می‌شود. گروه‌ها را (در صورت نیاز) به ترتیب بکشید و رها کنید تا اولویت آنها مشخص شود (از بالا به پایین).

en: -- Pass-through --
fa: -- عبور --

en: Assign this group of user agents to a specific theme. Selecting "Pass-through" allows any plugin(s) (e.g. mobile plugins) to properly handle requests for these user agents. If the "redirect users to" field is not empty, this setting is ignored.
fa: این گروه از مرورگرها را به یک قالب خاص اختصاص دهید. انتخاب "Pass-through" به هر افزونه (مثلاً افزونه‌های موبایل) اجازه می‌دهد تا درخواست‌های مربوط به این مرورگرها را به درستی مدیریت کند. اگر فیلد "redirect users to" خالی نباشد، این تنظیم نادیده گرفته می‌شود.

en: Redirect users to:
fa: هدایت کاربران به:

en: A 302 redirect is used to send this group of users to another hostname (domain); recommended if a 3rd party service provides a mobile version of your site.
fa: ریدایرکت 302 برای ارسال این گروه از کاربران به نام میزبان (دامنه) دیگری استفاده می‌شود؛ اگر یک سرویس شخص ثالث نسخه موبایل سایت شما را ارائه می‌دهد، توصیه می‌شود.

en: User agents:
fa: نمایندگان کاربر:

en: Specify the user agents for this group. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
fa: عامل‌های کاربری را برای این گروه مشخص کنید. به یاد داشته باشید که کاراکترهای خاص مانند فاصله، نقطه یا خط تیره را با یک بک اسلش (\) از هم جدا کنید. عبارات منظم نیز پشتیبانی می‌شوند.

en: No groups added. All user agents receive the same page and minify cache results.
fa: هیچ گروهی اضافه نشده است. همه مرورگرها صفحه یکسانی را دریافت می‌کنند و نتایج کش را کوچک می‌کنند.

en: A 302 redirect is used to send this group of referrers to another hostname (domain).
fa: از ریدایرکت 302 برای ارسال این گروه از ارجاع‌دهندگان به نام میزبان (دامنه) دیگری استفاده می‌شود.

en: Referrers:
fa: ارجاع دهندگان:

en: Specify the referrers for this group. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
fa: ارجاع‌دهندگان این گروه را مشخص کنید. به یاد داشته باشید که کاراکترهای خاص مانند فاصله، نقطه یا خط تیره را با یک بک‌اسلش (\) از هم جدا کنید. عبارات منظم نیز پشتیبانی می‌شوند.

en: No groups added. All referrers receive the same page and minify cache results.
fa: هیچ گروهی اضافه نشده است. همه ارجاع‌دهندگان صفحه یکسانی دریافت می‌کنند و نتایج کش را کوچک‌سازی می‌کنند.

en: of referrers by specifying names in the referrers field. Assign a set of referrers to use a specific theme, redirect them to another domain, create referrer groups to ensure that a unique cache is created for each referrer group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
fa: با مشخص کردن نام‌ها در فیلد ارجاع‌دهندگان، تعداد ارجاع‌دهندگان را مشخص کنید. مجموعه‌ای از ارجاع‌دهندگان را برای استفاده از یک قالب خاص اختصاص دهید، آنها را به دامنه دیگری هدایت کنید، گروه‌های ارجاع‌دهنده ایجاد کنید تا مطمئن شوید که برای هر گروه ارجاع‌دهنده یک حافظه پنهان منحصر به فرد ایجاد می‌شود. گروه‌ها را (در صورت نیاز) به ترتیب بکشید و رها کنید تا اولویت آنها (از بالا به پایین) تعیین شود.

en: Assign this group of referrers to a specific theme. Selecting "Pass-through" allows any plugin(s) (e.g. referrer plugins) to properly handle requests for these referrers. If the "redirect users to" field is not empty, this setting is ignored.
fa: این گروه از ارجاع‌دهندگان را به یک قالب خاص اختصاص دهید. انتخاب "عبور از میان" به هر افزونه (مثلاً افزونه‌های ارجاع‌دهنده) اجازه می‌دهد تا درخواست‌های مربوط به این ارجاع‌دهندگان را به درستی مدیریت کند. اگر فیلد "هدایت کاربران به" خالی نباشد، این تنظیم نادیده گرفته می‌شود.

en: Overview
fa: نمای کلی

en: Registered fragment groups:
fa: گروه‌های قطعه ثبت‌شده:

en: The groups above will be flushed upon setting changes.
fa: گروه‌های بالا پس از اعمال تغییرات، پاک می‌شوند.

en: No groups have been registered.
fa: هیچ گروهی ثبت نشده است.

en: Specify fragment groups that should be managed by W3 Total Cache. Enter one action per line comma delimited, e.g. (group, action1, action2). Include the prefix used for a transient by a theme or plugin.
fa: گروه‌های قطعه‌ای را که باید توسط W3 Total Cache مدیریت شوند، مشخص کنید. در هر خط یک اکشن وارد کنید و با کاما از هم جدا کنید، مثلاً (group, action1, action2). پیشوندی را که برای یک Transient توسط یک قالب یا افزونه استفاده می‌شود، وارد کنید.

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Other
fa: دیگر

en: Enable file locking
fa: فعال کردن قفل فایل

en: Try this option if your hosting environment uses a network based file system for a possible performance improvement.
fa: اگر محیط میزبانی شما از سیستم فایل مبتنی بر شبکه استفاده می‌کند، برای بهبود عملکرد احتمالی، این گزینه را امتحان کنید.

en: Debug mode:
fa: حالت اشکال‌زدایی:

en: Import configuration:
fa: پیکربندی واردات:

en: Upload
fa: آپلود

en: Upload and replace the active settings file.
fa: فایل تنظیمات فعال را آپلود و جایگزین کنید.

en: Export configuration:
fa: پیکربندی خروجی:

en: Download the active settings file.
fa: فایل تنظیمات فعال را دانلود کنید.

en: Reset configuration:
fa: پیکربندی را بازنشانی کنید:

en: Restore Default Settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض را بازیابی کنید

en: Revert all settings to the defaults. Any settings staged in preview mode will not be modified.
fa: تمام تنظیمات را به حالت پیش‌فرض برگردانید. هر تنظیماتی که در حالت پیش‌نمایش تنظیم شده باشد، تغییر نخواهد کرد.

en: Set the permissions of wp-content/ back to 755, e.g.:
fa: سطح دسترسی wp-content/ را به ۷۵۵ برگردانید، مثلاً:

note: translators: 1 opening HTML a tag to W3TC General admin page, 2 closing HTML a tag.
en: On the "%1$sGeneral%2$s" tab and select your caching methods for page, database and minify. In most cases, "disk enhanced" mode for page cache, "disk" mode for minify and "disk" mode for database caching are "good" settings.
fa: در تب "%1$sGeneral%2$s" روش‌های ذخیره‌سازی خود را برای صفحه، پایگاه داده و فشرده‌سازی انتخاب کنید. در بیشتر موارد، حالت "disk enhanced" برای ذخیره‌سازی صفحه، حالت "disk" برای فشرده‌سازی و حالت "disk" برای ذخیره‌سازی پایگاه داده، تنظیمات "خوب" هستند.

note: translators: 3 opening HTML a tag to W3TC DatabaseCache admin page, 4 closing HTML a tag.
en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sDatabase Cache%4$s" tab the recommended settings are preset. If using a shared hosting account use the "disk" method with caution; in either of these cases the response time of the disk may not be fast enough, so this option is disabled by default.
fa: %1$sاختیاری:%2$s در تب "%3$sحافظه پنهان پایگاه داده%4$s" تنظیمات پیشنهادی از پیش تعیین شده هستند. اگر از یک حساب میزبانی مشترک استفاده می‌کنید، از روش "دیسک" با احتیاط استفاده کنید؛ در هر یک از این موارد، زمان پاسخ دیسک ممکن است به اندازه کافی سریع نباشد، بنابراین این گزینه به طور پیش‌فرض غیرفعال است.

note: translators: 3 opening HTML a tag to W3TC ObjectCache admin page, 4 closing HTML a tag.
en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sObject Cache%4$s" tab the recommended settings are preset. If using a shared hosting account use the "disk" method with caution, the response time of the disk may not be fast enough, so this option is disabled by default. Test this option with and without database cache to ensure that it provides a performance increase.
fa: %1$sاختیاری:%2$s در تب "%3$sObject Cache%4$s" تنظیمات پیشنهادی از پیش تعیین شده‌اند. اگر از یک حساب میزبانی اشتراکی استفاده می‌کنید، روش "دیسک" را با احتیاط استفاده کنید، ممکن است زمان پاسخگویی دیسک به اندازه کافی سریع نباشد، بنابراین این گزینه به طور پیش‌فرض غیرفعال است. این گزینه را با و بدون حافظه پنهان پایگاه داده آزمایش کنید تا مطمئن شوید که افزایش عملکرد را فراهم می‌کند.

en: In the case where Apache is not used, the .htaccess file located in the root directory of the WordPress installation, wp-content/w3tc/pgcache/.htaccess and wp-content/w3tc/min/.htaccess contain directives that must be manually created for your web server software.
fa: در صورتی که از آپاچی استفاده نشود، فایل .htaccess که در دایرکتوری ریشه نصب وردپرس قرار دارد، یعنی wp-content/w3tc/pgcache/.htaccess و wp-content/w3tc/min/.htaccess حاوی دستوراتی هستند که باید به صورت دستی برای نرم‌افزار وب سرور شما ایجاد شوند.

en: Restarting the web server will empty the opcode cache, which means it will have to be rebuilt over time and your site's performance will suffer during this period. Still, an opcode cache should be installed in any case to maximize WordPress performance.
fa: راه‌اندازی مجدد وب سرور، حافظه پنهان opcode را خالی می‌کند، به این معنی که باید به مرور زمان دوباره ساخته شود و عملکرد سایت شما در این دوره کاهش می‌یابد. با این حال، در هر صورت، برای به حداکثر رساندن عملکرد وردپرس، باید یک حافظه پنهان opcode نصب شود.

en: Consider using memcached for objects that must persist across web server restarts or that you wish to share amongst your server pool, e.g.: database objects or page cache.
fa: استفاده از memcached را برای اشیایی که باید در طول راه‌اندازی مجدد وب سرور باقی بمانند یا اشیایی که می‌خواهید در میان مجموعه سرورهای خود به اشتراک بگذارید، مانند: اشیای پایگاه داده یا حافظه پنهان صفحه، در نظر بگیرید.

note: translators: 1 minify engine name, HTML span tag indicating engine enabled/disabled.
en: Minify via %1$s is currently %2$s.
fa: فشرده‌سازی از طریق %1$s در حال حاضر %2$s است.

en: Get minify hints using the
fa: با استفاده از موارد زیر، نکات مربوط به کوچک‌سازی را دریافت کنید

en: help
fa: کمک

en: wizard.
fa: جادوگر

note: translators: %1 HTML input submit.
en: %1$s to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache.
fa: %1$s برای قابل مشاهده کردن تغییرات فایل‌های موجود برای بازدیدکنندگان با حافظه پنهان آماده.

en: Authenticated users will not receive minified pages if this option is enabled.
fa: اگر این گزینه فعال باشد، کاربران احراز هویت شده صفحات کوچک شده دریافت نخواهند کرد.

en: Admin Notification
fa: اعلان مدیر

en: Email Notification
fa: اعلان ایمیل

en: Both Admin &amp; Email Notification
fa: هم از طریق مدیریت و هم از طریق ایمیل، اطلاع‌رسانی انجام می‌شود

en: Notify when minify cache creation errors occur.
fa: اطلاع رسانی هنگام بروز خطاهای ایجاد حافظه پنهان minify.

en: Do not remove comments that contain these terms.
fa: نظراتی که حاوی این عبارات هستند را حذف نکنید.

en: Operations in areas:
fa: عملیات در مناطق:

en: Default (blocking)
fa: پیش‌فرض (مسدود کردن)

en: Non-blocking using JS
fa: عدم انسداد با استفاده از JS

en: Non-blocking using "async"
fa: عدم انسداد با استفاده از "async"

en: Non-blocking using "defer"
fa: عدم مسدود کردن با استفاده از "defer"

en: Non-blocking using "extsrc"
fa: عدم انسداد با استفاده از "extsrc"

en: Non-blocking using "asyncsrc"
fa: عدم مسدودسازی با استفاده از "asyncsrc"

en: Files are minified by template. First select the theme to manage, then add scripts used in all templates to the "All Templates" group. Use the menu above to manage scripts unique to a specific template. If necessary drag &amp; drop to resolve dependency issues (due to incorrect order).
fa: فایل‌ها بر اساس قالب فشرده‌سازی می‌شوند. ابتدا قالب مورد نظر برای مدیریت را انتخاب کنید، سپس اسکریپت‌های استفاده شده در همه قالب‌ها را به گروه "همه قالب‌ها" اضافه کنید. از منوی بالا برای مدیریت اسکریپت‌های منحصر به یک قالب خاص استفاده کنید. در صورت لزوم، برای حل مشکلات وابستگی (به دلیل ترتیب نادرست) با کشیدن و رها کردن، آنها را حذف کنید.

en: Add a script
fa: اضافه کردن اسکریپت

en: Add a style sheet
fa: اضافه کردن یک برگه سبک

en: Specify the interval between download and update of external files in the minify cache. Hint: 6 hours is 21600 seconds. 12 hours is 43200 seconds. 24 hours is 86400 seconds.
fa: فاصله زمانی بین دانلود و به‌روزرسانی فایل‌های خارجی در حافظه نهان minify را مشخص کنید. راهنمایی: ۶ ساعت معادل ۲۱۶۰۰ ثانیه است. ۱۲ ساعت معادل ۴۳۲۰۰ ثانیه است. ۲۴ ساعت معادل ۸۶۴۰۰ ثانیه است.

en: Files are minified by template. First select the theme to manage, then add style sheets used in all templates to the "All Templates" group. Use the menu above to manage style sheets unique to a specific template. If necessary drag &amp; drop to resolve dependency issues (due to incorrect order).
fa: فایل‌ها بر اساس قالب فشرده‌سازی می‌شوند. ابتدا قالب مورد نظر برای مدیریت را انتخاب کنید، سپس صفحات سبک مورد استفاده در همه قالب‌ها را به گروه "همه قالب‌ها" اضافه کنید. از منوی بالا برای مدیریت صفحات سبک منحصر به یک قالب خاص استفاده کنید. در صورت لزوم، برای حل مشکلات وابستگی (به دلیل ترتیب نادرست) کشیدن و رها کردن را انجام دهید.

en: Specify user agents that will never receive minified content.
fa: یوزر ایجنت‌هایی را مشخص کنید که هرگز محتوای فشرده‌شده دریافت نکنند.

en: Specify external files/libraries that should be combined.
fa: فایل‌ها/کتابخانه‌های خارجی که باید ترکیب شوند را مشخص کنید.

en: Whitespace only
fa: فقط فضای خالی

en: Simple optimizations
fa: بهینه‌سازی‌های ساده

en: Advanced optimizations
fa: بهینه‌سازی‌های پیشرفته

en: Test Closure Compiler
fa: کامپایلر تست کلوژر

en: Highest (no readability, smallest size)
fa: بالاترین (بدون خوانایی، کوچکترین اندازه)

en: High (moderate readability, smaller size)
fa: بالا (خوانایی متوسط، اندازه کوچکتر)

en: Standard (balance between readability and size)
fa: استاندارد (تعادل بین خوانایی و اندازه)

en: Low (higher readability)
fa: کم (خوانایی بالاتر)

en: Don't optimise
fa: بهینه‌سازی نکنید

en: Safe optimisations
fa: بهینه‌سازی‌های ایمن

en: All optimisations
fa: تمام بهینه‌سازی‌ها

en: Lowercase
fa: حروف کوچک

en: Uppercase
fa: حروف بزرگ

en: Do not change anything
fa: چیزی را تغییر ندهید

en: Only seperate selectors (split at ,)
fa: فقط انتخابگرهای جداگانه (از هم جدا می‌شوند، در ,)

en: Merge selectors with the same properties (fast)
fa: ادغام انتخابگرها با ویژگی‌های یکسان (سریع)

en: Test YUI Compressor
fa: کمپرسور YUI را تست کنید

en: Path to JAVA executable:
fa: مسیر فایل اجرایی جاوا:

en: Path to JAR file:
fa: مسیر فایل JAR:

en: symbols (set to 0 to disable)
fa: نمادها (برای غیرفعال کردن روی ۰ تنظیم کنید)

note: translators: 1 HTML strong tag containing Objectcache Engine value, 2 HTML span tag containing Objectcache Engine enabled/disabled value.
en: Object caching via %1$s is currently %2$s.
fa: ذخیره سازی اشیاء از طریق %1$s در حال حاضر %2$s است.

en: Groups shared amongst sites in network mode.
fa: گروه‌هایی که در حالت شبکه بین سایت‌ها به اشتراک گذاشته می‌شوند.

en: Groups that should not be cached.
fa: گروه‌هایی که نباید در حافظه پنهان (cache) ذخیره شوند.

note: translators: 1 HTML strong tag containing PageCache Engine name, 2 HTML span tag containing PageCache Engine enabled/disabled.
en: Page caching via %1$s is currently %2$s
fa: ذخیره سازی صفحه از طریق %1$s در حال حاضر %2$s است

en: For many blogs this is your most visited page, it is recommended that you cache it.
fa: برای بسیاری از وبلاگ‌ها، این صفحه پربازدیدترین صفحه شماست، توصیه می‌شود آن را ذخیره کنید.

en: By default the front page is cached when using static front page in reading settings.
fa: به طور پیش‌فرض، هنگام استفاده از صفحه اصلی ایستا در تنظیمات خواندن، صفحه اصلی ذخیره می‌شود.

en: Search result (and similar) pages will be cached if enabled.
fa: در صورت فعال بودن، صفحات نتایج جستجو (و صفحات مشابه) ذخیره می‌شوند.

en: Reduce server load by caching 404 pages. If the disk enhanced method of disk caching is used, 404 pages will be returned with a 200 response code. Use at your own risk.
fa: با ذخیره صفحات ۴۰۴، بار سرور را کاهش دهید. اگر از روش ذخیره دیسک با قابلیت افزایش سرعت دیسک استفاده شود، صفحات ۴۰۴ با کد پاسخ ۲۰۰ بازگردانده می‌شوند. استفاده از این کد با مسئولیت خودتان خواهد بود.

en: Unauthenticated users may view a cached version of the last authenticated user's view of a given page. Disabling this option is not recommended.
fa: کاربران احراز هویت نشده می‌توانند نسخه ذخیره شده از آخرین بازدید کاربر احراز هویت شده از یک صفحه مشخص را مشاهده کنند. غیرفعال کردن این گزینه توصیه نمی‌شود.

en: Select user roles that should not receive cached pages:
fa: نقش‌های کاربری که نباید صفحات ذخیره‌شده را دریافت کنند، انتخاب کنید:

en: The number of seconds to wait before creating another set of cached pages.
fa: تعداد ثانیه‌هایی که باید قبل از ایجاد مجموعه‌ای دیگر از صفحات ذخیره‌شده منتظر بمانید.

en: Limit the number of pages to create per batch. Fewer pages may be better for under-powered servers.
fa: تعداد صفحاتی که باید در هر دسته ایجاد شوند را محدود کنید. صفحات کمتر ممکن است برای سرورهای کم‌قدرت بهتر باشد.

en: Specify the pages and feeds to purge when posts are created, edited, or comments posted. The defaults are recommended because additional options may reduce server performance:
fa: صفحات و فیدهایی را که باید هنگام ایجاد، ویرایش یا ارسال نظر پاک شوند، مشخص کنید. تنظیمات پیش‌فرض توصیه می‌شوند زیرا گزینه‌های اضافی ممکن است عملکرد سرور را کاهش دهند:

en: Specify additional pages to purge. Including parent page in path. Ex: parent/posts.
fa: صفحات اضافی را برای پاکسازی مشخص کنید. از جمله صفحه والد در مسیر. مثال: والد/پست‌ها.

en: Specify a regular expression that matches your sitemaps.
fa: یک عبارت منظم که با نقشه‌های سایت شما مطابقت دارد را مشخص کنید.

en: Late initialization:
fa: مقداردهی اولیه دیرهنگام:

en: Enables support for WordPress functionality in fragment caching for the page caching engine. Use of this feature may increase response times.
fa: پشتیبانی از قابلیت وردپرس در ذخیره‌سازی قطعه‌ای را برای موتور ذخیره‌سازی صفحه فعال می‌کند. استفاده از این ویژگی ممکن است زمان پاسخگویی را افزایش دهد.

en: Compatibility mode:
fa: حالت سازگاری:

en: Charset:
fa: مجموعه کاراکتر:

en: Resolve issues incorrect odd character encoding that may appear in cached pages.
fa: مشکلات مربوط به رمزگذاری نادرست کاراکترهای عجیب و غریب که ممکن است در صفحات ذخیره شده ظاهر شود، برطرف شد.

en: Reject HEAD requests:
fa: درخواست‌های HEAD را رد کنید:

en: Never send cache pages for these user agents.
fa: هرگز صفحات کش را برای این مرورگرها ارسال نکنید.

en: Never cache pages that use the specified cookies.
fa: هرگز صفحاتی را که از کوکی‌های مشخص‌شده استفاده می‌کنند، در حافظه پنهان (cache) ذخیره نکنید.

en: Cache the specified pages / directories even if listed in the "never cache the following pages" field. Supports regular expression.
fa: صفحات/دایرکتوری‌های مشخص‌شده را حتی اگر در فیلد «هرگز صفحات زیر را ذخیره نکنید» فهرست شده باشند، ذخیره کنید. از عبارات منظم پشتیبانی می‌کند.

en: Cache the specified pages even if they don't have trailing slash.
fa: صفحات مشخص شده را حتی اگر علامت / در انتهای آنها نباشد، ذخیره (cache) کنید.

en: Specify additional page headers to cache.
fa: هدرهای صفحه اضافی را برای ذخیره سازی مشخص کنید.

en: Request premium services, suggest a feature or submit a bug using the form below:
fa: برای درخواست خدمات ویژه، پیشنهاد ویژگی یا ارسال اشکال از فرم زیر استفاده کنید:

en: This tool will upload files of the selected type to content delivery network provider.
fa: این ابزار فایل‌هایی از نوع انتخاب شده را در ارائه دهنده شبکه تحویل محتوا بارگذاری می‌کند.

en: Total files:
fa: کل فایل‌ها:

en: Processed:
fa: پردازش شده:

en: Time elapsed:
fa: زمان سپری شده:

en: Last response:
fa: آخرین پاسخ:

en: Start
fa: شروع

en: Total media library attachments:
fa: کل پیوست‌های کتابخانه رسانه:

en: This tool will copy post or page attachments into the Media Library allowing WordPress to work as intended.
fa: این ابزار پیوست‌های پست یا صفحه را در کتابخانه رسانه کپی می‌کند و به وردپرس اجازه می‌دهد طبق برنامه کار کند.

en: Total posts:
fa: مجموع پست‌ها:

en: Create a list of permanent (301) redirects for use in your site's .htaccess file
fa: فهرستی از ریدایرکت‌های دائمی (301) برای استفاده در فایل .htaccess سایت خود ایجاد کنید.

en: Add the following directives to your .htaccess file or if there are several hundred they should be added directly to your configuration file:
fa: دستورات زیر را به فایل .htaccess خود اضافه کنید یا اگر چند صد تا وجود دارد، باید مستقیماً به فایل پیکربندی خود اضافه کنید:

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Remove objects from the %1$sCDN%2$s by specifying the relative path on individual lines below and clicking the "Purge" button when done. For example:
fa: با مشخص کردن مسیر نسبی در سطرهای زیر و کلیک روی دکمه "پاکسازی"، اشیاء را از %1$sCDN%2$s حذف کنید. برای مثال:

en: the directory itself (only when accessed directly without any file).
fa: خود دایرکتوری (فقط زمانی که مستقیماً و بدون هیچ فایلی قابل دسترسی باشد).

en: all files in the directory with no extension, with all parameter variations.
fa: تمام فایل‌های موجود در دایرکتوری بدون پسوند، با تمام تغییرات پارامتر.

en: all files in the directory whose extension is "jpg".
fa: تمام فایل‌های موجود در دایرکتوری که پسوند آنها "jpg" است.

en: the specific file (when the file does not have an extension), and without parameters.
fa: فایل خاص (وقتی فایل پسوند ندارد) و بدون پارامتر.

en: the specific file with its extension, and without parameters.
fa: فایل خاص را با پسوندش و بدون پارامتر.

en: the specific file with its extension, with all variation of parameters.
fa: فایل خاص با پسوند آن، با تمام تغییرات پارامترها.

en: the specific file with its extension, with the specific parameters.
fa: فایل خاص با پسوند آن، با پارامترهای خاص.

en: Files to purge:
fa: فایل‌هایی که باید پاکسازی شوند:

en: This tool lists the pending file uploads and deletions.
fa: این ابزار، فایل‌های در حال انتظار برای آپلود و حذف را فهرست می‌کند.

en: Upload queue
fa: صف آپلود

en: Delete queue
fa: حذف صف

en: Purge queue
fa: صف پاکسازی

en: Local Path
fa: مسیر محلی

en: Remote Path
fa: مسیر از راه دور

en: Last Error
fa: آخرین خطا

en: Date
fa: تاریخ

en: Empty upload queue
fa: صف آپلود خالی

en: Process CDN queue now
fa: صف CDN را اکنون پردازش کنید

en: Upload queue is empty
fa: صف آپلود خالی است

en: Empty delete queue
fa: صف حذف را خالی کنید

en: Delete queue is empty
fa: صف حذف خالی است

en: Empty purge queue
fa: صف پاکسازی خالی

en: Purge queue is empty
fa: صف پاکسازی خالی است

en: Rewrite Rules
fa: بازنویسی قوانین

note: translators: 1 HTML line break tag.
en: Specify number of pages that lists posts (archive etc.) that should be purged on post updates etc., i.e. example.com/ ... example.com/page/5. %1$s0 means all pages that lists posts are purged, i.e. example.com/page/2 ...
fa: تعداد صفحاتی را که شامل پست‌هایی (بایگانی و غیره) هستند و باید در به‌روزرسانی‌های پست و غیره پاک شوند، مشخص کنید، مثلاً example.com/ ... example.com/page/5. %1$s0 یعنی تمام صفحاتی که پست‌ها را فهرست می‌کنند، پاک می‌شوند، مثلاً example.com/page/2 ...

en: Phone:
fa: تلفن:

en: E-Mail:
fa: ایمیل:

en: Forum Topic URL:
fa: آدرس تاپیک انجمن:

note: translators: 1 opening HTML a tag to W3TC PageCache admin page, 2 closing HTML a tag.
en: 1. The "Compatibility Mode" option found in the advanced section of the %1$s"Page Cache Settings"%2$s tab will enable functionality that optimizes the interoperablity of caching with WordPress, is disabled by default, but highly recommended. Years of testing in hundreds of thousands of installations have helped us learn how to make caching behave well with WordPress. The tradeoff is that disk enhanced page cache performance under load tests will be decreased by ~20%% at scale.
fa: ۱. گزینه «حالت سازگاری» که در بخش پیشرفته تب «تنظیمات حافظه پنهان صفحه» در %1$s%2$s یافت می‌شود، قابلیتی را فعال می‌کند که قابلیت همکاری ذخیره‌سازی با وردپرس را بهینه می‌کند. این گزینه به طور پیش‌فرض غیرفعال است، اما اکیداً توصیه می‌شود. سال‌ها آزمایش در صدها هزار نصب به ما کمک کرده است تا یاد بگیریم که چگونه ذخیره‌سازی را با وردپرس به خوبی انجام دهیم. نکته قابل توجه این است که عملکرد حافظه پنهان صفحه بهبود یافته با دیسک در تست‌های بارگذاری، در مقیاس حدود  %% 20 کاهش می‌یابد.

en: Subject:
fa: موضوع:

en: Delete
fa: حذف

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Create distribution
fa: ایجاد توزیع

en: Bucket:
fa: سطل:

en: Access key ID:
fa: شناسه کلید دسترسی:

en: or CNAME:
fa: یا CNAME:

en: Account key:
fa: کلید حساب:

en: Account #:
fa: حساب#:

en: Browser Cache
fa: حافظه پنهان مرورگر

en: Manage User Agent Groups
fa: مدیریت گروه‌های عامل کاربر

en: Note(s):
fa: نکته(ها):

en: Manage Referrer Groups
fa: مدیریت گروه‌های ارجاع‌دهنده

en: Authorize
fa: مجاز کردن

en: Select a pull zone
fa: یک منطقه کشش انتخاب کنید

en: Apply
fa: اعمال کردن

en: Specify account credentials:
fa: مشخصات حساب کاربری را مشخص کنید:

en: Origin:
fa: مبدا:

en: Amazon CloudFront
fa: آمازون کلودفرانت

en: Location:
fa: مکان:

en: Akamai
fa: هوشمند

en: AT&amp;T
fa: ای‌تی اند تی

en: Cotendo (Akamai)
fa: کوتندو (هوشمند)

en: Generic Mirror
fa: آینه عمومی

en: Amazon Simple Storage Service (S3)
fa: سرویس ذخیره‌سازی ساده آمازون (S3)

en: Microsoft Azure Storage
fa: فضای ذخیره‌سازی مایکروسافت آژور

en: Rackspace Cloud Files
fa: فایل‌های ابری Rackspace

en: Self-hosted / File Transfer Protocol Upload
fa: آپلود از طریق پروتکل انتقال فایل / میزبانی شخصی

en: Replace site's hostname with:
fa: نام میزبان سایت را با موارد زیر جایگزین کنید:

en: Test
fa: تست

en: Container:
fa: کانتینر:

en: Enabled (always use SSL)
fa: فعال (همیشه از SSL استفاده کنید)

en: Disabled (always use HTTP)
fa: غیرفعال (همیشه از HTTP استفاده کنید)

en: Database Cache
fa: حافظه پنهان پایگاه داده

en: Main Menu
fa: منوی اصلی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Fragment Cache
fa: حافظه نهان قطعه

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Determines the natural expiration time of unchanged cache items. The higher the value, the larger the cache.
fa: زمان انقضای طبیعی آیتم‌های کش بدون تغییر را تعیین می‌کند. هرچه مقدار آن بیشتر باشد، حجم کش بیشتر می‌شود.

en: If caching to disk, specify how frequently expired cache data is removed. For busy sites, a lower value is best.
fa: اگر ذخیره سازی روی دیسک انجام می‌شود، مشخص کنید که داده‌های ذخیره سازی منقضی شده هر چند وقت یکبار حذف شوند. برای سایت‌های شلوغ، مقدار کمتر بهتر است.

en: Page Cache
fa: حافظه پنهان صفحه

en: Minify
fa: کوچک‌سازی

en: Object Cache
fa: حافظه پنهان شیء

en: Reduce server load and decrease response time by using the cache available in site visitor's web browser.
fa: با استفاده از حافظه پنهان موجود در مرورگر وب بازدیدکننده سایت، بار سرور را کاهش داده و زمان پاسخگویی را کاهش دهید.

en: Deactivate
fa: غیرفعال کردن

en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Update media query string
fa: رشته پرس و جو رسانه را به روز کنید

en: importing attachments into the Media Library
fa: وارد کردن پیوست‌ها به کتابخانه رسانه

en: unsuccessful file transfers
fa: انتقال ناموفق فایل‌ها

en: if some objects appear to be missing.
fa: اگر به نظر می‌رسد برخی از اشیاء گم شده‌اند.

en: Purge
fa: پاکسازی

en: if the domain name of your site has ever changed.
fa: اگر نام دامنه سایت شما تا به حال تغییر کرده است.

en: to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache.
fa: برای اینکه تغییرات فایل‌های موجود برای بازدیدکنندگانی که حافظه پنهان آماده‌ای دارند، قابل مشاهده باشد.

en: Upload attachments
fa: آپلود پیوست‌ها

en: Upload includes files
fa: آپلود شامل فایل‌ها می‌شود

en: Upload theme files
fa: آپلود فایل‌های تم

en: Upload minify files
fa: آپلود فایل‌های فشرده‌سازی

en: Upload custom files
fa: آپلود فایل‌های سفارشی

en: If modified files are not always detected and replaced, use this option to over-write them.
fa: اگر فایل‌های اصلاح‌شده همیشه شناسایی و جایگزین نمی‌شوند، از این گزینه برای بازنویسی آنها استفاده کنید.

en: Select user roles that will use the origin server exclusively:
fa: نقش‌های کاربری را انتخاب کنید که منحصراً از سرور مبدا استفاده خواهند کرد:

en: Automatically upload minify files
fa: آپلود خودکار فایل‌های فشرده‌سازی شده

en: Automatically attempt to find and upload changed files.
fa: به طور خودکار تلاش می‌کند فایل‌های تغییر یافته را پیدا و آپلود کند.

en: Specify the interval between upload of changed files.
fa: فاصله زمانی بین آپلود فایل‌های تغییر یافته را مشخص کنید.

en: The number of seconds to wait before upload attempt.
fa: تعداد ثانیه‌هایی که باید قبل از تلاش برای آپلود منتظر بمانید.

en: Number of files processed per upload attempt.
fa: تعداد فایل‌های پردازش‌شده در هر تلاش برای آپلود.

en: Automatically import files hosted with 3rd parties of these types (if used in your posts / pages) to your media library.
fa: فایل‌های میزبانی‌شده توسط اشخاص ثالث از این نوع (در صورت استفاده در پست‌ها/صفحات شما) را به‌طور خودکار به کتابخانه رسانه خود وارد کنید.

en: Test akamai
fa: آزمون مهارت

en: Token:
fa: توکن:

en: Account name:
fa: نام حساب کاربری:

en: Create container
fa: ایجاد کانتینر

en: Test Microsoft Azure Storage upload
fa: آپلود فضای ذخیره‌سازی مایکروسافت آژور را آزمایش کنید

en: Secret key:
fa: کلید مخفی:

en: Test S3 upload &amp; CloudFront distribution
fa: آپلود S3 و توزیع CloudFront را آزمایش کنید

en: Test CloudFront distribution
fa: توزیع CloudFront را آزمایش کنید

en: (reserved for CSS)
fa: (برای CSS رزرو شده است)

en: Add CNAME
fa: اضافه کردن CNAME

en: Zones to purge:
fa: مناطقی که باید پاکسازی شوند:

en: Test Cotendo
fa: کدنویسی تست

en: Test EdgeCast
fa: تست EdgeCast

en: Enable this option only if there are connectivity issues, otherwise it's not recommended.
fa: این گزینه را فقط در صورت وجود مشکلات اتصال فعال کنید، در غیر این صورت توصیه نمی‌شود.

en: Specify the server's address, e.g.: "ftp.domain.com". Try "127.0.0.1" if using a sub-domain on the same server as your site.
fa: آدرس سرور را مشخص کنید، مثلاً: "ftp.domain.com". اگر از زیر دامنه‌ای روی همان سرور سایت خود استفاده می‌کنید، "127.0.0.1" را امتحان کنید.

en: Specify the directory where files must be uploaded to be accessible in a web browser (the document root).
fa: دایرکتوری که فایل‌ها باید در آن آپلود شوند تا در مرورگر وب قابل دسترسی باشند (ریشه سند) را مشخص کنید.

en: Test FTP server
fa: تست سرور FTP

en: Test Mirror
fa: آینه تست

en: Test Cloud Files upload
fa: آپلود فایل‌ها در فضای ابری را آزمایش کنید

en: Test S3 upload
fa: آپلود S3 را تست کنید

en: Dashboard
fa: داشبورد

note: translators: 1 Database cache engine name, 2 HTML span indicating DB cache enabled/disabled.
en: Database caching via %1$s is currently %2$s.
fa: ذخیره سازی پایگاه داده از طریق %1$s در حال حاضر %2$s است.

en: Enabling this option is recommended to maintain default WordPress behavior.
fa: فعال کردن این گزینه برای حفظ رفتار پیش‌فرض وردپرس توصیه می‌شود.

note: translators: 3 closing HTML acronym tag, 4 closing HTML a tag.
en: Always ignore the specified pages / directories. Supports regular expressions (See %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s).
fa: همیشه صفحات/دایرکتوری‌های مشخص‌شده را نادیده بگیرید. از عبارات منظم پشتیبانی می‌کند (به %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s مراجعه کنید).

en: Do not cache queries that contain these terms. Any entered prefix (set in wp-config.php) will be replaced with current database prefix (default: wp_). Query stems can be identified using debug mode.
fa: کوئری‌هایی که حاوی این عبارات هستند را کش نکنید. هر پیشوند وارد شده (که در wp-config.php تنظیم شده است) با پیشوند فعلی پایگاه داده (پیش‌فرض: wp_) جایگزین خواهد شد. ریشه‌های کوئری را می‌توان با استفاده از حالت اشکال‌زدایی شناسایی کرد.

en: Do not cache queries that contain these words or regular expressions.
fa: کوئری‌هایی که حاوی این کلمات یا عبارات منظم هستند را کش نکنید.

en: upgrade
fa: ارتقا

note: translators: 1 HTML a tag to W3TC licencing page.
en: Please enter the license key you received after successful checkout %1$s.
fa: لطفا کلید لایسنس دریافتی پس از پرداخت موفقیت‌آمیز %1$s را وارد کنید.

en: here
fa: اینجا

en: Database Cluster Configuration File
fa: فایل پیکربندی خوشه پایگاه داده

note: translators: 1 opening HTML strong tag, 2 closing HTML strong tag.
en: Note: Changes will have immediate effect on your database configuration. If the application stops working creating the settings file, edit or remove this configuration file manually at %1$s/wp-content/db-cluster-config.php%2$s.
fa: توجه: تغییرات بلافاصله بر پیکربندی پایگاه داده شما تأثیر خواهند گذاشت. اگر برنامه هنگام ایجاد فایل تنظیمات از کار افتاد، این فایل پیکربندی را به صورت دستی در %1$s/wp-content/db-cluster-config.php%2$s ویرایش یا حذف کنید.

en: Save configuration file
fa: ذخیره فایل پیکربندی

en: Bulk Actions
fa: اقدامات دسته جمعی

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Extension
fa: پسوند

en: Description
fa: توضیحات

en: Deactivate this extension
fa: غیرفعال کردن این افزونه

en: Activate this extension
fa: این افزونه را فعال کنید

note: translators: 1 plugin requirements.
en: Requirements: %s
fa: الزامات: %s

note: translators: 1 extension version number.
en: Version %s
fa: نسخه %s

note: translators: 1 HTML a tag to extension author page.
en: By %s
fa: توسط %s

en: Visit author homepage
fa: به صفحه اصلی نویسنده مراجعه کنید

en: Visit extension site
fa: به سایت افزونه مراجعه کنید

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Deploy
fa: استقرار

note: translators: 1 HTML input submit to preview changes.
en: To preview any changed settings (without deploying): %1$s
fa: برای پیش‌نمایش هرگونه تنظیمات تغییر یافته (بدون استقرار): %1$s

en: Use preview mode to test configuration scenarios prior to releasing them (deploy) on the actual site. Preview mode remains active even after deploying settings until the feature is disabled.
fa: از حالت پیش‌نمایش برای آزمایش سناریوهای پیکربندی قبل از انتشار (استقرار) آنها در سایت واقعی استفاده کنید. حالت پیش‌نمایش حتی پس از استقرار تنظیمات تا زمانی که این ویژگی غیرفعال شود، فعال می‌ماند.

en: Caching pages will reduce the response time of your site and increase the scale of your web server.
fa: ذخیره صفحات در حافظه پنهان (caching) باعث کاهش زمان پاسخگویی سایت شما و افزایش مقیاس وب سرور شما می‌شود.

en: Disk: Basic
fa: دیسک: پایه

en: Disk: Enhanced
fa: دیسک: پیشرفته

en: Opcode: Alternative PHP Cache (APC / APCu)
fa: کد عملیاتی: حافظه پنهان جایگزین PHP (APC / APCu)

en: Opcode: eAccelerator
fa: کد عملیاتی: eAccelerator

en: Opcode: XCache
fa: کد عملیاتی: XCache

en: Opcode: WinCache
fa: کد عملیاتی: WinCache

en: Memcached
fa: ممکَشِد

en: Shared Server (disk enhanced is best):
fa: سرور اشتراکی (دیسک ارتقا یافته بهتر است):

en: Dedicated / Virtual Server:
fa: سرور اختصاصی / مجازی:

en: Multiple Servers:
fa: چندین سرور:

en: Auto
fa: خودکار

en: Manual
fa: دستی

en: Select manual mode to use fields on the Minify settings tab to specify files to be minified, otherwise files will be minified automatically.
fa: حالت دستی را انتخاب کنید تا از فیلدهای موجود در تب تنظیمات Minify برای تعیین فایل‌هایی که باید فشرده‌سازی شوند استفاده کنید، در غیر این صورت فایل‌ها به طور خودکار فشرده‌سازی خواهند شد.

en: HTML Tidy
fa: مرتب سازی HTML

en: JSMin (default)
fa: JSMin (پیش‌فرض)

en: YUI Compressor
fa: کمپرسور YUI

en: CSS Tidy
fa: مرتب سازی CSS

en: Caching database objects decreases the response time of your site. Best used if object caching is not possible.
fa: ذخیره سازی اشیاء پایگاه داده زمان پاسخگویی سایت شما را کاهش می‌دهد. بهترین استفاده زمانی است که ذخیره سازی اشیاء امکان‌پذیر نباشد.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Specify the Amazon %1$sSNS%2$s service endpoint hostname. If empty, then default "sns.us-east-1.amazonaws.com" will be used.
fa: نام میزبان نقطه پایانی سرویس آمازون %1$sSNS%2$s را مشخص کنید. اگر خالی باشد، از "sns.us-east-1.amazonaws.com" پیش‌فرض استفاده خواهد شد.

en: Licensing
fa: صدور مجوز

en: upgrading
fa: ارتقاء

en: Only one configuration file for whole network will be created and used. Recommended if all sites have the same configuration.
fa: فقط یک فایل پیکربندی برای کل شبکه ایجاد و استفاده خواهد شد. اگر همه سایت‌ها پیکربندی یکسانی دارند، توصیه می‌شود.

en: If empty the default path will be used..
fa: اگر خالی باشد، مسیر پیش‌فرض استفاده خواهد شد.

en: Import / Export Settings
fa: تنظیمات واردات/صادرات

en: Cache Preload
fa: پیش بارگذاری حافظه پنهان

en: Note(s)
fa: یادداشت(ها)

en: Disk
fa: دیسک

note: translators: 1 count of extensions.
en: %s extension | %s extensions
fa[0]: افزونه %s

en: Save Settings
fa: تنظیمات را ذخیره کنید

en: Shared Server:
fa: سرور اشتراکی:

en: Purge Policy
fa: سیاست پاکسازی

en: Media
fa: رسانه

en: To upload files in blogs.dir for current blog write wp-content/&lt;currentblog&gt;/.
fa: برای آپلود فایل‌ها در blogs.dir برای وبلاگ فعلی، /&lt;currentblog&gt;/./ را بنویسید.

en: Yes
fa: بله

en: Cancel
fa: لغو

en: Name:
fa: نام:

en: Submit
fa: ارسال

en: View all
fa: مشاهده همه

en: WP_CACHE define:
fa: تعریف WP_CACHE:

en: Error:
fa: خطا:

en: Write-able
fa: قابل نوشتن

en: On:
fa: روشن:

en: On
fa: روشن

en: Plugin Version:
fa: نسخه افزونه:

en: Compatibility Test
fa: تست سازگاری

en: Close
fa: بستن

en: No
fa: خیر

en: Network mode:
fa: حالت شبکه:

en: WordPress Resources
fa: منابع وردپرس

en: Configure
fa: پیکربندی کنید

en: Don't set cookies for static files
fa: کوکی ها را برای فایل های استاتیک تنظیم نکنید

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Set Last-Modified header
fa: تنظیم آخرین سربرگ اصلاح‌شده

en: Set expires header
fa: تنظیم هدر تاریخ انقضا

en: Set cache control header
fa: تنظیم هدر کنترل حافظه پنهان

en: Set entity tag (eTag)
fa: تنظیم برچسب موجودیت (eTag)

en: Set W3 Total Cache header
fa: تنظیم هدر W3 Total Cache

en: Prevent caching of objects after settings change
fa: جلوگیری از ذخیره اشیاء پس از تغییر تنظیمات

en: Legend
fa: افسانه

en: Enable
fa: فعال کردن

en: OK
fa: باشه

en: Purge Cache
fa: پاک کردن حافظه پنهان

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Auto (determine connection type automatically)
fa: خودکار (نوع اتصال را به طور خودکار تعیین می‌کند)

en: enabled
fa: فعال شده

en: Network Performance &amp; Security powered by Cloudflare
fa: عملکرد و امنیت شبکه با پشتیبانی Cloudflare

note: translators: 3 closing HTML p tag followed by closing HTML div tag.
en: %1$sCloudflare plugin detected. We recommend removing the plugin as it offers no additional capabilities when W3 Total Cache is installed. This message will disappear when Cloudflare is removed. %2$s%3$s
fa: افزونه‌ی %1$sCloudflare شناسایی شد. توصیه می‌کنیم افزونه را حذف کنید زیرا هنگام نصب W3 Total Cache هیچ قابلیت اضافی ارائه نمی‌دهد. این پیام با حذف Cloudflare ناپدید می‌شود. %2$s%3$s

en: Empty All Caches Except Cloudflare
fa: همه حافظه‌های پنهان به جز Cloudflare را خالی کنید

en: seconds
fa: ثانیه‌ها

en: Hide this message
fa: این پیام را مخفی کنید

en: Take a minute to update, here's why:
fa: یک دقیقه وقت بگذارید و به‌روزرسانی کنید، دلیلش این است:

en: View required changes
fa: مشاهده تغییرات مورد نیاز

en: To get started with minify, we've identified the following external CSS and JS objects in the
fa: برای شروع کار با minify، اشیاء خارجی CSS و JS زیر را در

en: theme. Select "add" the files you wish to minify, then click "apply &amp; close" to save the settings.
fa: فایل‌هایی که می‌خواهید فشرده‌سازی شوند را «افزودن» (add) انتخاب کنید، سپس برای ذخیره تنظیمات روی «اعمال و بستن» (apply & close) کلیک کنید.

en: Add:
fa: اضافه کردن:

en: File URI:
fa: آدرس اینترنتی برگه:

en: Template:
fa: الگو:

en: Embed Location:
fa: مکان جاسازی:

en: Verify URI
fa: تأیید آدرس اینترنتی (URI)

en: Check / Uncheck All
fa: علامت زدن/عدم علامت زدن همه

en: No files found.
fa: هیچ فایلی یافت نشد.

en: Cascading Style Sheets:
fa: شیوه‌نامه‌های آبشاری:

en: Apply &amp; close
fa: اعمال و بستن

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Typically minification of advertiser code, analytics/statistics or any other types of tracking code is not recommended.
fa: معمولاً کوچک‌سازی کد تبلیغ‌کننده، کد تحلیلی/آماری یا هر نوع کد رهگیری دیگری توصیه نمی‌شود.

en: Server Modules &amp; Resources:
fa: ماژول‌ها و منابع سرور:

en: PHP Version:
fa: نسخه پی اچ پی:

en: Multibyte String support:
fa: پشتیبانی از رشته‌های چندبایتی:

en: Installed
fa: نصب شده

en: Not installed
fa: نصب نشده

en: (required for Rackspace Cloud Files support)
fa: (برای پشتیبانی از فایل‌های ابری Rackspace مورد نیاز است)

en: cURL extension:
fa: افزونه cURL:

en: (required for Amazon S3, Amazon CloudFront, Rackspace CloudFiles support)
fa: (برای پشتیبانی از Amazon S3، Amazon CloudFront و Rackspace CloudFiles مورد نیاز است)

en: Not detected
fa: شناسایی نشده

en: (required for brotli compression support)
fa: (برای پشتیبانی از فشرده‌سازی بروتلی مورد نیاز است)

en: Installed (APC)
fa: نصب شده (APC)

en: Installed (eAccelerator)
fa: نصب شده (eAccelerator)

en: Installed (XCache)
fa: نصب شده (XCache)

en: PHP6
fa: پی اچ پی ۶

en: Not available
fa: موجود نیست

en: Memcache extension:
fa: افزونه ممکش:

en: HTML Tidy extension:
fa: افزونه HTML Tidy:

en: (required for HTML Tidy minifier support)
fa: (برای پشتیبانی از HTML Tidy minifier مورد نیاز است)

en: Mime type detection:
fa: تشخیص نوع مایم:

en: Installed (Fileinfo)
fa: نصب شده (اطلاعات فایل)

en: Installed (mime_content_type)
fa: نصب شده (نوع_محتوا_mime)

en: Hash function:
fa: تابع هش:

en: Installed (hash)
fa: نصب شده (هش)

en: Installed (mhash)
fa: نصب شده (mhash)

en: Open basedir:
fa: مبتنی بر باز:

en: zlib output compression:
fa: فشرده‌سازی خروجی zlib:

en: set_time_limit:
fa: محدودیت_زمان_تنظیم:

en: Available
fa: موجود است

en: (required for disk enhanced Page Cache and Browser Cache)
fa: (برای حافظه پنهان صفحه و حافظه پنهان مرورگر با افزایش دیسک مورد نیاز است)

en: Additional Server Modules
fa: ماژول‌های سرور اضافی

en: Not write-able
fa: قابل نوشتن نیست

en: Fancy permalinks:
fa: پیوندهای یکتای فانتزی:

en: Not defined
fa: تعریف نشده

en: URL rewrite:
fa: بازنویسی آدرس اینترنتی:

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Disabled
fa: معلول

en: Subscribe to Go Faster Now
fa: همین حالا برای سریع‌تر رفتن مشترک شوید

note: translators: 1 HTML a tag to memcached.org, 2 HTML acronym open tag, 3 HTML acronym and close tag.
en: User experience is an important aspect of every web site and all web sites can benefit from effective caching and file size reduction. We have applied web site optimization methods typically used with high traffic sites and simplified their implementation. Coupling these methods either %1$s and/or opcode caching and the %2$sCDN%3$s of your choosing to provide the following features and benefits:
fa: تجربه کاربری جنبه مهمی از هر وب‌سایتی است و همه وب‌سایت‌ها می‌توانند از ذخیره‌سازی مؤثر و کاهش حجم فایل بهره‌مند شوند. ما روش‌های بهینه‌سازی وب‌سایت را که معمولاً در سایت‌های پربازدید استفاده می‌شوند، اعمال کرده و پیاده‌سازی آنها را ساده کرده‌ایم. ترکیب این روش‌ها با %1$s و/یا ذخیره‌سازی کد عملیاتی و %2$sCDN%3$s به انتخاب شما، ویژگی‌ها و مزایای زیر را ارائه می‌دهد:

en: Improved Google search engine ranking
fa: بهبود رتبه در موتور جستجوی گوگل

en: Increased visitor time on site
fa: افزایش زمان حضور بازدیدکنندگان در سایت

en: Optimized progressive render (pages start rendering immediately)
fa: رندر پیش‌رونده بهینه شده (صفحات بلافاصله شروع به رندر شدن می‌کنند)

en: Increased web server concurrency and increased scale (easily sustain high traffic spikes)
fa: افزایش همزمانی وب سرور و افزایش مقیاس (به راحتی افزایش ناگهانی ترافیک را تحمل می‌کند)

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Caching of pages / posts in memory or on disk or on %1$sCDN%2$s (mirror only)
fa: ذخیره سازی صفحات/پست‌ها در حافظه یا روی دیسک یا روی %1$sCDN%2$s (فقط آینه)

en: Caching of database objects in memory or on disk
fa: ذخیره سازی اشیاء پایگاه داده در حافظه یا روی دیسک

en: Caching of objects in memory or on disk
fa: ذخیره سازی اشیاء در حافظه یا روی دیسک

en: Caching of feeds (site, categories, tags, comments, search results) in memory or on disk
fa: ذخیره فیدها (سایت، دسته‌ها، برچسب‌ها، نظرات، نتایج جستجو) در حافظه یا روی دیسک

en: Minification of posts / pages and feeds
fa: کوچک‌سازی پست‌ها/صفحات و فیدها

en: JavaScript embedding group and location management
fa: مدیریت گروه و مکان جاسازی جاوا اسکریپت

en: Your users have less data to download, you can now serve more visitors at once without upgrading your hardware and you don't have to change how you do anything; just set it and forget it.
fa: کاربران شما داده‌های کمتری برای دانلود دارند، اکنون می‌توانید بدون ارتقاء سخت‌افزار خود، به بازدیدکنندگان بیشتری به طور همزمان خدمات ارائه دهید و نیازی به تغییر نحوه انجام هیچ کاری ندارید؛ فقط آن را تنظیم کنید و فراموشش کنید.

en: Who do I thank for all of this?
fa: از چه کسی به خاطر همه اینها تشکر کنم؟

en: It's quite difficult to recall all of the innovators that have shared their thoughts, code and experiences in the blogosphere over the years, but here are some names to get you started:
fa: به یاد آوردن تمام نوآورانی که در طول سال‌ها افکار، کدها و تجربیات خود را در وبلاگ‌ها به اشتراک گذاشته‌اند، بسیار دشوار است، اما در اینجا چند نام برای شروع آورده شده است:

en: Please reach out to all of these people and support their projects if you're so inclined.
fa: لطفاً در صورت تمایل با همه این افراد تماس بگیرید و از پروژه‌های آنها حمایت کنید.

note: translators: 1 HTML span tag indicating Browsercache enabled/disabled.
en: Browser caching is currently %1$s.
fa: حافظه پنهان مرورگر در حال حاضر %1$s است.

en: Specify global browser cache policy.
fa: سیاست کلی حافظه پنهان مرورگر را مشخص کنید.

en: Set the Last-Modified header to enable 304 Not Modified response.
fa: هدر Last-Modified را طوری تنظیم کنید که پاسخ 304 Not Modified را فعال کند.

en: Set the expires header to encourage browser caching of files.
fa: هدر expires را طوری تنظیم کنید که مرورگر، فایل‌ها را در حافظه پنهان (caching) ذخیره کند.

en: Set pragma and cache-control headers to encourage browser caching of files.
fa: هدرهای pragma و cache-control را طوری تنظیم کنید که مرورگر، فایل‌ها را در حافظه پنهان (caching) ذخیره کند.

en: Set the ETag header to encourage browser caching of files.
fa: هدر ETag را طوری تنظیم کنید که مرورگر، فایل‌ها را در حافظه پنهان (caching) ذخیره کند.

en: Set this header to assist in identifying optimized files.
fa: این هدر را برای کمک به شناسایی فایل‌های بهینه‌شده تنظیم کنید.

en: Reduce the download time for text-based files.
fa: زمان دانلود فایل‌های متنی را کاهش دهید.

en: Whenever settings are changed, a new query string will be generated and appended to objects allowing the new policy to be applied.
fa: هر زمان که تنظیمات تغییر کنند، یک رشته پرس‌وجوی جدید ایجاد شده و به اشیاء اضافه می‌شود که امکان اعمال سیاست جدید را فراهم می‌کند.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Do not add the prevent caching query string to the specified %1$sURI%2$ss. Supports regular expressions.
fa: رشته‌ی جستجوی جلوگیری از ذخیره‌سازی موقت (prevent caching) را به %1$sURI%2$ss مشخص‌شده اضافه نکنید. از عبارات منظم پشتیبانی می‌کند.

en: Removes Set-Cookie header for responses.
fa: هدر Set-Cookie را برای پاسخ‌ها حذف می‌کند.

en: Reduce server load by allowing the web server to handle 404 (not found) errors for static files (images etc).
fa: با اجازه دادن به وب سرور برای مدیریت خطاهای ۴۰۴ (یافت نشد) برای فایل‌های استاتیک (تصاویر و غیره)، بار سرور را کاهش دهید.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: If enabled - you may get 404 File Not Found response for some files generated on-the-fly by WordPress plugins. You may add those file %1$sURI%2$ss to 404 error exception list below to avoid that.
fa: در صورت فعال بودن - ممکن است برای برخی از فایل‌هایی که به صورت خودکار توسط افزونه‌های وردپرس ایجاد می‌شوند، خطای ۴۰۴ File Not Found دریافت کنید. می‌توانید فایل %1$sURI%2$ss را به لیست استثنائات خطای ۴۰۴ زیر اضافه کنید تا از این مشکل جلوگیری شود.

note: translators: 1 opening HTML acronym tag, 2 closing HTML acronym tag.
en: Never process 404 (not found) events for the specified %1$sURI%2$ss.
fa: هرگز رویدادهای ۴۰۴ (یافت نشد) را برای %1$sURI%2$ss مشخص شده پردازش نکن.

en: Specify browser cache policy for Cascading Style Sheets and JavaScript files.
fa: سیاست حافظه پنهان مرورگر را برای Cascading Style Sheets و فایل‌های جاوا اسکریپت مشخص کنید.

en: cache with max-age ("public, max-age=EXPIRES_SECONDS")
fa: حافظه پنهان با حداکثر سن ("عمومی، حداکثر سن=EXPIRES_SECONDS")

en: cache with validation ("public, must-revalidate, proxy-revalidate")
fa: حافظه پنهان با اعتبارسنجی ("عمومی، باید اعتبارسنجی مجدد شود، پروکسی-اعتبارسنجی مجدد")

en: cache with max-age and validation ("max-age=EXPIRES_SECONDS, public, must-revalidate, proxy-revalidate")
fa: حافظه پنهان با حداکثر سن و اعتبارسنجی ("حداکثر سن=EXPIRES_SECONDS، عمومی، باید-تجدید اعتبار، پروکسی-تجدید اعتبار")

en: cache without proxy ("private, must-revalidate")
fa: حافظه پنهان بدون پروکسی ("خصوصی، باید اعتبارسنجی مجدد شود")

en: Specify browser cache policy for posts, pages, feeds and text-based files.
fa: سیاست حافظه پنهان مرورگر را برای پست‌ها، صفحات، فیدها و فایل‌های متنی مشخص کنید.

en: Media &amp; Other Files
fa: رسانه‌ها و سایر فایل‌ها

en: cache ("public")
fa: حافظه پنهان ("عمومی")

en: Password:
fa: رمز عبور:

en: Email notification:
fa: اطلاع رسانی از طریق ایمیل:

en: Specify email addresses for completed removal notifications. One email per line.
fa: آدرس‌های ایمیل برای اعلان‌های حذف کامل را مشخص کنید. یک ایمیل در هر خط.

en: Domain to purge:
fa: دامنه‌ای که باید پاک شود:

en: Purge action:
fa: عمل پاکسازی:

en: Minification
fa: کوچک‌سازی

en: Technical info
fa: اطلاعات فنی

en: Execute next commands in a shell:
fa: دستورات بعدی را در یک پوسته اجرا کنید:

en: Update via FTP
fa: به‌روزرسانی از طریق FTP

en: All Templates
fa: همه قالب‌ها

en: Save all settings
fa: ذخیره تمام تنظیمات

en: Embed in &lt;head&gt;
fa: جاسازی در &lt;head&gt;

en: Embed after &lt;body&gt;
fa: جاسازی بعد از &lt;body&gt;

en: FTP credentials don't allow to delete
fa: اعتبارنامه‌های FTP اجازه حذف را نمی‌دهند

en: FTP credentials don't allow to delete folder
fa: اعتبارنامه‌های FTP اجازه حذف پوشه را نمی‌دهند

en: FTP credentials don't allow to chmod
fa: اعتبارنامه‌های FTP اجازه chmod را نمی‌دهند

en: Embed before &lt;/body&gt;
fa: قبل از &lt;/body&gt; جاسازی کنید
